PDA

View Full Version : лост



loveca777
10-17-2010, 15:57
Тренирате ли на лост и по колко пъти се набирате :?: :-P

YVKsport
10-17-2010, 16:21
Да,тренирам,4Х8 тесен хват правя(бицепсово).
Комбинирам с 4Х10 кофички :) :grin:

yakuza_
10-17-2010, 16:37
Винаги преди да правя гръб/бицепс започвам с набирания и свършвам с тях. Не съм гледал колко най - много мога да направя.

loveca777
10-17-2010, 16:47
\:D/ А на колко години сте. За начинаещите. Първо се започва с 4, 5 набирания. И така бавно, след време вече се прави прави по 20, 25 набирания по лесно. Но колко време отнема до тази степен на напредналост ? :-o :)

FlipY
10-17-2010, 16:53
Зад врат 8-6-6-4
За бицепс 10-10-8-7
Преди не можех да пускам бавно и до долу и да направя повече от 2.
За около 4 месеца ( набирам се мах 1-2 пъти седмично) стигнах до това ниво.
Много зависи от бързината на изпълнение и начина на изпълнение.
Някои се клатушкат и се люлеят, други пък не пускат до долу , а мах 20 сантиметра и после само си надигат главата.
Под набиране аз разбирам максимално или поне 75-80% изпъване на ръцете .

loveca777
10-17-2010, 17:14
Зад врат 8-6-6-4
За бицепс 10-10-8-7
Преди не можех да пускам бавно и до долу и да направя повече от 2.
За около 4 месеца ( набирам се мах 1-2 пъти седмично) стигнах до това ниво.
Много зависи от бързината на изпълнение и начина на изпълнение.
Някои се клатушкат и се люлеят, други пък не пускат до долу , а мах 20 сантиметра и после само си надигат главата.
Под набиране аз разбирам максимално или поне 75-80% изпъване на ръцете .
Meрси. \:D/

fatrat
10-17-2010, 17:19
Зад врат 8-6-6-4
За бицепс 10-10-8-7
Преди не можех да пускам бавно и до долу и да направя повече от 2.
За около 4 месеца ( набирам се мах 1-2 пъти седмично) стигнах до това ниво.
Много зависи от бързината на изпълнение и начина на изпълнение.
Някои се клатушкат и се люлеят, други пък не пускат до долу , а мах 20 сантиметра и после само си надигат главата.
Под набиране аз разбирам максимално или поне 75-80% изпъване на ръцете . е то и не се пуска до долу!
а тоя ловец ли е къв е ако си вяра ,че за месец (пък и за колкото и да е) може да направи 25 чисти набирания да си навре лоста в задника!

loveca777
10-17-2010, 17:48
Зад врат 8-6-6-4
За бицепс 10-10-8-7
Преди не можех да пускам бавно и до долу и да направя повече от 2.
За около 4 месеца ( набирам се мах 1-2 пъти седмично) стигнах до това ниво.
Много зависи от бързината на изпълнение и начина на изпълнение.
Някои се клатушкат и се люлеят, други пък не пускат до долу , а мах 20 сантиметра и после само си надигат главата.
Под набиране аз разбирам максимално или поне 75-80% изпъване на ръцете . е то и не се пуска до долу!
а тоя ловец ли е къв е ако си вяра ,че за месец (пък и за колкото и да е) може да направи 25 чисти набирания да си навре лоста в задника!
Глупак ли си какъв си ? Къде съм писал,че за месец мога да направя 25 бе,глупи. Но с усилени тренировки за няколко години - някой хора и ги правят набиранията.

1n5ub0rd1na73
10-17-2010, 17:53
Сега максимум 22-3 мога да направя.

fatrat
10-17-2010, 17:56
Сега максимум 22-3 мога да направя.
вярваш ли си?

fatrat
10-17-2010, 17:57
Зад врат 8-6-6-4
За бицепс 10-10-8-7
Преди не можех да пускам бавно и до долу и да направя повече от 2.
За около 4 месеца ( набирам се мах 1-2 пъти седмично) стигнах до това ниво.
Много зависи от бързината на изпълнение и начина на изпълнение.
Някои се клатушкат и се люлеят, други пък не пускат до долу , а мах 20 сантиметра и после само си надигат главата.
Под набиране аз разбирам максимално или поне 75-80% изпъване на ръцете . е то и не се пуска до долу!
а тоя ловец ли е къв е ако си вяра ,че за месец (пък и за колкото и да е) може да направи 25 чисти набирания да си навре лоста в задника!
Глупак ли си какъв си ? Къде съм писал,че за месец мога да направя 25 бе,глупи. Но с усилени тренировки за няколко години - някой хора и ги правят набиранията.
айде искам да вида клипче на човек правещ 25 набирания! Ама чисти!

TheManTheLegend
10-17-2010, 18:50
Утре ще снимам един приятел в даскало дето е 60 кила как прави 25 че и много повече чисти набирания :-D

yakuza_
10-17-2010, 20:17
Аз съм на 20 в момента около 68 кг.

loveca777
10-18-2010, 11:48
[/quote]
вярваш ли си?[/quote]
Tи явно и една не можеш.
За твои сведения на времето в казармата са задължавали всеки да може да прави 18 набирания. А, който не може по цели нощи са го тренирали на лоста.
Това обаче в наше време пикл*вците не могат да си го представят.
А преди години дядо ми е правил много набирания и слънце, и какво ли си не. Всеки бокс4ор или моторист също трябва да може да се набира и да е трениран на лост, Защото това е много добро упражнение не само за здравина и мускул, но и за рефлекси..

