PDA

View Full Version : Вярно ли е че при мъжете любовта идва по-бавно?



singlelady123
10-18-2010, 14:54
Здравейте :)
Искам да ви попитам , мислите ли че при момчетата/ мъжете им трябва повече време да обикнат , от колкото при нас жените? Любовта по -бавно ли настъпва при тях , повече време ли им трябва да се привържат наистина към някоя?
Та пиша това относно заради моят приятел, ходим вече месец и 11 дни, но той все още твърди че не ме е обикнал , чувства повече моментни емоции, но обич още не.. казват че може да не е отключил чувствата си все още , а може да не ги е осъзнал , а може просто да не сме един за друг .. та затова реших да пусна тема , не намерих материали в интернет относно тази тема ,, и благодаря предварително ))

Lexynnka
10-18-2010, 15:15
не мисля :-o

chemist9009
10-18-2010, 15:28
Знам че мъжете по бързо се влюбват от жените :D :D това е на биохимично ниво и е научно доказано 8) 8)

DarkTemplar
10-18-2010, 15:30
Строго индивидуално е, но някои действително се привързват по-трудно. Изчакай още няколко месеца и нещата ще се подредят. Месец и половина не е чак толкова дълго време.

waller12345
10-18-2010, 15:31
Най-трудното за момчетата е да забравят момичето, което са обичали... На момичетата им е много по-лесно. Разбира се, това са мои виждания

windowlicker
10-18-2010, 15:32
Остави го момчето да ти каже че те е обикнал когато се чувства готов той, а не когато на теб ти се иска? Той защп ти ги казва тези неща ти ли го разпитваш? Ако е така - по добре спри, че ще му омръзне по някое време

DarkTemplar
10-18-2010, 15:33
^Предполагам тя го разпитва. А и любовта се доказва с жестове, не само с празни думи. Рано ви е още.

scanadal
10-18-2010, 15:47
Моята половинка ми каза на третия месец от връзката ни,че започвал да се влюбва в мен.Каза го съвсем спонтанно и беше неочаквано за мен,но ми хареса :)
Така,че дай му време да почувства необходимост сам да ти признае,че е влюбен в теб.А и дори да не каже,мисля,че тези неща се усещат.В простите неща,ежедневните малки жестове,там е където се открива първо обичта и грижата за другия.

3oPuTy
10-18-2010, 15:59
Първо - месец и 11 дена е прекалено кратко време ... Как очакваш да те обикне толкова бързо?!
Второ - всичко си е строго индивидуално :) Понякога мъжете са по-обичливи,понякога не ... :)

singlelady123
10-18-2010, 16:01
ами значи стана така че говорихме вечерта като какво ме обича повече и ме цени та той отговори само като приятелка че все още не може да ме обикне като повече , и се вбесява сам на себе си.. та и аз го разпитвах и решихме да си дадем време , само да кажа че той ми каза ' е ти кво очакваш да се оженим някой ден ли ? ' и ми стана много тъпо .. все пак той е на 17 аз на 14 до сега не сме имали много опит аз 3 връзки а той 4 ... и двамата не сме се задържали по доста време с половинките си , и то по тяхна вина и сега незнам дали ще почувства любов , влюбване , защото не мисля че много време ще е това' ще си дадем време' .. с една дума' криза' ;х незнам какво да правя ; (((

kris4eto15
10-18-2010, 16:02
Зависи от човека и неговият характер . При всеки е различно :)

L0ST
10-18-2010, 16:03
Знам че мъжете по бързо се влюбват от жените :D :D това е на биохимично ниво и е научно доказано 8) 8)мъжете по-бързо хлътват по момичетата... А за любовта не мога да коментирам, както кзаха - индивидуално е

roshkors
10-18-2010, 16:58
По добре да ти казва, че не те обича все още от колкото да те лъже :) поне е откровен ;) ако трябва да сме честни, малко хора си заслужават да бъдат обичани на тази възраст :)

FuckedUp
10-18-2010, 17:01
ЗАВИСИ ОТ ЧОВЕКА!

FlipY
10-18-2010, 17:17
Зависи , ако не си му пуснала и на 2-рия ден може да ти каже ,че те обича.
На мен да кажа това на бившата ми отне около 4-5 месеца.
Аз лично не показвам емоции и чувства толкова често.
Ама има някои разлигавени , дето като тръгнат с някое момиче и на 6-7 ден вече се Luff...идиоти.

