PDA

View Full Version : да започнем заедно диета!!!



pon4eto
10-17-2010, 14:49
Здравейте казвам се Поли.Пускам я тази тема за тези,които искат да започнат някаква диета,но винаги като я започнат нещо се обърква :( може вече да има такава тема и много се извинявам ако е така /не ми се карайте :-) /просто ако искам някой от утре /понеделник/ да започнем някаква диета и да видим дали ще успеем.Ще споделяме тук с какво се храним ,правим ли някакви упражнения,колко КГ сме в момента,какво искаме да постигнем след като я приключим диетата и разбира се най-важното да се подкрепяме и окуражаваме ! Чакамм вии :!: :smt052

SameLove
10-17-2010, 15:06
Оле , господи . . .

DanIto0ooo
10-17-2010, 15:30
Аз преди 2 дена започнах 90 дневната : )

BuBzzz
10-17-2010, 15:47
здр Полии :) и аз от утре смятам да бъда на диета,защото имам 2 3 кг да свалям :P мисля да карам повeчко на плодове и зеленчуци :grin: сутринта ще ям зърнената закуска Fitness,а на обяд и вечеря салатка :) между храненията може би по една ябълка..за сега това е от мене... :-)

MissNothing
10-17-2010, 16:31
Айде да започнете заедон диета, ама в тая тема
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=360527

DanIto0ooo
10-17-2010, 16:36
Айде да започнете заедон диета, ама в тая тема
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=360527

На теб какъв ти е проблема? В която си тема искат ще започват. Айде спрете се малко, всеки има право да пуска теми. Не ви ли омръзна да се правите на всезнайковци.. намерете си друго занимание :?

BabySun
10-17-2010, 17:03
аз от утре започвам :oops: защото нещо съм се поотпуснала :D Ще започна 90дневната

MissNothing
10-17-2010, 17:22
Айде да започнете заедон диета, ама в тая тема
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=360527

На теб какъв ти е проблема? В която си тема искат ще започват. Айде спрете се малко, всеки има право да пуска теми. Не ви ли омръзна да се правите на всезнайковци.. намерете си друго занимание :?
Еми добре, ама точно такава тема има и си върви много добре.. всички пишат в нея.

titinkaa
10-17-2010, 18:03
Айде да започнете заедон диета, ама в тая тема
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=360527

На теб какъв ти е проблема? В която си тема искат ще започват. Айде спрете се малко, всеки има право да пуска теми. Не ви ли омръзна да се правите на всезнайковци.. намерете си друго занимание :?

Еми ще се правим на многознаещи,като не виждате,че има специална тема за диети и само правите тема след тема. :booooomb:

DanIto0ooo
10-17-2010, 18:07
Айде да започнете заедон диета, ама в тая тема
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=360527

На теб какъв ти е проблема? В която си тема искат ще започват. Айде спрете се малко, всеки има право да пуска теми. Не ви ли омръзна да се правите на всезнайковци.. намерете си друго занимание :?

Еми ще се правим на многознаещи,като не виждате,че има специална тема за диети и само правите тема след тема. :booooomb:

Еми ще си правим да, след като за това е този форум. На вас какво ви пречи? Айде гледайте си вашата работа, ние нашата и всички ще бъдем доволни.

SameLove
10-17-2010, 18:31
Как повечето да не се правим като едно и също постоянно. Айде на диета с Поли , айде на диета с Вики .. еми стига вече.

stelit0
10-17-2010, 20:52
И аз съм от утре не някаква определена,просто ще се ограничавам.Ама като знам колко трудно свалям... :(

pon4eto
10-18-2010, 17:43
emi az dness zapo4nah... sytrintaa pravih 50 koremni presi i pih kafe bez zahar.... kum 3 sledobed qdoh zaio baio i pravix 100 koremni po fizi4esko ,4e nemi se igraeshe :D... kato se pribrah hapnah malko kashkawal i polovin pani4ka sypa :) i mi ostawqq da naprawq oshte koremni presii :)) :)

MissNothing
10-18-2010, 17:51
Този Зайо Байо надявам се знаеш, че въобще не е подходящ аз диета?
Иии според мен храненето ти не е въобще правилно.
Първо закускаат е най-важното хранете е не трябав да се пропуска попрницип.
Второ приемаш твърде малко храна.
И тия коремни преси са за стягане-ако искаш да гориш мазнини трябав да правиш кардио.

На колко си?
:) :)

pon4eto
10-18-2010, 18:49
emi na 17 god , 50kg i sm visoka 156sm :))) i az iskam da otslabnaa i sushtevremenno da se stegnaa... sprqla sm wsqkakvi hrani kato sladko xlqb.. testeni izdeliqq... iii qstiqq ,koito sa prekaleno kalori4ni :)0

cyclops
10-18-2010, 20:02
Зайо Байото е само олио !! Освен , че няма да отслабнеш с него ще натрупаш и яко мазнини и целулит !! диетата ти е наистина много неправилна. Как може от едно кафе да минеш на зайо байо в не знам си колко часа???

