PDA

View Full Version : СЪВЕТ и пак съветтт!



Klorian
10-18-2010, 09:03
И отново идва ред на мен, вечният юзер с много въпроси и страхове в главата. :)
Така с приятеля ми сме от 4 месеца заедно,ще кажете не е много, но сме над 23 години и може би това е вече достатъчно за....Решихме, че ще се местя при него и родителите му.Те много ме харесват, няма ниакакъв проблем.Само, че набелязаният ден идва (който е утре), а мен изведнъж ме хвана шубето...от коренната промяна, която ще настъпи! И поисках един вид отсрочка за местенето...
Дайде ми съвет някакъв само без глупави коментари.Един вид да се успокоя или пък да потърся решение на проблема в тези писаните от вас съвети.Благодаря предварително!

DarkTemplar
10-18-2010, 09:10
Ако се познавате достатъчно добре, имаш му доверие и не смяташ, че родителите му ще ви тровят живота, значи няма от какво да се притесняваш. А и всичко е до свикване. ;)

wali00
10-18-2010, 10:56
Нормално е да се стреснеш и да започнеш да обмсиляш по-добре дали ще е уместно, но това си е напълно нормално.. Все пак, това е една доста голяма крачка във връзката ви.. Смятам, че не бива чак толкова да се страхуваш/притесняваш.. Всичко ще е 6 :)

SugarLolLipoPsS
10-18-2010, 11:28
Това е много хубаво, което ще направите! :grin:
Аз ако можех да се преместя при моят приятел няма да чакам даже и час.
По цял ден ще сте заедно, ще правите всичко заедно. Вярно, че малко личното ти пространство и време за кафета с приятелки се смалява, но щом се обичате и разбирате всичко ще е ОК! :) Късмет!

3oPuTy
10-18-2010, 11:51
Това е много хубаво, което ще направите! :grin:
Аз ако можех да се преместя при моят приятел няма да чакам даже и час.
По цял ден ще сте заедно, ще правите всичко заедно. Вярно, че малко личното ти пространство и време за кафета с приятелки се смалява, но щом се обичате и разбирате всичко ще е ОК! :) Късмет!
Еххх деца,деца ... Ти май не осъзнаваш,че един 23 годишен човек не е свободен като някое 17 годишно лапе,например :?
Как ще са заедно по цял ден като на тия години е почти сигурно,че ако не и двамата,то поне един от тях работи ... Да не говорим,че времето за приятели в повечето случаи дори се увеличава.


Авторке,нормално е да се притесняваш.Все пак това е един съвсем различен начин на живот.Различни хора,различни навици,различни разбирания ... Аз лично не бих се съгласила на подобно нещо :? Никога не бих отишла да живея в дома на родителите на гаджето ми за постоянно :? Ако ще е за два-три дена - може,но за постоянно - никога!
По-добре изчакайте още малко,съберете пари и си вземете някоя малка квартира.Там и на теб,и на него ще му е много по-добре със сигурност.Вярно няма да има "татко носи,мама меси",но поне ще ви е по-спокойно и на двамата,защото няма да ви се налага да се съобразявате с други хора (най-вече ти,защото си чужд човек в чужд дом).
П.П.В никакъв случай не искам да те разубеждавам!!!Просто изказвам лично мнение :)

leviafana
10-18-2010, 13:58
Хубаво е, че искате да живеете заедно, но с родителите му? Малко кофти ми звучи. Няма да можете д аправите горе долу нищо. Предполагам, че и на теб ще ти е много притеснително постоянно да ги виждат и те теб със всичките ти хубави и лоши страни малко страшничко звучи. Аз лично не бих го направила. Както каза 3oPuTy по-добре съберете пари и си вземете ваш дом само за вас 2мата. Идеята да сте с неговоите родители ми звучи ужасно страховита. Твърде голяма промяна е.

euphorie
10-18-2010, 14:36
аз не бих посмяла да го сторя, каму ли пък с родителите му..все пак е твое решение :)

BlindedAngel
10-18-2010, 17:28
Той да не е някое мамино детенце ?!? Вярно не съм над 23, но съм на 21 и ддз от моя гледна точка да живея с гаджето ОК ( скоро и това ще стане ), но с родителите ми ддз...Нещо не мога да си го представя.По принцип идеята да живеете заедно и че ще сте двамата само и сами ще се справяте с трудностите на живота...

Merveille
10-18-2010, 18:48
Нормално е да те хване шубето в последния момент. Голяма стъпка си е. Но ако нещата са добре - опитай. Няма как да знаеш иначе. Не взимай други сериозни решения,но по-добре иди , виж , а ако не върви - вратата.