PDA

View Full Version : Sonisphere Rammstein



ElectricFuneral
10-16-2010, 20:17
Абе гледах един запис от втория ден на Сонисфиър 2010 концерта на Рамщайн, на който Тил се размотаваше с една пушка на рамо. Как се казва песента, която пееха?

Soundish
10-17-2010, 11:06
Waidmanns Heil

ElectricFuneral
10-17-2010, 20:24
Благодаря.

December
10-17-2010, 21:50
Ми това :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=yOk8i5wXRS4&feature=related
You’ve got a путка, I have a кур :lol:
<33

А като сте заговорили за сонисфиър,все пак..някой чувал ли е клюки кои могат да бъдат групите за следващата година(2011) :oops: ъммм??/

ecstazy
10-18-2010, 08:09
Не, но аз се надявам на минималния шанс а7х да дойдат на някой от предстоящите сонисфиъри! (попринцип те си участват във феста ама за бг избират такива групи че....)

December
10-18-2010, 13:41
Не, но аз се надявам на минималния шанс а7х да дойдат на някой от предстоящите сонисфиъри! (попринцип те си участват във феста ама за бг избират такива групи че....)ааа сори ама си мисля,че шансът а7х да дойдат в бг е почти 2% :lol: прекалено са американски и "модерни".
избират такива по стари и утвърдили се групи като Рамщайн защото на а7х просто няма кой да напълни стадион. Може ти да си им голяма фенка,ама трябват поне още 5000 като тебе :/

Иначе аз във един друг форум прочетох за Айрън Мейдън.
дали дали...

DesireToFire
10-18-2010, 14:01
Не, но аз се надявам на минималния шанс а7х да дойдат на някой от предстоящите сонисфиъри! (попринцип те си участват във феста ама за бг избират такива групи че....)
Барабанистът на групата не почина ли зимата? Изжини ме ако греша. И май след тожа нямаше да имат пожче албуми, съотжетно и участия. Иначе си имат достатъчно фенове според мен. Те и Stone Sour не ги виздах с голяма бг аудитория/

December
10-18-2010, 14:26
Не, но аз се надявам на минималния шанс а7х да дойдат на някой от предстоящите сонисфиъри! (попринцип те си участват във феста ама за бг избират такива групи че....)
Барабанистът на групата не почина ли зимата? Изжини ме ако греша. И май след тожа нямаше да имат пожче албуми, съотжетно и участия. Иначе си имат достатъчно фенове според мен. Те и Stone Sour не ги виздах с голяма бг аудитория/Барабанистът им умря да.И имат нов албум сега но с участието на барабанист от друга група.Но само засега...и после какво? За къде са? Според мене им е рано да се разпадат... Нов барабанист трябва да си търсят... А DesireToFire ако погледнеш в ласт.ефем ще видиш че те дори сега имат един куп участия-> http://www.last.fm/music/Avenged+Sevenfold ...

За Stone Sour - ами те затова бяха първата група.Все пак не могат да се сравняват феновете на Stone Sour с феновете на Меноуър примерно о.О

bybit0o0
10-18-2010, 19:00
Някъде четох за Slipknot ,но всичко е слухове..дано де :))))

December
10-18-2010, 19:41
Някъде четох за Slipknot ,но всичко е слухове..дано де :))))пххахахахаххахахахахах хаха:razz: :razz: :razz:
нем нем нем
я още веднъж :razz:

Ама къде го измислехте това за слипкнот бе?
Първо,че в интервюта Джоуи и Кори казват,че няма да има нищо от Слипкнот до 2012.
Ама те и Слипкнот като от някакъв турски сериял - ще се събираме,ще се разпадаме,албум ще прави бла бла. И те не се знаят.
Въобще не искам да се разпадат де :/ Дано със мъката събрана от смъртта на Пол да напишат нови прекрасни текстове <3
Та и Кори и Джеймс са на турне до 2011 със своята група. Джоуито пък сега работи по албум със Murderdolls и ходи на много фестове...

аве бла-бла няма никакъв шанс за Слипкнот.Можех и само с едно изречение да го напиша 8-)

psych0
10-18-2010, 20:58
чух само за Iron Maiden,че може да дойдат

ecstazy
10-18-2010, 21:29
Не, но аз се надявам на минималния шанс а7х да дойдат на някой от предстоящите сонисфиъри! (попринцип те си участват във феста ама за бг избират такива групи че....)
Барабанистът на групата не почина ли зимата? Изжини ме ако греша. И май след тожа нямаше да имат пожче албуми, съотжетно и участия. Иначе си имат достатъчно фенове според мен. Те и Stone Sour не ги виздах с голяма бг аудитория/Барабанистът им умря да.И имат нов албум сега но с участието на барабанист от друга група.Но само засега...и после какво? За къде са? Според мене им е рано да се разпадат... Нов барабанист трябва да си търсят... А DesireToFire ако погледнеш в ласт.ефем ще видиш че те дори сега имат един куп участия-> http://www.last.fm/music/Avenged+Sevenfold ...

За Stone Sour - ами те затова бяха първата група.Все пак не могат да се сравняват феновете на Stone Sour с феновете на Меноуър примерно о.О Абе участия не им липсват. Издадоха и нов албум и в момента правят европейско турне и ЕСТЕСТВЕНО в бг няма да дойдат ;д то нормално такава затънтена държава те повечето такива групи си мислят че никой не ги знае. Обаче грешат. Доказано е, че бг публиката е нааааай-мощната..дори чух че няк'ва група била писала песен за наща публика ;дд Фенове на а7х не липсват, ти да не мислиш че съм ги чувала тея Stone sour ли как се казват ама публиката им се радваше на сонисфиъра ;дд иначе и аз не знам после на къде са.. то имаше статия за тях в пророк ма не си го зех щото 5-6 лева или колкото струваше за една статия.. както и да е а за мейдън пфф .. не съм особено очарована. То като цяло тея групи дето бяха на сонисфиъра изобщо не ме кефят. Надявам се догодина да е по-добър избора (за мен, лично мнение)

bybit0o0
10-19-2010, 12:05
Някъде четох за Slipknot ,но всичко е слухове..дано де :))))пххахахахаххахахахахах хаха:razz: :razz: :razz:
нем нем нем
я още веднъж :razz:

Ама къде го измислехте това за слипкнот бе?
Първо,че в интервюта Джоуи и Кори казват,че няма да има нищо от Слипкнот до 2012.
Ама те и Слипкнот като от някакъв турски сериял - ще се събираме,ще се разпадаме,албум ще прави бла бла. И те не се знаят.
Въобще не искам да се разпадат де :/ Дано със мъката събрана от смъртта на Пол да напишат нови прекрасни текстове <3
Та и Кори и Джеймс са на турне до 2011 със своята група. Джоуито пък сега работи по албум със Murderdolls и ходи на много фестове...

аве бла-бла няма никакъв шанс за Слипкнот.Можех и само с едно изречение да го напиша 8-)
Наричат се СЛУХОВЕ ииии не съм си го измислЕла ;))..
http://www.whtimes.co.uk/news/speculation_begins_over_2011_sonisphere_festival_h eadliners_1_596505