PDA

View Full Version : ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ



ronky
10-18-2010, 20:44
Здравейте.Сигурна съм,че много от вас(дори доста голяма част) ще ме упрекнат за това,което ще разкажа сега,но няма как да върна нещата.Преди време пуснах тема,че искам да изляза с едно момче,с което се запознах в интернет,тои на 23,аз на 17!Е направих го! Излязохме,разходихме се,след това той ме покани у тях и така аз му се отдадох(това беше първият ми път).Направих го с цялото си съзнание,знаех,че е грешно,на първата среща,дори не бях сигурна какво изпитвам към него,а още по-малко той към мен,но сега знам.Влюбена съм в него.Определно искам да имам сериозна връзка с него,но нещата се усложниха.Незнам какви намерения има той относно нас,но по нищо не издава дали иска или не иска да е с мен.В един момент е страшно мил,нежен,а в следващия усещам някакъв хлад!Не съм му признала какво изпитвам,но много ме е страх,че може да си е изградил грешна представа за мен,заради това,че му се дадох толкова лесно..много съм объркана.Да му кажа ли или е рано,не искам да го уплаша със серизноте си намерения и той да се отдръпне,но от друга страна не мога да чакам,смазващо е!ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ!

RoSKo0o0
10-18-2010, 20:46
хахаах...от малоумни ---> по-малоумни... пубери моля ви се осъзнайте се навреме... :X

ohluv
10-18-2010, 20:53
Твва май съм го чел :lol:

MilenMns
10-18-2010, 20:58
Да имаше го оня ден пак .

ronky
10-18-2010, 21:03
хахаах...от малоумни ---> по-малоумни... пубери моля ви се осъзнайте се навреме... :X

Осъзнала съм се напълно!Аз знам какво искам и ако бях толкова малоумна,като някои други момичета,сигурно сега щях да питам дали не съм бременна,но не това е проблема ми.Дори не смятам за толкова страшно това че съм спала с него,просто незнам какво да правя отсега нататък,но моля ви ако нямате какво да кажете по въпроса,по-добре ннищо не казвайте,негативите и сама си ги знам :)

ronky
10-18-2010, 21:04
Да имаше го оня ден пак .

Не!Нямаше го!Имаше подобна тема в раздел Секс,но въпроса ми беше съвсем различен там..нещо сте сбъркали..

niquetamere
10-19-2010, 08:06
След като му признаеш за чувствата си, се приготви за реплика от сорта на... ъЪъЪъ сорррри - Тр`Я тръгвам! (като от рекламата) :)

roshkors
10-19-2010, 08:29
След като му признаеш за чувствата си, се приготви за реплика от сорта на... ъЪъЪъ сорррри - Тр`Я тръгвам! (като от рекламата) :)

По скоро "ами не искам да те нараня" "аз съм бла бла бла" , но ако искаш може да продължим да правим секс...

Wednesday666
10-19-2010, 08:29
Супер тъпа постъпка .. трябвало е да изчакаш малко, секса няма да ти избяга .. ами сега ще чакаш - или ти първа ще му кажеш и ще се подготвиш и за отрицателен, и за положителен отговор, или ще чакаш, това е ..

flyingmonkey
10-19-2010, 09:06
:lol:

Яко зле си. Има доста голям шанс да те остави и въобще да не те "ебава" за нищо, защото си глупачка. Главата седи на раменете с причина, не за красота. :?

jghgh
10-19-2010, 15:16
Първо: В живота каквото си надробиш, това и ще сърбаш, затова приеми, че си направила грешната крачка.

Мъжете губят интерес към жени, които "го правят" на 1ва среща. Факт.
"Губят интерес" е много точен израз, въпреки че някои мъже губят дори РЕСПЕКТА си към такива момичета. Даже да приемем, че не всички имат крайно мнение ("Щом ми пусна толкова рано, значи е боклук"), то пък винаги губят интереса си след недообмислени постъпки като твоята. И това се случва чисто инстинктивно. На момчетата им е вродено да искат да бъдат ловци и да преследват интригата. Не си виновна, че си глупава и наивна. Не си виновна, че си преценила грешно. Просто ще знаеш занапред как стоят нещата.

Когато един мъж прояви интерес към момиче, той иска да разкрие загадката, а загадката - това е момичето. Когато тази загадка прекалено лесно се "предаде", тя престава да бъде вълнуваща и съответно желана. Мъжете търсят за обект на чувствата си идеализирано, достойно момиче, което да опознават ден след ден и да не са сигурни какво точно се случва. Обичат да си представят с това момиче разни неща. Обичат момичето-мистерия, което не разкрива какво крие в мислите и в душата си. След един преждевременен секс, който го брой все едно си разкриваш душата пред него ;), няма как едно момче да възприеме момичето по същия начин отново.
Харесва ли ти или не, този човек няма да иска вече да гради връзка с теб, защото не те възприема като обект за градене на връзки, а като обект (само) за сексуални удоволствия и нищо повече.

