PDA

View Full Version : Харесвам го



Kaprizz
10-17-2010, 20:03
Значи миналото лято си бях на село и там има едно момче(той е на 16 аз на 14) много яко...По едно време тръгнаха с най-добрата ми приятелка ходиха няма и седмица и после това момче ми предложи на мене.Аз казах че не мога да тръгна с него при положение че ходи с приятелката ми.ЮТо започна че не е проблем ей сега ще отиде и ще и каже че иска да ходи с мен.Аз му казах да не прави такова нещо каза утре ми кажи и аз ок.Нали ние се събираме всички и той ме попита. и аз казах НЕ.И един ден отидохме в гората и там играехме йоменка и той ми пращаше само целувки.И така си остана всичко.И се когато си отида на село се събираме с приятелки и той понякога идва при нас и почва да се бъзика с нас особенно с мен.Теимат магазин в който понякога вечер продава той.И една вечер се наложи да отида до магазина и то беше там.И той почна да се шегува и аз му казах че съм болна да побърза и той ми каза че лекарството ми е било той и така...И все се шегува постоянно с мен мисля че ме харесва но не съм сигурна, ама знам че аз го харесвам....Посъветвайте ме какво да правя???

Слагай описателни заглавия без хелп/помощ.
kalpazanka

SmilezZz
10-18-2010, 06:11
Щом и двамата се харесвате,защо не опитате..
Няма какво да губите..
И да опиташ е по-добрия вариант от това,да си
седиш по цял ден и да мислиш,дали той те харесва
и дали искаш да тръгнеш с него

angel4etootada
10-20-2010, 15:06
Ми какво чакаш мацка действай колко още сигнали искаш да получиш от момчето....

kirokiro
10-20-2010, 16:26
По добре му покажи по бързо че го харесваш шот накрая ще му писне и ще спре да се занимава с теб

radeberger
10-20-2010, 16:28
Да ви имам проблема. Колко пъти още трябва да ти намекне, че те харесва, за да си сигурна???

DebbieLoveBieber
10-24-2010, 18:40
На колко сте?!Аз мисля, че трябва да питаш приятелката си дали още има чувства към него.. после и разкажи и действаи!!

Samoten89
10-24-2010, 18:51
Не знам дали той те харесва, но аз те ХАРЕСВАМ, така че ако си от Варна случайно пиши ми да ЛС да се видим някой път ;).

tnp123
10-24-2010, 20:26
На колко сте?!Аз мисля, че трябва да питаш приятелката си дали още има чувства към него.. после и разкажи и действаи!!
Тук не става дума за чувства...