PDA

View Full Version : Лекува ли се подуването на срамните устни?



diana93
10-17-2010, 08:10
Здравейте на всички!
Искам да кажа че наистина съм разтревожена за състоянието си , и затова пускам тази тема.
Аз съм на 17 години, девствена съм, и моят проблем е от преди година някъде.
Не знам как стана, но един ден забелязах че лявата част на срамните ми устни е значително по-голяма от дясната.Сигурна съм , че преди не беше така...
Искам да отбележа че не ме е сърбяло, не съм усещала никакви болки, просто ей така си стана.Много ме е срам от този мой дефект и се чудя дали имам някакъв инфекциозен проблем, или си е нормално. И също така много искам да знам дали този проблем може да се оправи, и да се възвърне предишната форма... И ако някой знае имена на лекарства , които е ползвал за подобни проблеми да пише :)

mkio
10-17-2010, 09:39
Това е напълно нормално, не е болест или инфекция, просто по време на пубертета при някои момичета устнте се изменят и порастват, като едната може да стане по-голяма от другата.. в човешкото тяло нищо не е напълно еднакво-лицето краката, ръцете.. така че не се притеснявай :)

ThisIsMe
10-17-2010, 10:27
Няма нищо ненормално.Просто вследствие са се оформили така.Не трябва да се срамуваш ,защото това не е проблем.За хапчета никога не съм чувала,но знам че могат да се намалят оперативно.Операцията доколкото съм чувала не е сложна,но според мен изобщо не си струва да се стига чак до операция.Това си е нещо нормално,приеми го така и това е :)

Macallan
10-17-2010, 10:39
Нищо ти няма и недей мисли за никакви операции само проблеми ще си създаваш.

TheManTheLegend
10-18-2010, 08:40
Спокойно, щом си се съблякла посленото нещо за което момчето ще мисли е че лявата ти устна била по-голяма 8)

vapcarov
10-18-2010, 11:04
Спокойно, щом си се съблякла посленото нещо за което момчето ще мисли е че лявата ти устна била по-голяма 8) :smt023

Трябва ли лявата ти гърда да е по-голяма от дясната. Принципът е следният:
хората които пишат с дясната ръка имат по-голяма лява гарда и срамна устна (жени) левият тестис е по-ниско от десния (мъже) и обратното.

П.П.
17 годишните девственици са сериозен дефицит в днешно време...

diana93
10-18-2010, 12:16
Спокойно, щом си се съблякла посленото нещо за което момчето ще мисли е че лявата ти устна била по-голяма 8) :smt023

Трябва ли лявата ти гърда да е по-голяма от дясната. Принципът е следният:
хората които пишат с дясната ръка имат по-голяма лява гарда и срамна устна (жени) левият тестис е по-ниско от десния (мъже) и обратното.

П.П.
17 годишните девственици са сериозен дефицит в днешно време...

а това за дефицита- като комплимент ли да го приемам или обратното?

vapcarov
10-18-2010, 13:31
а това за дефицита- като комплимент ли да го приемам или обратното?

Много ясно, че като комплимент ;)

diana93
10-18-2010, 16:24
а това за дефицита- като комплимент ли да го приемам или обратното?

Много ясно, че като комплимент ;)
Благодаря ти, поласкана съм ;]

vapcarov
10-18-2010, 19:29
моля, моля, пак заповядай ;)