Myrth
10-18-2010, 15:33
http://www.youtube.com/watch?v=0smE2z2KZFU

Вижте тоя пич и не се хвалете повече с бройки - уникална силова издръжливост.

Мен обаче повече ме впечатляват набиранията с добавена тежест, от много бройки в серия няма особена полза, но от серия набирания с голяма тежест файдата е много сериозна :)

fatrat
10-18-2010, 15:55
вярваш ли си?[/quote]
Tи явно и една не можеш.
За твои сведения на времето в казармата са задължавали всеки да може да прави 18 набирания. А, който не може по цели нощи са го тренирали на лоста.
Това обаче в наше време пикл*вците не могат да си го представят.
А преди години дядо ми е правил много набирания и слънце, и какво ли си не. Всеки бокс4ор или моторист също трябва да може да се набира и да е трениран на лост, Защото това е много добро упражнение не само за здравина и мускул, но и за рефлекси..[/quote] не ми са обеснявай бе !
Myrth тва не е чисто нали знаеш :) Работата е гърдите да чукнат в лоста и не се пуска до доле :)

redbul2
10-18-2010, 16:14
Мен обаче повече ме впечатляват набиранията с добавена тежест, от много бройки в серия няма особена полза, но от серия набирания с голяма тежест файдата е много сериозна :)
Това е истината според мен, в това мнение. Въпреки, че съм още далеч да ги правя с тежест. В средата на декември 2009-а не можех нито едно. Тогава след увеличаване силата на скрипеца започнах по 4-5.
До април правех по 6 най-много и от началото на юни вече серии по 10. В ден за гръб започвам с 2-3 серии по 10. В ден за бицепс вмъквам 2 серии по 10,а в деня за рамене и крака правя 3х10 широк хват и 3х10 с тесен.

FlipY
10-18-2010, 17:05
В началото и аз се набирах за бицепс , но фитнес инструкторът ми каза , че твъде много енергия отивала там и би било по-добре да ги пропускам .
В следващата тренировка за бицепс / без да загрявам на лост/ вдигнах работните килограми с около 5 кг.
Вие как мислите -2-3 серии по 10-15 набирания или ги изключвате и започвате направо с щанга , дъмбел ?

Myrth
10-18-2010, 17:23
Точно чисто е - до долу трябва да се пуска, а брадата трябва да мине над лоста, за да се брои едно набиране за коректно.

Има много пишлемета, които се залъгват, че правят 20 набирания, защото само ''помпат'' с малка амплитуда. Набиране се прави до пълен вис и с пауза долу, а докъде се вдига вече може да се поспори...както и колко бързо :)

loveca777
10-18-2010, 19:05
Точно чисто е - до долу трябва да се пуска, а брадата трябва да мине над лоста, за да се брои едно набиране за коректно.

Правилно . Брадата трябва да мине малко над лоста, но не и до гърдите. Това си е класическото набиране. 8)

loveca777
10-18-2010, 19:08
[/quote] не ми са обеснявай бе !
Myrth тва не е чисто нали знаеш :) Работата е гърдите да чукнат в лоста и не се пуска до доле :)[/quote]
фАТРАТ . Ти се научи да пишеш на български език! Защото като те гледам, май на училище не си ходил.

fatrat
10-18-2010, 19:11
ХАХА ПАЛЯК! няма ли с какво друго да се заядеш,а?

loveca777
10-19-2010, 18:43
ХАХА ПАЛЯК! няма ли с какво друго да се заядеш,а?
Паляк викай на х*я си . И нмз . Не са ми притрябвали малоумните ти изказвания.

fatrat
10-20-2010, 16:07
ХАХА ПАЛЯК! няма ли с какво друго да се заядеш,а?
Паляк викай на х*я си . И нмз . Не са ми притрябвали малоумните ти изказвания.
Нямаш ли с кво да се заядеш бе тъпанар? А ? нмз ще викаш на оня тъпанар дет е направил грешка и не те е изхвърлил на чекия! Аре ходи питай некой завършил културизъм в НСА (щото господина по физическо е такъв) и тогава ми обяснявай!

loveca777
10-20-2010, 16:23
.[/quote]
Нямаш ли с кво да се заядеш бе тъпанар? А ? нмз ще викаш на оня тъпанар дет е направил грешка и не те е изхвърлил на чекия! Аре ходи питай некой завършил културизъм в НСА (щото господина по физическо е такъв) и тогава ми обяснявай![/quote]


Koлега хич не ме еб* за госдподина ти къв бил и що било. Ама ти си явно някакво глупаво и тъпо лапе. И не ми отговаряй , защото явно търсиш само с кой да се заядеш.

fatrat
10-20-2010, 16:42
Яд те е ,че нямаш допир до профита а? Питай в някой форум,но постни темата тук!

TheManTheLegend
10-20-2010, 17:38
Loveca ти не беше ли оня дето бил на 16 и питаше с секса що е девствен :razz: :razz: :razz:

redbul2
10-20-2010, 19:05
Паляк викай на х*я си . И нмз . Не са ми притрябвали малоумните ти изказвания.
хаха, абе я се срещнете двамата да изясните отношенията. Тогава ще видим кой прав и кой крив, кой е паляка от двамата. :D Сега в нета само се псувате. Не се карайте, бийте се! :D

loveca777
10-21-2010, 11:36
Паляк викай на х*я си . И нмз . Не са ми притрябвали малоумните ти изказвания.
хаха, абе я се срещнете двамата да изясните отношенията. Тогава ще видим кой прав и кой крив, кой е паляка от двамата. :D Сега в нета само се псувате. Не се карайте, бийте се! :D
Ми тоз тъпак фатрат кат само се репчи и отваря аз какво да напрая. :o