PDA

View Full Version : Прекалено много спане....



anonymous597271
10-18-2010, 21:49
Знам, че по принцип човек е нормално да спи около 8 до 10 часа, а аз редовно си спа по 12-13 часа.Например, вчера си лягам към 11:30, сигурно съм заспал към 12 часа, а на сутринта се събуждам в 1 часа по обяд :smt015 и продължава да ми се спи... :( И не помня откога не съм се събуждал бодър, дори да съм спал 12-13 часа(случва се редовно съботите и неделите) винаги продължава да ми се спи..... Един път даже за малко да закъснея за училище, а съм втора смяна... :? Ако някой има някаква идея как може да се оправи това нещо, да казва.

Witch94
10-18-2010, 22:00
И аз съм така. :[ Ще следя темата, дано някой да знае нещо по въпроса.

Merveille
10-18-2010, 23:35
Амии зависи от това какво точно правиш. Смисъл ако по цял ден не вършиш нищо кой зн какво , тогава най-лесно следващия път като ходиш до личната за нещо я питай,хроничната преумора е симптом. Ако пък ходиш на даскало,тренираш нещо и изобщо си имаш тичане насам-натам и се преуморяваш,тогава е нормално. Но мисля,че нямаш проблем,просто обичаш да си поспиваш. И аз уикенда спя като заклана до обяд. Не се притеснявай.

djuki
10-19-2010, 07:04
ами има хора които спят повече , но аз поне по себе си съдя че ако спя 13-14 и повече часа после целия ден ми се спи , но пък от друга страна ако много се уморяваш през деня е нормално да ти се спи толкова аз както съм 12ти клас и по цял ден ходя по уроци , курсове и накрая училище и вечер ако се съберем някъде и съм като парцал . Опитай се да спиш по 8-9 часа и виж дали няма да се чувстваш по - добре

vapcarov
10-19-2010, 10:23
Опитай една седмица да си навиваш часовника да те събужда по-рано и си ставай. На мен ми се случва често да съм на такива периоди. Ако 2 седмици съм много зает и спя по 3-4 часа, после една седмица спя по много и колкото и да спя още ми се спи. Почваш на сила да ставаш рано и лека полека организма ти ще се нормализира.

xKiFlA
10-19-2010, 12:36
тва си е нормално ..и аз спя мнннн и мн обичам :D по 12 часа.
:P например като не съм на училище лягам в 4 сутрин и ставам дв 4 следобед :D
мразя часовнициии
:booooomb:

BlackEyedPeas
10-19-2010, 13:24
тва си е нормално ..и аз спя мнннн и мн обичам :D по 12 часа.
:P например като не съм на училище лягам в 4 сутрин и ставам дв 4 следобед :D
мразя часовнициии
:booooomb:

+1! И аз съм си така, винаги спа по 12-13 часа. Лягам си в 4 и и ставам някъде към 4. Но иначе си лягам към 6-7 сутринта и ставам към 5 часа. :D :D Хич не е нормално да ставам така, деня за мен да е нощ, а нощта ден =/ Но те всички са така през лятото.

cunt
10-19-2010, 13:48
ще се оправи като спиш по-малко и като вършиш някаква дейност през деня а не да седиш 12 часа на компютъра

loney
10-20-2010, 20:21
Виж знам защо е така. След 12 часа заспиването е много по-трудно, отколкото по-рано. Така е и при събуждането.След 9-10 часа е много трудно да се освестиш.Чувстваш се отпаднала, като пребита, все едно не си спала.Спокойно. Просто се опитай да станеш с аларма няколко пъти по-рано и след като свикнеш няма да е така :) :) :-D

sp33der
10-21-2010, 20:47
а на сутринта се събуждам в 1 часа по обяд

Marinella
10-22-2010, 22:33
Ох .. а мислех, че съм единствената ... Всички мои приятели са шокирани от факта, че аз си спя най - спокойно всяко денонощие по 12-13 часа! И това не е само през уикенда!!! :D
И наистина колкото повече спя, толкова повече ми се спи след това ... но никой не се наема да ме буди сутрин, защото откачам, замерям хората с разни неща :oops: , викам, карам се и .... :? няма шанс!
А като спя 8-9 часа и съм супер бодра! :) Друг е въпросът, че ако съм спала само толкова (8-9 часа) следобед задължително трябва да поспя поне още 2-3 ... дори 4 часа!
Така съм от бебенце и имам чувството, че цял живот така ще си проспя! :D
Ако родителите ми не идваха да ме будят сутрин по 1 час .. аз нямаше да ходя на училище и то не, защото не искам, а просто защото наистина много трудно се будя! ....