PDA

View Full Version : ПЪРВА ЛЮБОВ



ronky
10-17-2010, 14:17
Въпросчето е лесно,кога се влюбихте за пръв път,споделено ли беше и как се чувствахте..

Korrnyy
10-17-2010, 14:23
Теми такива много...

Иначе за първи път се влюбих преди 1 година :) Истинска любов изпитах 2-3 месеца по-късно.. Още съм с това момче, а любовта ми към него е.. не мога да го опиша! А преди него съм имала само кратки връзки с грешни хора.

mnmnmn
10-17-2010, 16:11
Беше супер но за кратко,защото се държах кат тъпак и не мислех че съм влюбен разбрах чак когато я изгубих.

waller12345
10-17-2010, 16:16
Беше супер но за кратко,защото се държах кат тъпак и не мислех че съм влюбен разбрах чак когато я изгубих.

.... :( нещо подобно и от мен :(

girl6
10-17-2010, 16:45
За прав път се влюбих преди 2 седмици :D :D :D Чувството е мн странно. до сега съм мислила че съм се влюбвала мн пъти но едва сега разбрах какво е истинска любов :)

radeberger
10-17-2010, 16:47
Не мога да кажа, че до сега съм се влюбвал истински. По-скоро беше само харесване.

moneycomeme
10-17-2010, 16:56
Да,но много отдавна.Мисля,че бях на 15-16.Тогава почувствах за първи път пеперудките в стомаха си..наистина си беше като гъдел,тогава се влюбих за първи път.Беше невероятно,времето прекарано с момчето беше невероятно и всичко беше приказно,но не всяка приказка има happy end ;]!

GossipGirl89
10-17-2010, 16:59
Бях на 16 май... влюбването беше споделено, а връзката продължи близо 2 години :) Добре се получи... общо взето не съжалявам за абсолютно нищо :) И яко моменти е имало, и не чак толкова яки, но въпреки всичко съм доволна.

mnmnmn
10-17-2010, 17:03
Няма по яко чуство от това но е рядкост ха..

Moderatorius
10-17-2010, 17:48
Хаха, най-голямата ми любов не мисля, че е била истинска, но въпреки това ми е най-голямата за сега. Бях на 15, той на 16, беше споделено. В началото интереса беше само от негова страна, ама после и аз се влюбих. Имахме хубави моменти, лошите бяха малко. Не мисля, че съжалявам, пък и няма кой знае за какво, мен ми беше ясно как ще свърши сичко ;д Иначе чувството е уникално, много се промених, бях много щастлива, беше си перфектно.

gabi7u
10-17-2010, 18:31
Мислила съм си, че съм била влюбена доста пъти, но не ..
Преди 1 година и 3-4 месеца любовта реши да връхлети и мен .. тогава разбрах, че преди това чувствата които съм изпитвала са били мимолетни, децки ..
Всеки ден затъвах все повече и повече..
С момчето бях приятелка от месец-два, но развалихме дори тези взаимоотношения след като споделих чувствата си ..
Отбягваше ме. Болеше ме.
Най-гадното беше, че имах още много да казвам а нямаше кой да ме чуе.
И при всеки мой опит да общуваме той се измъкваше ..
Бях едновремено жива и умряла. Та, Боже, аз за друг не можех да мисля ..

Той правеше всичко за да не ме види/чуе/ да не му пиша .. Но не му беше лесно защото живеем изключително близо.
Това, че беше духовно далеч от мен ме ракъсваше. Задушавах се.
Не бях помислила, че човек може да изпитва такива дълбоки чувства.
Молех Господ, Умолявах Господ да сме заедно ..

Е случи се ..
един ден аз просто реших, че няма да оставя чувствата неизказани и няма да позволя някой ден да се питам " Ами ако .."
Проследих кога тръгва за училище и го настигнах.
Говорих доста ..
Аз нямах думи да опиша какво ми е в сърцето. Малко ми беше да кажа, че го Обожавам. Опитах.
И така започнахме малко да се сближаваме ..
Оказа се, че не е бил безразличен към мен през всичкото това време..
Излязохме заедно .. Гушна ме ..
Мога да се закълна, че в този момент сърцето ми надвишаваше 200 удара в минута.
А когато ме целуна той наля нов живот в омършавелите ми сетива.
Та той се чувстваше по същия начин. Той ме обичаше .. и все още го прави.

