PDA

View Full Version : Конци за зъби



MoMoXiXi
10-17-2010, 13:05
Здравейте
искам да попитам ползвате ли конци за зъби?
До сега не съм ползвала и се чудя дали да си взема... чувала съм както и хубави, така и лоши неща.. примерно разширявали мястото между зъбите, разранявали венците, от друга страна помагали да не се натрупва зъбен камък
вие сте :arrow:

psych0
10-17-2010, 13:23
аз ползвам-зъболекаря ми препоръча да ползвам,тей като така се премахва храната останала между зъбите и така се получават по малко кариеси. Аз използвам на Trisa и съм доволна. В началото наистина се разраняват венците,но като се свикне всичко е наред.

MoMoXiXi
10-17-2010, 14:34
а твоите какви са? в нета виждам, че има някакви с восък, плоски, такива, дето набъбват... :-o

psych0
10-17-2010, 14:53
ами мисля,че са с восък.

Sigrina
10-17-2010, 15:53
И аз използвам, доволна съм, естествено като внимаваш и не си разраняваш венците. Има някои зъки, м/у които няма друг начин да почистя. А това е удобно, определено.

vapcarov
10-17-2010, 16:00
Не се притеснявай за увеличаване на разстоянието между зъбите, няма такава вероятност. Разраняване на венците ще имаш само в началото, после ще се научиш как да не си ги разраняваш. Препоръчвам ти набъбващи, чистят най-добре.

sasec
10-17-2010, 17:24
Аз ползвам конците на Oral-B. Много съм доволна. Наистина за разстоянието не се притеснявай. Не мисля, че има такава вероятност. А иначе моите венци не са разранявали никога от конците.

foreverr
10-17-2010, 17:38
И аз използвам, доволна съм, естествено като внимаваш и не си разраняваш венците. Има някои зъки, м/у които няма друг начин да почистя. А това е удобно, определено.
+1 аз използвам конец за зъби от каталога на Amway(продукти произведени в САЩ)