PDA

View Full Version : Той е всичко за мен...



mrazqkindergarten
10-18-2010, 20:58
Искам да споделя нещо, но съм приготвена едно 99 % от вас да не ме разберат. Ще гледам възможно най-накратко.. Преди 2 години се запознах с 1 момче, бяхме заедно около година.. :) Въпросът е, че оттогава не съм спряла да се измъчвам за раздялата ни, аз имам вина също и това още повече ме кара да мисля за това... И да, на 17 съм, но ДА, мисля, че ми е голямата любов.. Както казах, не очаквам това да го разберете. Не мога да продължа напред, защото не само че не мога да забравя, НЕ искам... Не искам да забравя колко съм била щастлива и как имаше смисъл животът ми, щом бях до него... Сега ще кажете, тая па кви клишета използва и колко филми е гледала... Да, бях с друг, но не помогна... Блокирах го в скайп хиляди пъти, после го отблокирах, изтрих всичките смси, снимките ни заедно... Но сякаш всичко е против мен... Единственото нещо, което искам на тоя свят, е да сме заедно... И нищо друго не ме интересува. Та темата май стана по-скоро излияние.. Да, някъв съвет, ако имате да дадете няма да откажа... На критика съм се наслушала и няма да се обидя, каквото и да кажете... Теми за него съм пускала и преди и докато пиша в тоя форум, кой знае още колко ще пусна... Просто няма и на кого да споделя вече, понеже никой не ме разбира. Мерси за търпението. :)

Korrnyy
10-18-2010, 21:07
А Той какво мисли за това?
Поддържате ли връзка?
Страда ли за тебе, както ти за него?
Защо сте скъсали?

MilenMns
10-18-2010, 21:10
От темата се разбира , че той не страда за нея

Продължи си живота , само си губиш времето така , не е първия нито последния :)

Wednesday666
10-19-2010, 08:34
Ох колко ми е позната тази история .. 3 години плаках по първата си любов, но няма начин .. Моят съвет е да продължиш напред .. Стой по-далеч от него, не се виждайте, не го търси, не гледай стари хронологии и такива неща, просто премахни всичко свързано с него .. Знам, че не искаш да забравяш, но трябва .. Друг изход няма ..

xKiFlA
10-19-2010, 11:15
kolko пъти ви казвам да спретее да се излагате за някъв боклук-момче :shock:
момчетата не пускат толкова теми колкото вие напвавоо ме срам че съм момиче :booooomb: :?

chemist9009
10-19-2010, 11:49
kolko пъти ви казвам да спретее да се излагате за някъв боклук-момче :shock:
момчетата не пускат толкова теми колкото вие напвавоо ме срам че съм момиче :booooomb: :?


Момчетата нямаме проблеми с момичетата :razz: :razz:

xKiFlA
10-19-2010, 11:59
kolko пъти ви казвам да спретее да се излагате за някъв боклук-момче :shock:
момчетата не пускат толкова теми колкото вие напвавоо ме срам че съм момиче :booooomb: :?


Момчетата нямаме проблеми с момичетата :razz: :razz:
стига се заяжда
поне не доказвай повече колко си елементарен :?

chemist9009
10-19-2010, 12:01
kolko пъти ви казвам да спретее да се излагате за някъв боклук-момче :shock:
момчетата не пускат толкова теми колкото вие напвавоо ме срам че съм момиче :booooomb: :?


Момчетата нямаме проблеми с момичетата :razz: :razz:
стига се заяжда
поне не доказвай повече колко си елементарен :?

:lol: :lol:
аз не се заяждам казвам истината 8) 8) , а тя винаги боли 8-) 8-) :D

soul1199
10-19-2010, 15:42
виж сега,на него явно не му пука,доколкото разбрах за теб,така че трябва да го забравиш,после ще се чудиш,защо си пропиляла толкова време в мисли за него(от личен опит ти го казвам и аз бях така преди време)

Rebirthing
10-19-2010, 16:11
Ако той не иска да е с теб, няма как да стане работата :(. Ужасно е, но живота продължава. Гледай да не мислиш толкова за него и прекарвай повече време с приятели, занимавай се с неща които са ти интересни за да не мислиш за него. Ще видиш, че когато най-малко очакваш ще срещнеш някой друг.

kremen4eto
10-19-2010, 16:25
И аз така бях хлътнала, и аз опитах всякакви начини, и аз бях с друг, но не се получи, и аз не исках да забравя, и за мен беше единствен ....