Вече годинка сме заедно, а аз все още го Обожавам по този изпепеляващ начин както и в началото. Все още лягам и ставам с мисълта за него.Все още спя за да го сънувам...
Благодаря на .. благодаря на Вселената, На Бог .. Благодаря, че сме заедно. :smt007

Съжелявам за романа, просто нямам занимание и тази тема ми хареса и .. да. :D
Няма нужда да го четете де ..

wasch0
10-17-2010, 18:40
Вярно е, има доста такива темички, но на мен ми харесва да си спомням.
Беше дъждовен ден. Бях излязла с най-добрата си приятелка. Набутахме се да минем по една кална улица. Ии.. аз съм таква дена малко спънатичка, хлъзнах се и паднах в калта :-D че и приятелката ми завлякох с мен :D .. Изпарвихме се и гледаме зад нас три момчета-гледат ни и ни се смеят. ТОЙ (моят възлюбен ;д) върви високомерно с чадърче в ръка :D Вечерта се прибирам гледам ми паритл покана във фейсбук ии.. :D Долу-горе това бяха основите на висчко

ShtrudeL
10-17-2010, 19:54
Към 4-ти клас мисля...
Беше в един седмокласник,който приличаше на един от един сапунен сериал. Разбира се той не знаеше за съществуването ми. Беше много чаровен. СЛед тва вече не си броя влюбванията. Ама все несподелени са били или по-точно не са знаели,че ги харесвам.

xoxi
10-17-2010, 20:14
Първото ми увлечение беше около 1-2 клас и продължи 3-4 години. Дори сега като го видя се сещам колко хлътнала бях.
За първи път мислех, че съм се влюбила преди година и нещо. Обаче с всеки следващ, разбирам, че това преди нищо не е било.
В момента съм с човек, към който не мога да опиша какво точно чувствам. И с основания мисля, че това е първото ми влюбване. Истинско!

xKiFlA
10-18-2010, 01:53
все още се сещам и гледам снимките и :cry:
a мина толква време

music0is0my0life
10-18-2010, 19:13
... Първото истинско влюбване..ми се случи, когато бях на 15.. той беше на 16 бяхме си още деца.. но беше невероятно.. още от първата среща до последната изживяхме всички мигове всички моменти на мах .. най-хубавото нещо в живота ми .. продължи 3 години, който никога няма да забравя.. Все още го обичам и той за мен все още е единствения .. просто няма такова момче на тоя свят.. и сигурно няма и да има .. :)

seebird13
10-18-2010, 21:00
1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане 5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб 7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът 10.Напиши желание.


Отговорите:
1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал: Червено - Ти си жив и изпълнен с любов. Черен - Ти си скромен и агресивен. Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие. Син - Ти си човек със спонтанен характер. Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е: А-Р - Имаш много приятели и любов в живота Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне. С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през: Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се влюбил в този, който не си очаквал. Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго. Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени. Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще откриеш сродна душа.
5.Ако избереш: Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много промени и ще се радваш на тях. Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш: Калифорния - Обичаш приключенията. Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш: Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран. Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснеш това в друг форум до 1 час!!! УСПЕХ!!!!

sapa91
10-18-2010, 21:52
влюбих се още преди 3г истински и все още съм с това момиче ако ви кажа повече за това ще ви се стори лудост и невъзможно но ще си го спестя... тя ми е първата и все още така силна любов, но май ще се раздляме вече... а не искам :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

deathwind
10-19-2010, 01:34
Моето беше почти преди година...бяхме и все още сме от 1 клас което е най-гадно...спомням си какви усилия положих за това момиче всичко си заслужаваше до момента когато тя спря да оценява това което правих за нея вече...бяхме 8 месеца заедно отделно 3 месеца се борих за нея...не съжелявам за това...единствено съжелявам че я зарязах може би изгубих много но тя прекаляваше...усещах как любовта ми се превръща в омраза...направих го за да я предпазя...омразата в мен се натрупваше и не само заради нея...не исках да я наранявам ще ми се да мога да върна времето назад точно с 7-8 месеца но няма как...тя е с много специфичен характер и може би тя е ПОЧТИ цялата причина да се разделим...сега като я гледам си припомням всичко...което страшно ме измъчва...сега тя е с друг а аз бях с няколко напълно различни момичета но никоя неможе да ме накара да се чувствам така както тя успя в началото та чак до 5-6 месец...след това настъпваше ужаса...болка и сълзи заедно с края на тази любов радвам се че поне беше споделена :smt007

