PDA

View Full Version : прозрачна..



wasch0
10-18-2010, 17:31
Става въпрос за оммичето,което ми е като сестра.
Тя.. как да се изразя.. държи се по-отпуснато с момчетата.Когато излезем с момчета аз стоя и гледам. Чувствам се пренебрегната и прозначна.
**Относно момчетата зад гърба й говорят, че е ку**а, не я взимат на сериозно, уважават ме мен .. но не знам. Пред мен се целува с бившият ми (знае, че още имам чувства) обарват се.. Кофти ми е - говорих с нея тя ми вика "абе глупусти как ще се зарибяваме".

Мислите ли, че и аз трябва да се държа по-отпуснато?

SmilezZz
10-18-2010, 17:54
Да,трябва да се държиш по-отпуснато...
Давай смело,живееш само веднъж - но внимавай
да не допуснеш да извършиш най-голямата грешка
в живота си..
- Относно бившия - щом се целуват и обарват пред
теб - явно се зарибяват..
А и имам чувството,че това момиче не ти е никаква
приятелка,камо ли най-добра...
А пък и като се позамислим - сестрите не правят такива
работи с бившите на сестричките си..
Ама това е друга тема...

- А и щом другите те уважават и оценяват - какво по-хубаво..

wasch0
10-18-2010, 17:59
Да,уважават ме, но е различно. Нея я имат за нещо повече от пирятелка, а мен просто да приятелка.
Относно "сестричката" много пъти съм се замисляла, че тя наистина не я тази "най-добра приятелка" , която си пердставяте като чуете думата. Просто не знам. Не мога без нея, свикнала съм да е винаги околко мен, когато стане нещо да й звънна да й разкажа..
Напоследък й се сърдя само за глупусти.. Не искам да правя темата с зарибявките на голям въпрос, но крайно много се дразня като я видя с него..

magita
10-18-2010, 18:05
еми дръж се естествено бе...
Аз понеже съм с компания момчета по-големи от мен и всичките момичета, които говорят ГЛУПОСТИ И ПРОСТОТИИ... еми не ги уважават :]]

Просто си бъди каквато си, а момичето което като ти сестра и се натиска пред тебе с бившите... страшна приятелка

SmilezZz
10-18-2010, 18:09
За каква я имат ? Ти самата каза,че я мислят за курва..
Какво искаш - да си като нея,да ти лепят наляво и надясно
такива прякори ?

wasch0
10-18-2010, 18:13
Прави сте, но докато тя им "пробва материята на гащите" аз стоя и гледам. Повярвайте, скучно е..

FuckedUp
10-18-2010, 19:23
Прави сте, но докато тя им "пробва материята на гащите" аз стоя и гледам. Повярвайте, скучно е..

Been there, done that..
Поредната "приятелка", а?
Помисли си пак :)

GossipGirl89
10-18-2010, 19:34
Ми почни и ти да пробваш материята на гащите им като ти е скучно :)
Аз не мога да те разбера... от това, което си написала изглеждаш свястно и умно момиче, а искаш да приличаш на к******а... :?
Просто бъди по-отпусната с момчетата, дръж се приятелски, лафете си, но в никакъв случай недей да се опитваш да подражаваш на нея... Това, което прави не е похвално и ако си мислиш, че като почнеш да правиш същото момчетата ще ти обръщат повече внимание и ще ти е по-интересно - лъжеш се. Ще ти лепнат етикет к***а и ще гледат на теб като на бройка, а не като на свестно момиче. Най-добре си остани такава, каквато си само бъди малко по-отпусната в разговорите и недей да мълчиш и да се притесняваш :)

А за това, че тя се натиста с бившия ти пред очите ти - няма нужда от коментар. Никаква приятелка не ти е това момиче, но ти си знаеш.

П.П. Преди времеи аз имах една подобна "приятелка" дето си беше същинска мастия с извинение :D Та... из аз бях свикнала много с нея и й звънях за всяко нещо да споделям, но в последствие спрях - не ми даваше добри съвети, а и в един момент просто се усетих, че не ми отива да дружа с такива като нея :)

SmilezZz
10-19-2010, 06:18
Прави сте, но докато тя им "пробва материята на гащите" аз стоя и гледам. Повярвайте, скучно е..Но след като "пробваш материята на гащите им" - те няма да те имат за свестно и умно момиче,а за курва...И ще те използват,за да задоволят нуждите си..

- В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ Й ПОДРАЖАВАЙ

LosingMyWay
10-19-2010, 07:38
- В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ Й ПОДРАЖАВАЙ

;-)

wasch0
10-19-2010, 17:04
Е,вече всичко премина границата. Скарахме се..

SmilezZz
10-19-2010, 17:07
Е,вече всичко премина границата. Скарахме се..
Не мислех,че ще го кажа някога това нещо - Но май така е по-добре..
По-добре е да сте сърдити,отколкото да се пишете за приятели...

miskaprizZ
10-19-2010, 18:03
Съгласна съм със SmilezZz. След извесно време ще разбереш ,че сме прави. :) :) :) :)

blackfireXx
10-19-2010, 19:02
ех да ви имам проблемите....