PDA

View Full Version : Възможно ли е ... ?!



krissy7
10-18-2010, 13:04
Начи неска влизаме си в час нали сичко ок и аз нали си зех запалката и почнах да си играя с нея ... и ши...козната ми учителка по математика (тя е и зам.директор и е ебати коня) ми се развика , изгони ме от час ама тва ряпа да яде пред тва , че ми каза , че ше ме изключи ... аз й викам , че няма се повтори , тя ми разпраа , че не й дремело и че едва ли не е късно да се извинявам...та няколко пъти каза , че съм аут ... мамицата й мръсна ... 8ми клас съм ... много съм притеснена , въпреки че ляляляля обаче е голяма злоба тая и много ме е страх ... и като излизах нали там като ме изгони и ми вика стой и ме чакай пред вратата след часа ... и бие нали звънеца и аз неква разтреперена и прочие и тая само ме погледна и нищо не ми каза ... ебати ... искам да ми кажете дали е възможно за такава простотия да ми прецака живота ... сигурно яко съм се филмирала обаче мноо ме е страх да не ми бие шута ... ми тва е в общи линии , моля за нормални коментари щото определено не ми е много забавно ... :shock:

Shadowsogirl
10-18-2010, 13:29
Едва ли.. По скоро е искала да те стресне. за една запалка няма да те изключи, това не зависи само от нея. Пък ти друг път в ръце дръж само химилката и не си играй, че да ти е мирна главата.

ecstazy
10-18-2010, 19:28
Замисли се кой нормален човек би си играл със запалка в час .......

xWandereRx
10-18-2010, 21:20
:shock: ебахти нищо не разбрах

radeberger
10-18-2010, 21:25
Еми да не си си играла. Ние какво да направим?

Едва ли ще те изключат.

krissy7
10-19-2010, 11:28
Ще има някаква комися , класната ми каза и ще трябва да отида ...

JustUnforgivable
10-19-2010, 14:03
Еми сега ще си сърбаш попарата.. ;)

ameli
10-19-2010, 16:06
Ще има някаква комися , класната ми каза и ще трябва да отида ...

Щом ще има и комисия.. значи шанса да те изгонят е много голям (добре де, шанса да останеш е минимален, или поне ще се отървеш с наказания). Предполагам си в ново училище. Как за 1 месец до сега е решила да те гони. Струва ми се спестяваш доста подробности, за да се изкараш невинна. Както казаха по-горе - ще си сърбаш попарата ;) Другия път да знаеш, че не се играе със запалка, че и в час ;)

krissy7
10-20-2010, 14:20
Ще има някаква комися , класната ми каза и ще трябва да отида ...

Щом ще има и комисия.. значи шанса да те изгонят е много голям (добре де, шанса да останеш е минимален, или поне ще се отървеш с наказания). Предполагам си в ново училище. Как за 1 месец до сега е решила да те гони. Струва ми се спестяваш доста подробности, за да се изкараш невинна. Както казаха по-горе - ще си сърбаш попарата ;) Другия път да знаеш, че не се играе със запалка, че и в час ;)


Не спестявам абсолютно нищо ! Никога в нейн час не ми е правила забележка , не съм говорила и не съм й пречила на работата ! Така че ... Другото което е днес поговорих с нея и тя каза да кажа на майка ми и баща ми , че пуша по възможност преди родителската среща , а тя щяла да си помисли кво да прави с мене...мисля , че няма нищо да стане освен едно наказание ...

fuckme
10-20-2010, 17:28
кажи й , че не пушиш, а че това не е твойта запалка. невинна до доказване на противното!

n3zabrawiimaa
10-20-2010, 19:09
Подари й букет за извинение! :( ;д

krissy7
10-20-2010, 19:45
Мисля , че вече нещата не са толкова зле ... едва ли ще ме изключи , а и щом ги отлага така нещата ... :)

danibebi
10-20-2010, 20:26
Замисли се кой нормален човек би си играл със запалка в час .......

хах, само си е играла, това нищо не значи. ;) Немогат да те изключат за такова нещо, ще е просто нечувано. :shock: Егати, какво е това училище?! :shock:

ecstazy
10-20-2010, 20:39
Замисли се кой нормален човек би си играл със запалка в час .......

хах, само си е играла, това нищо не значи. ;) Немогат да те изключат за такова нещо, ще е просто нечувано. :shock: Егати, какво е това училище?! :shock: самата постъпка да си извадиш запалка, дори да не е твоя и да почнеш да си я подмяташ примерно е глупава. Все едно не знаеш, че учителя ще те хване и какво друго да си помисли освен, че пушиш :}

krissy7
10-20-2010, 20:50
Замисли се кой нормален човек би си играл със запалка в час .......