gret4ety
10-19-2010, 05:41
преди 10 месеца ... не мисля че беше споделено, у него по скоро не е имало любов ами желание за секс.. :lol: ми кво как беше.. най голямото разочарование в живота ми 8-)

missapple
10-19-2010, 07:50
Първото ми влюбване , или поне аз така мисля беше може би когато бях на 14 .. помня пеперудите в корема всеки път когато го видя или когато си помисля за него .. най- големият минус е че беше несподелена .. или нещо такова всичко беше объркано.. много изживяхме заедно, но никога не бяхме заедно .. и сега все още като го видя изваждам някаква голяма усмивка .. но нищо повече :D

amnessia
10-19-2010, 12:49
Миналата година :) Все още съм с това момче :)

Elenichkaa
10-19-2010, 13:16
Влюбвала съм се само веднъж досега...не е кой знае колко приятно,особено ако е в грешен човек..

awesomesheepy
10-19-2010, 16:03
уникално е..
и още съм жестоко влюбена в тоя човек..
изпива ме,само когато си помисля за него..
а той знаеше до момент,но уви..

;/

Искам..Искам няква промяна от негова страна,но само ще си остана с искането..

Rebirthing
10-19-2010, 16:05
Ах, тия пеперуди бе :lol: първия път ги усетих на 12 и полУвина, ех, прекрасно си беше :) ебаси лапето съм била.

roshkors
10-19-2010, 16:37
Умните хора не се влюбват, защото немогат да си позволят такава лудост. Е, аз за сега уж се пиша от тях :lol: ще видим до кога :)

shanell1
10-22-2010, 11:49
Това ми е.. как да кажа - болна тема :oops: Момчето, в което съм влюбена го харесвам от много одавна, познаваме се от малки. Всъщност не знам дали е обич, но е едно много силно чувство :-k Истината е, че не сме имали сериозна връзка с него, показвали сме си симпатиите за малък период от време. Често ме е наранявал и винаги след това съм си обещавала, че повече няма да страдам по него, но ето че, когато го видя нещо в мен се преобръща ии.. пак ставам негова

shanell1
10-22-2010, 11:52
.. може би той не ме заслужава, може би аз съм наивна глучка, ноо така го чувствам. Каквото и да става знам, че не можем да бъдем заедно. За себе си не мога да си го позволя, защото съм сигурна, че ще ме нарани.. :cry: :-k :-k

sasha_90
10-22-2010, 18:33
Истински на 16.В началото "не беше" споделено,но с течение на времето стана.Не съжалявам,че го срещнах,дори се радвам.

DeinStern
10-22-2010, 18:37
Мисля, че бях на 14, там някъде. Но така и нищо не се получи с този човек, което ме кара да си мисля, че все още съм в очакване на първата любов.

IKnowYou
10-22-2010, 18:48
Аз за първи път си мислих, че съм се влюбила, когато бях трети клас, значи май на 9 години :D

XTREMEFREERIDE
10-22-2010, 20:25
Като се сетя като малка колко влюбчива бях. 8-) Ама аз лично за себе си тези ''влюбвания'' не ги броя. Било е детско и много наивно. Не че сега не съм наивна,де,но е в умерени количества. Най-голямото и първото ми истинско влюбване е в моя човек. И най-хубавото е,че още сме заедно и още съм много влюбена в него.

complicated_
03-27-2012, 20:01
истински се влюбих за пръв път преди около две години,но уви несподелена любов.. ;х и до днес като го видя пулса рязко ми се ускорява ;д а иначе съм ходила с други момчета даже в момента имам връзка от 6 месеца и се чувствам найстина сигурна и т.н добре ми е с моя фр,но просто в някой случай " първата любов ръжда не хваща " е вярно..

adelle
03-27-2012, 20:19
[color=darkred]Мислила съм си, че съм била влюбена доста пъти, но не ..
Преди 1 година и 3-4 месеца любовта реши да връхлети и мен .. тогава разбрах, че преди това чувствата които съм изпитвала са били мимолетни, децки ..
Всеки ден затъвах все повече и повече..
С момчето бях приятелка от месец-два, но развалихме дори тези взаимоотношения след като споделих чувствата си ..
Отбягваше ме. Болеше ме.
Най-гадното беше, че имах още много да казвам а нямаше кой да ме чуе.
И при всеки мой опит да общуваме той се измъкваше ..
Бях едновремено жива и умряла. Та, Боже, аз за друг не можех да мисля ..

