PDA

View Full Version : След три години раздяла



svetlin92
10-18-2010, 19:10
Днес се разделих с мойта първа любов. Каза ми че сичко свърши изкала да си живее живота пиша тук защото няма с кой да споделя кой да ми даде едно рамо .... По лесно да го превъзмогна.. Моля дайте ми савети какво да правя.

Lexynnka
10-18-2010, 19:17
продължи напред, няма какво друго да направиш.

wasch0
10-18-2010, 19:23
Първите дни,седмици,месеци ще ти бъде трудно и ще потъваш в спомени. Ще срамняваш следващите ти пирятелки с нея,но ако имаш воля и се опиташ да продължиш,стараеш се да не мислиш за нея..

Съжалявам, не мога да ти дам подходящ съвет, все още преживявам една такава изгубена любов..

svetlin92
10-18-2010, 19:30
Трудно ми е защото тя ми беше първата в сичко.. Имаме много спомени за 3 години и и половина

music0is0my0life
10-18-2010, 19:40
Приготви се едни от най-ужасните минути.. дни .. седмици .. месеци в живота си. Съжалявам, че съм толкова пряка но това е истината.
Ще чуеш всякакви неща от: "Времето лекува" до "Клин клин избива".
Нищо не помага.. поне при мен.. (от 3 месеца разделена след 3 годишна връзка). Просто трябва да го изживееш. Всеки минава през този път рано или късно .. аз нямах голям успех в преодоляването а опитах всичко .. буквално ВСИЧКО .. и все пак УСПЕХ !!! :)

svetlin92
10-18-2010, 19:48
благодаря ви много на всички сички ми дадохте полезни савети явно сичко с времето си ще се нареди ..

SugarLolLipoPsS
10-19-2010, 03:34
Първите дни,седмици,месеци ще ти бъде трудно и ще потъваш в спомени. Ще срамняваш следващите ти пирятелки с нея,но ако имаш воля и се опиташ да продължиш,стараеш се да не мислиш за нея..

Съжалявам, не мога да ти дам подходящ съвет, все още преживявам една такава изгубена любов..

И аз съм така..! :(

roshkors
10-19-2010, 08:33
Това е много гадно, поне за едно момче. Забелязал съм, че ние забравяме по-бавно :) пич изхода със сигурност не е Антидепресанти ;)
Излизай с приятели, ходи по дискотеки, забавлявай се :)

и спри да и пишеш SMS-и и да и се обаждаш ;)

vapcarov
10-19-2010, 09:18
Най-важното е да ме говориш с нея, да не я виждаш и така на татък. Махни всичко свързано с нея, така ще ти е много по-лесно ;)

Justify
10-19-2010, 12:32
Най-важното е да ме говориш с нея, да не я виждаш и така на татък. Махни всичко свързано с нея, така ще ти е много по-лесно ;)

+1

Добре долшъл в групата на ергенуващите.И да знаеш едно "Клин, клин избива" бързо си намери друга и да видиш колко по лесно ще я забравиш.

xKiFlA
10-19-2010, 12:39
нека ви така няма само вие да оставате и вас ще остават.
поздравявам приятелката ти :P :grin: :D
а ти..опитай с алкохол :D :razz:

svetlin92
10-19-2010, 18:37
Вече не ми издържа психиката
Немога вече по цял ден плача . цял ден маки ...
Пордават ли се някой антидрепесанти без рецепта... немога вече или някои приспивателни...

waller12345
10-19-2010, 19:57
Пич първо се успокой, знам каквото и да ти кажат няма да ти помогне и не ти пука, бях в същото положение, минаха 6 месеца от скъсването и си живея живота, а ако ме питаш дали още ми е мъчно и дали ме боли - да, но поне не е както в началото.

Дано поне не се виждате някаде, защото аз почти всеки ден я виждам и не искам да ти обеснявам колко по-трудно ти става...

Това е живота приятел. Определен период живееш на макс, всичко е твое, но това не продалжава завинаги, после пак гледаш, че си щастлив, после пак всичко се преобръща и така... :?

Повярвай ми на нея не й пука за тебе в момента, така че по-добре се дръж здраво и да разбере какво е загубила

RoSKo0o0
10-20-2010, 08:47
"тръгни с някоя и ще я забравиш" - аре стига е тъпаци...това е най-тъпото нещо, което може да направи някой... аман с тея пуберски импулсивни действия..... на човека може да не му е до това... просто се отдай на заслужена почивка... това е

waller12345
10-20-2010, 16:44
"тръгни с някоя и ще я забравиш" - аре стига е тъпаци...това е най-тъпото нещо, което може да направи някой... аман с тея пуберски импулсивни действия..... на човека може да не му е до това... просто се отдай на заслужена почивка... това е

Най-сетне виждам един човек, който мисли като мене...

valdesbg
10-20-2010, 17:29
Самоубий се.

Баси женчото се изкарваш. И кво .. скъсала те пиклата и край....света свършва. Рев, сополи, сълзи, депресиии.

„Цялата магия на първата любов се състои в това, че все още не знаеш, че след нея ще има втора.“

Дизраели

П.П. Мен също ме скъсаха след 3 годишна връзка. Така че недейте много да знаете.

mrazqkindergarten
10-20-2010, 18:04
"тръгни с някоя и ще я забравиш" - аре стига е тъпаци...това е най-тъпото нещо, което може да направи някой... аман с тея пуберски импулсивни действия..... на човека може да не му е до това... просто се отдай на заслужена почивка... това е

Най-сетне виждам един човек, който мисли като мене...

И аз така мисля.

svetlin92
10-20-2010, 18:43
Аз пък реших друго да се поправя знам с какво съм я засегнал изкам да се променя :) и да не се отказвам да се боря се пак това са 3 години и нещо благодаря ви :) :grin:

roshkors
10-20-2010, 21:49
Ооо не или му е дала 2ри шанс или не иска да приеме реалноста... или се е натровил с нещо...


П.П. с нещо без рецепта...

Ssummerjam
10-25-2010, 09:39
Спортувай, занимавай се с неща, които да ти отвличат вниманието от нея. Това би трябвало да помогне, поне в минимална степен. Разбира се няма как да я изтръгнеш от съзнанието си на момента. Ще мине определен период от време, който няма да е от най-приятните в живота ти, но нещата не могат винаги да бъдат розови. :-)

MiMcHeToOo
10-25-2010, 12:41
Искала да си живее живота? Най-вероятно просто вече си и писнал или е недорасла.