хах, само си е играла, това нищо не значи. ;) Немогат да те изключат за такова нещо, ще е просто нечувано. :shock: Егати, какво е това училище?! :shock: самата постъпка да си извадиш запалка, дори да не е твоя и да почнеш да си я подмяташ примерно е глупава. Все едно не знаеш, че учителя ще те хване и какво друго да си помисли освен, че пушиш :}


Ми едно момче ме попита дали имам запалка , дадох му я , той ми я върна и тогава почнах да си играя :D Иначе съм на последния чин от страната на вратата а тя е на бюрото си от страната на прозорците ... та бях изумена като разбрах , че ме е видяла ...

fenastz
10-20-2010, 21:26
Тая е няква изкуфяла дърта чанта ! Ако бях на твоето място бих й се изсмял в лицето - повече от забележка в бележника за това не може да ти постави ако ще да е любовница на министъра на образованието :D

GossipGirl89
10-20-2010, 23:43
И на мен ми се струва малко нереално да те изключат заради такова нещо. Колкото и да са строги правилата в едно училище до сега не съм чувала за случаи, в които за правели големи проблеми, камоли изключване, заради такива дребни неща :) Би трябвало да се разминеш най-много с някоя забележка или в най-лошия случай - мъмрене пред родителите.

programings
10-21-2010, 04:41
Хаха, спокойно, няма! Ние предната година един от нашия клас във час по История, където отново ни предава заместник - директорката, му кацна на тоя една пчела на главата, и ония като изпадна във паника, почна да бяга из стаята, и скочи през прозореца! И му вика после :

- На следващият съвет те изключваме!

Ама все още си е във нашия клас, сега сме осми клас! :razz:

krissy7
10-21-2010, 11:18
Хаха, спокойно, няма! Ние предната година един от нашия клас във час по История, където отново ни предава заместник - директорката, му кацна на тоя една пчела на главата, и ония като изпадна във паника, почна да бяга из стаята, и скочи през прозореца! И му вика после :

- На следващият съвет те изключваме!

Ама все още си е във нашия клас, сега сме осми клас! :razz:


Горкото момче :shock: :D :razz: :razz: :razz:

fenastz
10-23-2010, 09:19
Хаха, спокойно, няма! Ние предната година един от нашия клас във час по История, където отново ни предава заместник - директорката, му кацна на тоя една пчела на главата, и ония като изпадна във паника, почна да бяга из стаята, и скочи през прозореца! И му вика после :

- На следващият съвет те изключваме!

Ама все още си е във нашия клас, сега сме осми клас! :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

danibebi
10-23-2010, 10:02
Хаха, спокойно, няма! Ние предната година един от нашия клас във час по История, където отново ни предава заместник - директорката, му кацна на тоя една пчела на главата, и ония като изпадна във паника, почна да бяга из стаята, и скочи през прозореца! И му вика после :

- На следващият съвет те изключваме!

Ама все още си е във нашия клас, сега сме осми клас! :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

teodora87
10-23-2010, 10:10
едва ли ще те изключи

britzy
10-23-2010, 10:26
Хаха, спокойно, няма! Ние предната година един от нашия клас във час по История, където отново ни предава заместник - директорката, му кацна на тоя една пчела на главата, и ония като изпадна във паника, почна да бяга из стаята, и скочи през прозореца! И му вика после :

- На следващият съвет те изключваме!

Ама все още си е във нашия клас, сега сме осми клас! :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

омгомгомгомгогмогмгогмгог могмогмгогмогм :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

BeezyJey
10-23-2010, 11:18
Хаха, спокойно, няма! Ние предната година един от нашия клас във час по История, където отново ни предава заместник - директорката, му кацна на тоя една пчела на главата, и ония като изпадна във паника, почна да бяга из стаята, и скочи през прозореца! И му вика после :

- На следващият съвет те изключваме!

Ама все още си е във нашия клас, сега сме осми клас! :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

омгомгомгомгогмогмгогмгог могмогмгогмогм :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:lol:

SwEtyy
10-23-2010, 11:29
Хаха, спокойно, няма! Ние предната година един от нашия клас във час по История, където отново ни предава заместник - директорката, му кацна на тоя една пчела на главата, и ония като изпадна във паника, почна да бяга из стаята, и скочи през прозореца! И му вика после :

- На следващият съвет те изключваме!

Ама все още си е във нашия клас, сега сме осми клас! :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

омгомгомгомгогмогмгогмгог могмогмгогмогм :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: