PDA

View Full Version : Приятели... моля за съвет!



fen4et000
10-17-2010, 14:53
Нито съм пръв, нито последен, но въпреки това ще ви помоля за съвет!
Значи в момента съм 8 клас и съм момче.Още в края на 7 клас си харесах едно момиче, та даже се влюбих в нея.Отначалото ме беше срам да и призная, че я харесвам, но последствия тя научи.Проблема е, че тогава не ми стигна смелостта да и предложа.Сега учим в едно и също училище, но на смени и сме различни.Все още незнам дали ме харесва подхвърля от време на време като си чатим, че не съм зле, но като цяло е много притеснителна и ако чакам тя да си признае, но знам, че няма да стане никога.Когато я попитам дали иска да се видим е съгласна винаги, но никога не съм я прегръщал или каквото и да е било...Чудя се ако излезем на кафе, а след това я попитам дали иска да ходим и тя се съгласи как ще продължим нататък като ни е "страх" да се прегърнем...Моля за съвет в много тъпа ситуация съм в момента...

waller12345
10-17-2010, 15:02
По-добре не я питай такива въпроси "искаш ли да ходим". Просто пробвай някакъв трик, направи, така че да имаш смелост да я целунеш/прегърнеш... нещо такова, би ти помогнал много, вместо да я питаш такива обикновени въпроси :)

Най-лесното това да го направиш е да излезнете вечер на кафе и после да си я изпратиш до вкъщи, ако имаш смелост й казваш какво чувстваш, ако нямаш, просто й се нахвърляш и я целуваш 8-) Ако се дръпне или нещо такова, трябва да си разбереш, че шанс - нямаш :(

fen4et000
10-17-2010, 15:14
Много добри съвети, но за жалост немога да ги изпълня например този за изпращането до вкъщи, защото живея доста на далеч от мястото където уча просто не става, но става например пред даскалото.Знам, че е адски бебешко да я питам такъв тип въпроси, но тя е толкова притеснителна, че чак се изчервяваше преди като се видим.Незнам много трудна ситуация, а искам да стане възможно по-бързо...

eXxXciTeD
10-17-2010, 15:39
Само си търсиш извинения...Иска да излезе с теб, ти я харесваш, но не го правиш, защото се чудиш к`во ще стане? Ако и пред нея така се колебаеш и изпадаш в размисли постоянно едва ли ще те огрее... :D Кажи и, че еди кога си си свободен и ще е готино да излезете заедно, излезте, прекарайте си готино, целуни я вместо да се услушваш, и спести въпросите за гаджетата... :D

fen4et000
10-17-2010, 15:43
До целувката има много много време ако въобще я има де :D
Та иначе идеята за кафе какво ще кажете(аз кафе до сега не съм пил) ?
Времето ме ограничава до към 30 минути имам само....

eXxXciTeD
10-17-2010, 15:50
:D:D Как така 30 минути? Сигурен съм, че можеш да направиш така, че да имаш повече време, остани да спиш у приятел, ако учиш в друг град. А това, че не си пил кафе, какво общо има?! Тръгваш с нагласа, че нищо няма да стане, дори и да се осмелиш да се опиташ да я целунеш, ако си толкова колеблив 100% няма да стане, ще го усети веднага и гориш, не се впрягай толкова :D

waller12345
10-17-2010, 16:19
Абе щом не си пил кафе и те е страх, отивате на кафето и си поръчваш една цяла бутилка водка, пиеш я до край и ще видиш колко ще ти е лесно да я целунеш :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D

Кое е толкова трудно да я целунеш, давай по бузката на бързо докато разбере какво става и си готов :D

Тоя въпрос "искаш ли да ходим?" го използват само 7-12 годишните, не го използвай, да не вземe да се смее като луда да се чудиш, какво да я правиш :lol:

или й кажи давай бързо да те целувам и да си моя, че имам 30 минути, трябва да се прибираммммм!!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

fen4et000
10-17-2010, 18:35
Абе щом не си пил кафе и те е страх, отивате на кафето и си поръчваш една цяла бутилка водка, пиеш я до край и ще видиш колко ще ти е лесно да я целунеш :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D

Кое е толкова трудно да я целунеш, давай по бузката на бързо докато разбере какво става и си готов :D

Тоя въпрос "искаш ли да ходим?" го използват само 7-12 годишните, не го използвай, да не вземe да се смее като луда да се чудиш, какво да я правиш :lol:

или й кажи давай бързо да те целувам и да си моя, че имам 30 минути, трябва да се прибираммммм!!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

BTW последния ти съвет ми допада много :P
Изглежда ще трябва да обмисля много добре нещата.Много добри идеи ми нахвърлихте ако имате още давайте ги насам :-D