Много глупаво си постъпила. Знам, че не искаше такива мнения, но точно в това се корени проблемът ти.

Не вярвам, че има шанс този човек да те погледне с други очи. Мъжете са устроени по друг начин от нас, жените. Психиката им, ако щеш, е по-различна.
Подсъзнателно искат жената да е трофей и да се борят за нея, заради това и външният вид е толкова водещ при тях - например ако си във връзка и спреш да се поддържаш чувствата им ще изстинат и ще решат да си потърсят нова, докато жените са склонни психически да запазват "любовта" си, дори изгората им да си пусне леко коремче. Примерно.

Сега да видим Второ:
ТОЗИ ТИП НЕ Е НАДЕЖДЕН.
Да погледнем фактите:
1.Той те е поканил у тях на 1вата ви среща. От това можем да разберем за него, че не търси сериозни отношения. Ако той беше момче, което търси сериозни отношения, нямаше да се държи така на 1ва среща. 1вите срещи не са такива. Намеренията му са били единствено сексуални. Tой просто е искал да види дали ще му се отвори за днес парашута и те е поканил. Нищо сериозно.

Намеренията му НЕ СА БИЛИ, а още повече и след постъпката ти, НЕ СА сериозни.

За влюбено момиче като теб това НЕ Е добре, защото вероятно искаш сериозни отношения, а този човек може да ти предложи единствено неангажиращи такива. (Не мисля, че връзка само за секс те устройва - само ще се нараняваш по този начин.)

2. Той е на 23, което допълва образа му на неподходящ тип за теб. Той не е надежден за връзка С теб. На тази възраст той навярно живее, лудува, купонясва, от време на време прави секс с някоя, ако си намери.. Много се съмнявам, че ще иска да се закотвя в сериозна връзка със 17-годишно момиче.
Емоционално сте на друга честота. Възрастовата ви разлика е голяма. Има неща, които само с годините се научават, тоест - трябва да се изживеят. Не говоря за умствен багаж в главата, него и на 50 да си можеш да го нямаш, говоря за емоционално израстване. На 23 е преживял много повече. Вече е преминал през пубертета, следователно => в него не кипят толкова бурни чувства, не се вживява кой знае колко във връзките и в любовта и други неща, които са характерни за теб! Светоусещането и мирогледът му са МНОГО по-различни от твоите. Концепцията му за връзка и любов също са различни, след като е на толкова години и числено е имал повече връзки от тебе.

Абсолютно възможно е ти да се вживяваш много повече в това, което "ви се е случило" (а именно - имали сте секс), отколкото той изобщо му обръща внимание.

3. Още нещо, което трябва да те държи настрана от този тип, е че той се държи променливо, което е индикация, че интересът му към теб е слаб и незадоволителен. Ако беше влюбен или поне силно привлечен от личността ти, щеше да е настоятелен, мил, да се опитва да те впечатли, а не да се чуди дали си му интересна ... Според мен единственото, за което си мисли, докато се държи по-добре с теб, е дали ще може някой друг път да се позабавлява с теб.
Не казвам, че те мрази, нито че изпитва лоши емоции към теб, но е напълно възможно да не те вижда по никакъв друг начин освен като момиче, с което може да се забавлява. А ти не искаш това, нали?



Ти вече си изиграла картите си, и то доста зле, което за мен означава че си бита карта и че трябва да се откажеш.


няма как да върна нещата.
Да, затова не се излагай повече и се откажи от връзка точно с него.


Трето:
Ако тръгнеш да му признаваш чувствата си, само ще се унижиш и ще си като пълна глупачка. Той не те ебава за слива, а ти ще тръгваш да му ревеш какво изпитваш! Много тъпо е, не мислиш ли?
След постъпката ти ти вече не си същата за него, нито си му интересна, нито нищо. Ти си буквално изконсумирана.
Много е грубо да го казвам, но е така. Ще знаеш вече как да постъпваш. В крайна сметка това е житото, което си посяла и сега ще го жънеш. That's life.

Да му казваш че си влюбена няма никакъв смисъл, нито да го натискаш за връзка.

Дори да започнеш да се държиш горделиво, все едно не ти пука за него, ще предизвикаш интерес от негова страна, който ще е породен от егото му и от това, че се изплъзваш, а не от това, че много му пука за теб!

Почти 90% съм сигурна, че не може вече да погледне на теб с очи "за връзка" - ти си оставаш момичето, което го направи на 1вата среща.


Засега толкова! Чао-чао и успехи!