PDA

View Full Version : По силно е от мен



raia338
10-17-2010, 18:25
С бившият ми вече фр сме разделени от няколко месеца..Аз мисля,че причината е в него и наистина е мн тъпа и детска постъпка,просто си мислеше ,че винаги ще му прошавам тъпите постъпки и ще си прави кфото иска с мене ,обаче аз вече на никои не позволявам така ,както и да е показах любов която нямаше как да се скрие и той ми се качи на главата :D

Та с 1-2 се пробвах да си чатя да излезем това онова но не става просто..нито ги харесвам нито нищо..нямам желание.Не мога да открия подходящият за мен.Не че бившият ми беше ,но просто всичко ме тегли към него и още имам чувства.С него сме различни в такъв смисъл,че той е с детски ъкъл някаф ,опитвашесе да ми прави номера ,защото виждаше,че може да ме контролира но накрая не се сдържах и просто не му простих и не проявих желание аз както всеки път да оправя нещата м/у нас..доколкото знам е осъзлал това потърси ме само веднъц и това и беше ...
Та въпроса ми е да опитам ли да го заговоря ,да видя какво ще стане просто всикчо е по силно от мен ,заслужава ли си да направя това спред вас като странични наблюдатели над нещата

Korrnyy
10-17-2010, 18:33
Не си заслужава.. Самия факт, че ни питаш показва, че не ти е толкова зор иначе досега да си го направила :) Щом не си сигурна дали да го потърсиш значи не го искаш достатъчно.

mArMaLaDkA
10-17-2010, 19:08
Нормално е все още да изпитваш нещо към него, скъсали сте преди няколко месеца, не преди 2 години. Сума ти теми пусна, свързани с това момче за тия няколко месеца, ако си толкова нерешителна и на живо, и аз бих те манипулирала, както си искам. Нали знаеш, не е луд тоя, който яде баницата, а тоя който му я дава.

tuzaro
10-17-2010, 19:15
не си намерила друг, щото не си чатила с мене майна 8-)

jghgh
10-17-2010, 19:21
Т'ва е сигурно щото жените се стремим към връзка и въпреки че не се получава, ние напираме да си я задържим (връзката).
Може и да те е страх да не останеш дълго сама.

Каквото и да е, след като не си била щастлива с него, не се връщай отново при него. Показателно е това, че те е потърсил само веднъж и те е забравил. Показателно е било и тъпото му отношение. Мислиш ли, че няма да се повтори следващия път?

Ти знаеш, че не е подходящият за теб, но си се вкопчила в идеята за връзка точно с него. Защо?
Защото си влюбена във фантазиите ти за него (и каква е можела да бъде връзката ви) ли?

Ако да, просто стой на реалността.
Фантазиите са едно, реалността е друго. Ти може да искаш той да е добър, мил и да не се държи като дете, но той не е нито добър, нито мил, а и се държи детински. След като не ти изнася да си с него, просто не бъди.
Той не е това, което ти искаш да бъде, нито връзката ви протича по начин, по който ти си искала. Любовта трябва да устройва и двете страни, нали така?


Желанието отново да се завърнеш при него може да е също навик.
Каквото и да е това нещо, което е "по-силно от теб", не мисля че има и една резонна причина да се връщаш отново при това момче, след като си била нещастна и потискана във връзката ви.



А и все пак... "нов бардак със стари курви не се прави ;)"

sexy_doll
10-17-2010, 19:32
Не си заслужава.. Самия факт, че ни питаш показва, че не ти е толкова зор иначе досега да си го направила :) Щом не си сигурна дали да го потърсиш значи не го искаш достатъчно.

+ напълно съм съгласна с мнението ти :)

raia338
10-17-2010, 19:37
наистина пуснах 100 теми :D :D :D :D
не защото съм нерешителна бе ,а ми е интересно чуждото мнение кфо толкова :)


не съм го търсила ,защото исках да забравя всичко но все още не съм за това ..в момента не знам какво е отношението му към мен дали ме мрази,обича дали ме е забравил и тн.. но факта ,че искам да знам какво му е говори ,че не ми е безразлично..наиистина мн жалко ,че понякога живеем може би с фантазии и мечти,но понякога не всичко е както искаме да бъде и въпреки това пак теглиме натам ,и аз нз защо .. :)

tuzaro
10-17-2010, 19:39
ти така по принцип красива ли си майна?

FuckedUp
10-17-2010, 19:41
ти така по принцип красива ли си майна?
Шът дъ фък ъп..

raia338
10-17-2010, 19:43
ти така по принцип красива ли си майна?





ем не съм от Пловдив майна :p :D

tuzaro
10-17-2010, 19:46
ти така по принцип красива ли си майна?
Шът дъ фък ъп..100 пъти ти казах че колкото и да ти се иска няма да ти дам да ми правиш свирки, стига се ядосва.

DarkTemplar
10-18-2010, 09:21
ем не съм от Пловдив майна :p :D
А откъде си майна? :D

fenofhouse
10-18-2010, 11:48
ти така по принцип красива ли си майна?





ем не съм от Пловдив майна :p :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: а откъде си майна тогаз