PDA

View Full Version : Преглед при гинеколог??



YourStar
10-18-2010, 11:46
В сряда съм на гинеколог и се интересувам как протича самия преглед , който няма да бъде профилактичен , ами за установянате на причината за липсата на цикъл. От известно време не ми е идвало и сега съответно ще посетя специалист , но се интересувам затова как протича самия преглед при положение , че все още съм девствена ? :-o Благодаря предварително на тези , които имат желание да ми помогнат , защото наистина се притеснявам. :( :-)

YourStar
10-19-2010, 11:20
Никой ли не може да ми помогне ? :( :(
Прегледа ми е утре и наистина искам да знам точно как ще протече.
Ще ме гледат ли на видеозон или прегледа ще протече нормално въпреки , че съм девствена .. ? Кръв ще ми взимат ли предвид причините за посещението ми ? :-o :-o

gabi_94
10-19-2010, 15:10
Както всеки преглед би трябвало да се събуеш и да легнеш на една маса в разкрачена поза за да ти вземе проба с едно тъничко нещо като клечка за уши, с памуче накрая...След това ще ти гледа вероятно и матката на видеозон.... Не съм сигурна, че точно това ще стане де, но предполагам...

За кръвта вече не знам... Ако имаш някой друг въпрос, питай...

doctors
10-19-2010, 19:52
Никой ли не може да ми помогне ? :( :(
Прегледа ми е утре и наистина искам да знам точно как ще протече.
Ще ме гледат ли на видеозон или прегледа ще протече нормално въпреки , че съм девствена .. ? Кръв ще ми взимат ли предвид причините за посещението ми ? :-o :-o
Ще те погледне на видеозон,може да ти направи ректално туше и може да ти вземат и кръв за хормонални изследвания,но изследванията на хормоните се правят в определени дни.Може да провери и развитието на гърдите ти!След като си девствена няма как да те прегледа с спекулума.
На колко си години - та задаваш такива въпроси?