Korrnyy
10-18-2010, 17:20
При нас приятеля ми се влюби прьв. Така че зависи от човека!

Greennight
10-18-2010, 17:45
Не е верно, зависи от мн неща :shock:

obichamgo
10-18-2010, 20:27
хм незнам ... приятелят ми ми каза че ме обича м-у 1-вия и 2-рия месец .. Доказвал ми го е многократно и подължава да ми го доказва.. може би при вско мом4е е различно ..незнам

ohluv
10-18-2010, 20:29
Идва тя :D след мусаката и слатите да 8-)

Nevyzmutim
10-20-2010, 18:25
Наистина това е прекалено индивидуално за да се даде конкретен отговор. Обаче от това, което прочетох ми направиха впечатление 2 неща:

Явно доста хора не знаят не само разликата между това да си влюбен и това да обичаш, ами и самото значение на 2-те думи.

Що за връзки имате, ако можете да държите един на друг само като приятели? И как очаквате да ви кажат "обичам те" след едва няколко седмици? Ако вас ви попитат дали сте обичали истински някога вероятно ще отговорите "не знам"? На повечето хора им отнема години докато могат да са сигурни в думите си, за да го кажат.

RoSKo0o0
10-20-2010, 18:26
съдейки по действието им в леглото - не :D

xKiFlA
10-20-2010, 18:28
мъжете знат ли кво е любов.. :razz:

RoSKo0o0
10-20-2010, 18:35
мъжете знат ли кво е любов.. :razz:

хахахаха го казва СЪЩЕСТВО от женски пол!!! дето искате по няколко различни кура .... ;)

chemist9009
10-20-2010, 19:03
мъжете знат ли кво е любов.. :razz:

хахахаха го казва СЪЩЕСТВО от женски пол!!! дето искате по няколко различни "мъжкия полов орган" .... ;)


Това е СЪЩЕСТВО от женски пол което иска СЪЩЕСТВА от своя пол :lol: :lol: 8-) 8-) Имам впредвид "закуската" :razz: :razz:

PoRcHeTaTa1
10-20-2010, 19:08
Вярно ли е че при мъжете любовта идва по-бавно?

А понякога дори не идва :( :( :(

RoSKo0o0
10-20-2010, 19:09
мъжете знат ли кво е любов.. :razz:

хахахаха го казва СЪЩЕСТВО от женски пол!!! дето искате по няколко различни "мъжкия полов орган" .... ;)


Това е СЪЩЕСТВО от женски пол което иска СЪЩЕСТВА от своя пол :lol: :lol: 8-) 8-) Имам впредвид "закуската" :razz: :razz:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

chemist9009
10-20-2010, 19:24
Вярно ли е че при мъжете любовта идва по-бавно?

А понякога дори не идва :( :( :(

Не разбрахте ли че любовта е на биохимично ниво....има едно вещество което се нарича фенилетиламин в организма се превръща в допамин и отива в мозъка.В резултат на фениетиламина човек се влюбва като преди да се случи това се извършват около 30 биохимични реакции.Заедно с допамина се активират и някои хормони и така човек се оказва в оковите на любовта.Фенилетиламина се синтезира най-лесно при мъжете.А при високи концентрации води до шизофрения...Това е цялата философия на любовта от химична гледна точка. 8) 8)

ПП:Фенилетиламин има в шоколода.Яжте повече шоколад :D

gerilovedani
10-21-2010, 10:20
може би е защото момчетата не могат да го казжат в прав текст нз така си мисля,при мен се случи следното:
С моя човек сме заедно вече 10 мес.от различни градове сме,виждаме се в мес.3,4 пъти,не ми е казва че му липсвам,че ме обича.Аз в началото му казах че се привързвам към него и той ми отговори знам и аз.и това беше....преди няколко дена го попитах дали има чуства към мен и той ми отт -ако нямах нямаше да съм с теб!Също ми направи впечатление ,че като му напиша-обичкам те и той не ми го написа, и спрях да му пиша.Тои ме попита кое е по-важно да се казва или показва,и ми написа ,че като нее ми пише мили неща не значи че не го чуства или мисли,при теб може да е същото....