... НО един ден, въпреки чувствата си, започнах да живея! Да бъда с хората, които ме карат да се чувствам добре, да ходя по купони, да се забавлявам, да правя леки флиртчета с разни момчета и докато се усетя - хоп - чувствата към онзи бяха в миналото и беше се зародило нещо различно и много по-красиво към друго момче. :)


Живей сега, не в миналото!

MiChKoO
10-19-2010, 17:35
хах първото нещо което ми хрумна когато прочетох заглавието беше И той беше всичко за мен ,но го изгубих .. да , стават такива неща но много боли :shock: колко клиширано звучи .. Факт е че не винаги става това което искаме , аз също не искам да го забравя но какво друго можем да сторим да се борим за една изгубена кауза .. няма лек за тази болка а и немога да ти кажа " Времето лекува " Просто защото ако го кажа ще излъжа

mrazqkindergarten
10-19-2010, 17:45
А Той какво мисли за това?
Поддържате ли връзка?
Страда ли за тебе, както ти за него?
Защо сте скъсали?

1. Не иска да е с мен... тоест... искало му се да опита, но не ме обичал, бил се променил.. и така..
2.Да, от време на време му пиша...
3.Ами каза, че на него не му било по-лесно, но честно казано не мисля, че особено му пука.
4.Виж първия отговор + обвиняваше ме за много неща, била съм го предала... натякваше ми някакви мои недостатъци и неща, които го дразнят.. Аз също не мисля, че е перфектен, но го приемам, какъвто е. :)

А на останалите- мерси, че не ме критикувахте и бяхте толкова мили. :)

treisi90
10-19-2010, 22:05
Аз те разбирам.. повярвай.Бившия ми приятел нищо не оценяваше,дори ми изневери, простих му и накрая той ме заряза ,защото съм му била натяквала колко долно е постъпил.В случая беше гузен и не можеше да понесе, че аз страдам и се измъчвам докато той спори,оправдава се и някакси не му пукаше особено за мен, тъй като той си беше направил кефа..така или иначе.Също ми беше голямата любов и като теб безнадеждно търсех отговори къде ли не,опитвах и с други момчета,но никой от тях не беше той, но ето сега съм вече година със сегашния ми приятел,който ме цени, уважава ме и ме поставя на първо място. Бившия ми ни видя,мисля,че чак сега осъзна какво изгуби и ме вижда наистина щастлива .. та това което казвам е,че щом това момче казва,че няма чувства и е толкова горд колкото и трудно да ти е опитай.. положи усилия и продължи напред, вземи си поука от моята история :) и Тъй като аз също се дразня на хората,които вместо да помогнат те критикуват.. те подкрепям и се надявам поне малко да съм ти помогнала. Успех! :wink:

Korrnyy
10-20-2010, 07:22
Щом мислиш, че той вече не те обича,и че не му пука особено :-o Прекратяваш отношенията си с него и започни да излизаш повече с приятели! Ще видиш, че като се забавляваш с тях ще го забравяш и лека полека ще ти мине :) А може и да срещнеш някое момче, което да ти помогне :P

mrazqkindergarten
10-20-2010, 09:01
Аз те разбирам.. повярвай.Бившия ми приятел нищо не оценяваше,дори ми изневери, простих му и накрая той ме заряза ,защото съм му била натяквала колко долно е постъпил.В случая беше гузен и не можеше да понесе, че аз страдам и се измъчвам докато той спори,оправдава се и някакси не му пукаше особено за мен, тъй като той си беше направил кефа..така или иначе.Също ми беше голямата любов и като теб безнадеждно търсех отговори къде ли не,опитвах и с други момчета,но никой от тях не беше той, но ето сега съм вече година със сегашния ми приятел,който ме цени, уважава ме и ме поставя на първо място. Бившия ми ни видя,мисля,че чак сега осъзна какво изгуби и ме вижда наистина щастлива .. та това което казвам е,че щом това момче казва,че няма чувства и е толкова горд колкото и трудно да ти е опитай.. положи усилия и продължи напред, вземи си поука от моята история :) и Тъй като аз също се дразня на хората,които вместо да помогнат те критикуват.. те подкрепям и се надявам поне малко да съм ти помогнала. Успех! :wink:

Мерси за подкрепата, мила :-)