PDA

View Full Version : -----------



Remixa92
10-19-2010, 09:20
Fuck you and be good.

semantics
10-19-2010, 16:45
Нямам нищо по-любимо от хора СЪС гражданска позиция и БЕЗ критично мислене.

И без чувство за естетика, впрочем.

Remixa92
10-19-2010, 17:57
И каква естетика повеече искаш от това.Все пак това е рап песен.
И какво искаш да направя грозната тема за която пиша красива,като го напиша по-прилично и да си сложа розови очила ли.
Най-голямата естетика се намира в суровата истина.

YouNeedLobotomy
10-19-2010, 18:16
Ама тва дето пишеш не е суровата истина, а плод на многогодишно възпитание.

Естетиката на езика няма нищо общо с темата по която пишеш. Даже въпреки безграничната ти едностранчивост и плиткоумие можеше да звучиш поне малко убедително ако знаеше какво въобще е естетика в поезията. Набоков описва педофилия и го кара да звучи красиво в отвратителността си, това не значи, че слага розови очила... А ако си прав и в рапа не следва да има никакво литературно чувство тогава по-добре да няма рап о.О .

Remixa92
10-19-2010, 18:28
Хахаха тогава напишете нещо по-"красиво" по подобна тема .Олигофрени завидливи.

YouNeedLobotomy
10-19-2010, 18:31
Кей о.О

Ето ти начало на глава



Търсете най-жестоките извращения зад дверите на рая.
***

Дисциплината е един от най-големите врагове на мисълта. Да заложиш в действията си определен ред и после да го изпълняваш значи да се откажеш от способността си да мислиш през цялото време. Дисциплината не е нищо различно от саморазрушение чрез самоусъвършенстване.
Морал е дума без практическо значение, с която хората наказват всичко, което закърнелите им умове не могат да разберат. Ако нещо прави повече хора щастливи и по-малко хора нещастни, то е добро и нищо друго няма значение. Морал е дума без стойност.
Патриотизмът не е нищо повече от мислене, затворено в неимоверно тесни граници и намиране на несъществуващи разлики и прилики в хората. Няма патриот, който да разбира концепцията на патриотизма, защото всички, които я разбират, са заети да се подиграват с патриотизма.
Семейството в типичния му вид е символ на самоубийството, което извършва всеки разсъдък. Хората не се стремим към развитие, а към летаргия. Всички дълбоко вътре в себе си искаме да накараме ума си да млъкне, да правим това, което всички правят и да заживеем мирно и тихо в хибернация, докато накрая умрем. Семейството е враг на ума.
Владимир беше дисциплиниран, морален патриот, който издигаше в култ семейството. И въпреки, че беше всичко, което не понасям, се изкушавах да сложа край на целия ми живот. Да се оженя за милионите му и да си направя тази социална лоботомия, която правите всички вие. Това проклето постоянно влечение към спокойствие и деградация.
Пристъпих в трапезарията. По стените бе пълно с фамилни портрети. Портрети на хора, които бяха донесли слава и гордост на родината си. На хора, по чиято заповед или заради чиито действия бяха умрели хиляди други. Национални герои. Отрепки. Хора, за които щеше да пише в учебника по история, но никога нямаше да пише цялата истина. И след двеста години, когато някой посмее да предположи, че може би всъщност са престъпници, той ще бъде заклеймен като богохулник и безродник. Ще му отговарят с "какво си направил ти, че да говориш за тях?". Трябва сам да станеш масов убиец, за да те приемат сериозно, когато казваш, че някой друг е масов убиец. Или герой. Или масов убиец. Толкова често е едно и също. Има неща, които не искаш да оспориш. Мислиш си, че преди двеста години всички са били фанатици, а сега умът ти е свободен, но когато отвориш учебника по история, не ти стиска да поставиш под съмнение половината от нещата, които пише. В името на родината ти хиляди хора са били изнасилени, пребити, осакатени, обезобразени, убити. Половината от тях сигурно са ти били роднини. Родината ти се гаври с хора като теб. Твоите герои са нагли, самодоволни убийци. И сега аз седя с децата на тези убийци. И вечерям с тях. А ти седиш зад бюрото си по цял ден и бачкаш за тях. Толкова е смешно, а дори не мога да се усмихна .

Remixa92
10-19-2010, 18:50
По-големи глупости не бях чел.Вкарвай си вицовете някаде другаде.По мое предложение в твоя гъз.
То пък какво очаквах компетентни мнения в децки сайт пълен с завидливи идиоти.

YouNeedLobotomy
10-19-2010, 18:53
По-големи глупости не бях чел.Вкарвай си вицовете някаде другаде.По мое предложение в твоя "задни части".
То пък какво очаквах компетентни мнения в децки сайт пълен с завидливи идиоти.



Децки сайт? о.О Завидливи?

Ама ти не правиш разлика между литературна естетика и красота на картината. За какво да ти завиждам?

Remixa92
10-19-2010, 19:07
Стига си писал глупак смотан.Не виждаш ли,че махнах всичко,това значи,че не ме интересува мнението на някакви спамъри като теб.Напиши нещо,не нещо по-добро,изобщо нещо и тогава пак спори.

YouNeedLobotomy
10-19-2010, 19:26
Ама правя го х)

И факта, че ми отговаряш значи, че ти действам по някъв начин и че те интересува.

kireca
10-19-2010, 20:02
оле боже тая тъпа тема с някви чертички и глупости е по-гледана от моята , моля ви обърнете малко внимание на труда ми! За да разберете за какво става въпрос натиснете на Темата !!! NEW kirЭca - Пътища NEW !!! драснете някое мненийце !