PDA

View Full Version : Втори шанс от бивша?



waller12345
10-19-2010, 09:47
Искам да пробвам отново с бившата ми(бяхме заедно около половин година) и се разделихме и не сме заедно от 5 месеца... Та искам да я поканя на кафе да й се извиня, защото като скъсахме я обидих с ужасни думи и винаги ми е било тежко за това... Та дайте идея поне като начало как да почна, какво да й кажа... после аз ще се оправя... Първо дали ще приеми да дойде на кафе с мен, не мога да разбера дали още ми е сърдита, защото като я видя и тя ме види, понякога се усмихва и си продалжава (прави се, че не се усмихва на мен, но това е ясно от... много далече), но понякога е много хладна и не знам какво да правя, не ме поглежда дори, все едно ме няма...

Тя ми беше първата и още ми е много тежко без нея.

Та искам пак да се пробваме, нищо, че аз съм втора смяна, а тя първа и е 12 клас, а аз 10... Какъв гаден бонус имам само - няма как да се виждаме освен в даскало(от друг град е) и тази година завършва. ДАЛИ ИЗОБЩО СИ ЗАСЛУЖАВА ДА Я ПИТАМ ЗА ВТОРИ ШАНС ИЛИ ДА СЕ ПРОБВАМ ДА Я ЗАБРАВЯ(КОЕТО НЕ СТАВА ОТ 5 МЕСЕЦА)

ДА КАЖЕМ, ЧЕ НЕЩАТА ПРОВЪРВЯХА ДОБРЕ И ПАК СМЕ ЗАЕДНО, КАК ЩЕ СЕ ВИЖДАМ С НЕЯ? :shock: :D

waller12345
10-19-2010, 09:52
ДАЛИ ЩЕ СЕ ПОЧУСТВАМ ПО-ДОБРЕ, АКО ИЗЛЕЗЕМ С НЕЯ САМО 1-2 ПЪТИ КАТО ПРИЯТЕЛИ И БЕЗ ДА Й ИСКАМ ШАНСОВЕ..???

ИЛИ ЩЕ МИ СТАНЕ ОЩЕ ПО-МЪЧНО КАТО ИЗЛЕЗНА С НЕЯ?

50/50 СА ШАНСОВЕТЕ ДА ПРОБВАМЕ ОЩЕ 1 ПЪТ, НО АКО НЕ СТАНЕ ДАЛИ ЩЕ МЕ БОЛИ ОЩЕ ПОВЕЧЕ ИЛИ ЩЕ МИ Е ПО-дОБРЕ??? :(

XiPiXoPiGiRL
10-19-2010, 11:52
Според мен трябва да опиташ, защото и да те отреже е по-добре, отколкото да си задаваш въпроса "ако я бях питал какво щеше да стане" и да не я преживееш. А ако те отреже ще си продължиш напред, смисъл това че е първа не я прави последна.. :wink: А ако приеме още по-добре ще имаш шанса да поправиш грешките си.. Ако наистина искаш да я виждаш ще намериш начин въпреки многото пречки ! :)

kristito3
10-19-2010, 13:14
Ами, виж сега. Аз съм си казала щом приключи нещо, то наистина приключва. Но това да тръгнеш с някой бивш/а е доста заплетено. Не е просто да си кажете:"Хайде пак да сме заедно." Зависи как се е развивала връзката ви. Ако е била достатъчно силна, то може да се опита отново, но пък ти не знаеш дали тя все още те чувства по същия начин. Може вече нейните чувства да са превършили. Не знам. Просто зависи от доста неща. Като искаш, викни я на кафе. Поговорете си за вашите отношения един към друг, пък каквото стане. Хайде успех!

waller12345
10-19-2010, 15:34
ааххахаха, спирам да следя темата, така че няма смисъл да пишите ;)

mnmnmn
10-19-2010, 19:15
{БИВША} !!! НЯМА СМИСЪЛ !