Той правеше всичко за да не ме види/чуе/ да не му пиша .. Но не му беше лесно защото живеем изключително близо.
Това, че беше духовно далеч от мен ме ракъсваше. Задушавах се.
Не бях помислила, че човек може да изпитва такива дълбоки чувства.
Молех Господ, Умолявах Господ да сме заедно ..

Е случи се ..
един ден аз просто реших, че няма да оставя чувствата неизказани и няма да позволя някой ден да се питам " Ами ако .."
Проследих кога тръгва за училище и го настигнах.
Говорих доста ..
Аз нямах думи да опиша какво ми е в сърцето. Малко ми беше да кажа, че го Обожавам. Опитах.
И така започнахме малко да се сближаваме ..
Оказа се, че не е бил безразличен към мен през всичкото това време..
Излязохме заедно .. Гушна ме ..
Мога да се закълна, че в този момент сърцето ми надвишаваше 200 удара в минута.
А когато ме целуна той наля нов живот в омършавелите ми сетива.
Та той се чувстваше по същия начин. Той ме обичаше .. и все още го прави.

Вече годинка сме заедно, а аз все още го Обожавам по този изпепеляващ начин както и в началото. Все още лягам и ставам с мисълта за него.Все още спя за да го сънувам...
Благодаря на .. благодаря на Вселената, На Бог .. Благодаря, че сме заедно.

момиче,направо ме изпълни!
по темата- Първото ми сериозно хлътване беше на 15 .. той само си играеше с мен, постоянно ме нараняваше и мачкаше, след няколко месеца му бих шута по най-якия начин и доста ме молеше.. но без ефект... истинска любов се сблъсках едва преди година и половина с настоящия ми приятел, чувството е неописуемо страхотно!!! ;)

bobito990
08-13-2012, 20:10
Бях в първи клас, когато започнах да изпитвам нещо към едно момче. С времето си живях с несподелената си любов и ето сега съм 7 клас и от близо 1 година усещам че съм се влюбила истински. Мисля за него постоянно, ако ми пише или звънне коремът ми се обръща, когато съм около него сякаш съм на небето. Моля ви кажете ми истински ли съм влюбена или просто пубертета не ми се отразява :D

EternalDream
08-14-2012, 08:29
Първото ми истинско влюбване беше в началото на лято 2011. Държи ме все още и май няма намерения да ме пуска. :(

druzilla
08-14-2012, 08:38
За пръв път беше по миналата година (в 6-ти клас) и сигурно ви се струва,че съм прекалено малка,но..Просто го видях на улицата и без да го познавам - нещо у него ме плени.После се оказа,че той учи в моето училище..Запознахме се и аз се влюбих не само във външността му,но и в характера му.И до ден днешен когато го видя пеперуди бушуват в стомаха ми.Харесвах и други момчета след него,но никой толкова много.. :mrgreen:

Amore-Mio*
08-14-2012, 13:20
Влюбих се истински за първи път преди 6 месеца и 9 дни. На 5 февруари тръгнах с настоящия си приятел и си беше любов от пръв поглед, и от страна на двамата. Още при запознанството го чувствах като близък, очите му бяха толкова искрени и истински, че направо не знам, не можех да откъсна очи от него. Излязохме и разбрах, дори за няколко часа, че е човека, който търся. Перфектният е. Влюбена съм, хлътнала до уши. И ужасно ме е страх да не го загубя. С него съм имала и все още имаме уникални моменти. Случва се да се караме, но в следващата минута отново се гушкаме и целуваме. Никога преди не бях се влюбвала, обичала. Той ми е първия във всеки един аспект. Другите, преди него са били просто ей така, дори осъзнавам, че не съм изпитвала и симпатии към тях. Докато при него е наистина различно. Мога да пиша с часове за него, толкова съм щастлива, че го срещнах и сега сме заедно. И няма да го оставя, въпреки всичко и всеки.

psychopath
08-14-2012, 14:44
На 19, чувствах се прекрасно. : )

Mary_Jane_69
08-14-2012, 16:09
шести клас, несподелена, кофти :) случка като тази ме промени коренно, с 1 думa пораснах

draid
08-14-2012, 19:11
Истински ? Май бях на 19 или 20