BuBzzz
10-18-2010, 20:26
и аз вече я започнах диетата..днеска съм само на една купичка Fittnes и половин краставичкаа :) д/г мисля че е достатъчно..решила съм с да сваля 2-3 кг :D :grin:

CaliforniaBoy
10-18-2010, 20:38
pon4eto, не е нужно да не ядеш нищо, през една диета, трябва да се яде по доста пъти на ден, но по-малко.Примерно може сутрин да закусиш мюсли/Fitness със мляко или данон за пиене. За други храни не мога да кажа, но ще ти кажа, че рибата, слата, млечни продукти са много полезни и всяка седмица трябва да ядеш риба или ако не я обичаш (както при мен) да я заменяш със нещо като нея, всеки ден да ядеш салата и едно от най-важните неща да се спре газираното, газираното направено и по-хубав начин не е полезно, та камоли тук...Просто аз не съм опитвал газирано от 4 месеца и съм адски доволен от себе си.Млечните продукти са доста важно както казах и трябва да се набавят, също няма да е зле да започнеш примерно фитнес, по 3-4 пъти седмично , не всеки ден, по късно може да започнеш и всеки ден, но като за начало не се натоварвай, а там инструктура ще ти обясни каквото е нужно. Ако обичаш сладко мога да ти препоръчам Fitness барчета, въобще не са лошо, даже са си много хубави, не са скъпи, аи не са вредни.Също Корни и разни такива.Яйца хапвай поне веднъж седмично, няма да ти навреди, но яйца не на очи или на омлет, а яйца по Пангюрски, които се правят без мазнина, а със вода, доста може да се напише, но вече не ми се занимава.

pon4eto
10-19-2010, 12:01
zdraveite :) ... dosegaa q karah taka: sytrinta 50 koremni presii.. poslee kafe bez zahar kum 9h aktivia zakyska... posle pak kafe...kum 1h beikrolz s natyralen sok ... kum 3h hapnah malko ama malko sypa s kebap4e i kufte i malko kashkaval .. bez xlqb...:)) za sega e tova... za we4erq sm si vzela greipfryt i shte prawq koremni presi 100 :_))

MissNothing
10-19-2010, 12:48
И на pon4eto, и на BuBzzz храненето е много грешно. pon4eto, тия кебапчета, кюфтета, бейкролси, зайо байовци въобще не знам какво правят в меньто ти. НЕ знам откъде решихте, че солети и такива разновидности са подходящи за диета-това си е чист хляб с боклуци, по-добре хапнете една пълнозърнеста филия, поне ще се и заситите. Активията закуска и фитнесът също не са напълно здравословни, въпреки че и аз ги ям, но аз свалям килограми дори да ги ям, но попрницип си спадат към боклуците. BuBzzz, определено не ти е достатъчно яденето, освен ако не искаш след диетата пак да качиш килограми. :)

Иии кирилицата е задължителна, даже с червено е написано. 8)

mokka
10-19-2010, 12:49
Абе вие нормални ли сте, какво сте го захапали тоя Фитнес? Фитнеса е пълна химия, тъпкан е със захар, обърнете на съдържанието да видите колко Е-та има. Като ядете Фитнес и Зайо байо най-много да качите още 2 кила. Е чак тогава ще дойдете в другата тема за диети, дето хората разбират и знаят, и са правили и в момента правят, да питате как се сваля...

cunt
10-19-2010, 12:53
Хахахаха диета с Зайо Байо :razz:

fuckme
10-19-2010, 16:49
на 17 , асе държи и пише като 10 годишна кифла.
ПТ: Аз не съм на диета, защото нямам излишни килограми, но за да не ги натрупам реших да се храня по - здравословно. още утре ще пиша да ви кажа. дано издържа поне до края на седмицата :-D

alesssandra
10-22-2010, 21:34
аз пък от всеки следващ ден УЖ почвам диета .. а имам нужда да смукна поне 10 кг висока сум 167 и съм 60кг лятото бях 50 но понже имам малко здавословни проблеми и от лекарствата които пия напълнях много бързо . иначе съм решила да започна ЯПОНСКОТО ЧУДО .. :P

ri41
10-22-2010, 21:44
аз пък от всеки следващ ден УЖ почвам диета .. а имам нужда да смукна поне 10 кг висока сум 167 и съм 60кг лятото бях 50 но понже имам малко здавословни проблеми и от лекарствата които пия напълнях много бързо . иначе съм решила да започна ЯПОНСКОТО ЧУДО .. :P
олеее недей, човек после ще си върнеш всичко :?