PDA

View Full Version : Нужда от съвет!?!



marushiii
10-17-2010, 00:32
Здр,Др Теен,току що се регистрирах в сайта,защото не можех да спя.Толкова мн мисли в главата ми,ме объркват и пречат на спокойствието.Ако знаех само от къде да започна...На 18 год съм и току що се преместих да живея и уча в София.Като цяло очакванията ми бяха доста различни.Мислех,че ще си намеря приятел тук,еми не стана,излизах,купонясвах... няма общо взето всичко опитах.Понеже съм зле с парите,си търсих работа дълго време и си намерих най-накрая и сега в понеделник ще трябва да дам отговор дали съм съгласна,но ме е страх дали ще се справя с учение работа,няма да мога да се пибирам често в къщи,а и трябва да си правя здрравна книжка,а нямам възможност да обикалям из цяла софия по изследвания,а на черно също не мога да намеря.Освен това за 8ми декември нямам пари да отида с групата,хем ми се ходи ,да си направя веселото,хем не,нямам пари,а групата ми е много яка,но и префърцунена и всички ще ме разпитват защо и ще ме убеждават да ходя.НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ,страх ме е от избора ми,искам някои да ме подкрепи,майка ми е против всичко,някои приятели също,но според мен ще съжалявам,ако не рискувам?!?МОля,те дай ми съвет:)

gegata15
10-17-2010, 09:38
др тийн го няма от много време :-D
колкото до проблема - щом ти трябват пари ти трябва и работа, няма сами да падната от небето я :?
В тази криза си с късмет че си си намерила работа, по- добре я взимай, защото после може да съжаляваш

boOnbonche
10-17-2010, 11:19
др тийн го няма от много време :-D
колкото до проблема - щом ти трябват пари ти трябва и работа, няма сами да падната от небето я :?
В тази криза си с късмет че си си намерила работа, по- добре я взимай, защото после може да съжаляваш



ii az mislq takka