PDA

View Full Version : аспиринова маска-СПЕШНО



vanesa0pld
10-18-2010, 20:42
Направих си тази маска но след колко време ще започне да действа? :?

rakiQ
10-18-2010, 20:52
каква е тази маска?? как се прави? :)

vanesa0pld
10-18-2010, 21:00
каква е тази маска?? как се прави? :)
попринцип се използва за проблемна кожа
смесва се аспирин(ако е на таблетки се начуква) с розова вода/кис.мляко/мед..което избереш
нанася се на лицето за около 10-15 мин и се отмива :)

malka_sladkka
10-19-2010, 05:57
Мисля, че още след първия път ще има някакъв ефект, дори минимален и все пак трябва постоянство, за да постигнеш желания резултат... може би месец-два :wink: Така мисля аз... :)

fuckme
10-19-2010, 17:29
и аз съм я чувала тази маска .. а като количество колко трябва да е примерно розовата вода и колко аспирина? и с какво се нанася?

vagarious
10-19-2010, 18:43
И ефекта какъв трябва да е!?
Предполагам с изсушаващо действие или ?

ira90
10-19-2010, 19:28
И ефекта какъв трябва да е!?
Предполагам с изсушаващо действие или ?

И мен това ме интересува. А й да попитам (ако може да използвам тази тема) Препоръчайте ми изсушаваща маска за лице, която мога да си направя сама или пък някаква да си купя. Вече 2/3 дена лицето страшно ми се омазнява и като съм с пудра нали се сещате за каква лъскавина става въпросс ..... :-x :-x :-x Почиствам си лицето всяка сутрин и вечер със Силицилов спирт + Хлоронитромоцин и след това нанасям Матиращ крем на ELEA (този зеления, който е за мазна кожа)

vagarious
10-20-2010, 09:48
И ефекта какъв трябва да е!?
Предполагам с изсушаващо действие или ?

И мен това ме интересува. А й да попитам (ако може да използвам тази тема) Препоръчайте ми изсушаваща маска за лице, която мога да си направя сама или пък някаква да си купя. Вече 2/3 дена лицето страшно ми се омазнява и като съм с пудра нали се сещате за каква лъскавина става въпросс ..... :-x :-x :-x Почиствам си лицето всяка сутрин и вечер със Силицилов спирт + Хлоронитромоцин и след това нанасям Матиращ крем на ELEA (този зеления, който е за мазна кожа)

Опитай с хума и кисело мляко !?
Или пък си мий лицето обилно със сапун колкото пъти се сетиш.
Аз така правя и задължително сутрин и вечер ии е горе-долу добре.
После и аз нанасям този крем на ЕЛЕА ии съм доволна, колкото е възможно де.

Rebirthing
10-20-2010, 10:07
И ефекта какъв трябва да е!?
Предполагам с изсушаващо действие или ?

И мен това ме интересува. А й да попитам (ако може да използвам тази тема) Препоръчайте ми изсушаваща маска за лице, която мога да си направя сама или пък някаква да си купя. Вече 2/3 дена лицето страшно ми се омазнява и като съм с пудра нали се сещате за каква лъскавина става въпросс ..... :-x :-x :-x Почиствам си лицето всяка сутрин и вечер със Силицилов спирт + Хлоронитромоцин и след това нанасям Матиращ крем на ELEA (този зеления, който е за мазна кожа)

Пробвай със зелена хума, тя е най-подходяща за мазна кожа. Бялата и синята хума са подходящи за всеки тип кожа. Белтъка също е изсушаващ.
Ето тук има доста полезни съвети http://zajenata.ogosta.com/index.php?option=com_content&task=view&id=168&Itemid=51

Infinity
10-20-2010, 12:31
Ефекта е точно изсушаващ , да.
За мене това беше супер зле , обаче щото със със суха кожа и представете си какво стане.. 8-)
Не е кой знае какво всъщност , но ми се раздразни кожата.
Пъпки нямам, да чукна на дърво.
Аз си я направих от 3 аспирина и мед , с надеждата , че меда малко ще облекчи изсушаващото действие на аспирина , но уви.
Определено маската е подходяща за мазна кожа , а мисля , че някакъв по-забележим ефект би трябвало да има след 3-4 път.
Не я правете често , обаче. Не повече от веднъж на 10 дена.

ira90
10-20-2010, 20:59
И ефекта какъв трябва да е!?
Предполагам с изсушаващо действие или ?

И мен това ме интересува. А й да попитам (ако може да използвам тази тема) Препоръчайте ми изсушаваща маска за лице, която мога да си направя сама или пък някаква да си купя. Вече 2/3 дена лицето страшно ми се омазнява и като съм с пудра нали се сещате за каква лъскавина става въпросс ..... :-x :-x :-x Почиствам си лицето всяка сутрин и вечер със Силицилов спирт + Хлоронитромоцин и след това нанасям Матиращ крем на ELEA (този зеления, който е за мазна кожа)

Опитай с хума и кисело мляко !?
Или пък си мий лицето обилно със сапун колкото пъти се сетиш.
Аз така правя и задължително сутрин и вечер ии е горе-долу добре.
После и аз нанасям този крем на ЕЛЕА ии съм доволна, колкото е възможно де.

о да тази рецепта съм я правила, даже я пишеше на опаковката на хумата, ама ефект имаше само за 2/3 пъти. :x


Rebirthing нензаех, че има й зелена хума. Винаги когато съм си купувала от аптеката хума, все са ми давали бяла хума или бяла глина. Утре ще проверя с зелена. А сайта нещо не иска да ми го отвори, ще опитам по-късно. Мерси за съветите !!!