PDA

View Full Version : ОБИКНОВЕН гекон



Shadowsogirl
10-18-2010, 13:31
Здравейте.. Задомашно по биология имма да намеря информация за обикновения гекон. Седя си и от два часа търся само че не и не.. нета е претъпкан от информация за какви ли не гекони - леопардови, шарени, бенбяни, всичко, ама за обикновения думичка няма. Моля ви, ако някой е учил в осми клас за него да ми сканира или снима, или препише малко информация за него, защото направо не знам къде да се дявам..

kantonecApetur4
10-18-2010, 13:51
за тебе библиотека няма ли ???

LoupGarrou
10-18-2010, 17:35
Здравейте.. Задомашно по биология имма да намеря информация за обикновения гекон. Седя си и от два часа търся само че не и не.. нета е претъпкан от информация за какви ли не гекони - леопардови, шарени, бенбяни, всичко, ама за обикновения думичка няма. Моля ви, ако някой е учил в осми клас за него да ми сканира или снима, или препише малко информация за него, защото направо не знам къде да се дявам..

Аз за такова нещо като "обикновен" гекон не съм чувал. Единственото, за което се сещам е, госпожата ти да е имала впредвид "балкански гекон" от гледна точка, че в България е единственият разпространен (ако не се лъжа) и по тази логика е "обикновен" за Б-я ...

Shadowsogirl
10-18-2010, 18:57
Това пише в учебника.. Утре ще ида и в училищната библиотека сигурно и после ще говоря с учителката да питам балканския ли е иман впредвид. Мерси много за помощта.