PDA

View Full Version :



blackfireXx
10-19-2010, 12:54
офф...губя смисал от живота....по темата, няма да ги овъртам цял час от каде съм на колко и сам и такива простотии...нямам приятели, няма с кой да изляза да ритам, те са пълни олигофрени и ще намерят с нещо да се заядът с мене или да ми фърлят един бой..момичетата ме отбягват...момчетата ме отбягват..няма с кой да изляза..единственото ми развлечение е през 1-2 дена да се напуша с трева и тва ще е..по цял ден съм пред компа..губя смисал от живота...дори и да изчезна от лицето на земята на никой даже няма и да му пука..никой няма да забележи..и аз даже нищо не им правя..седя си и идват при мен и ще се заядът с нещо..или както неска бяха пробили едно шише там капачката му и тръгнаха да пръскат с вода и аз си седя и идват и ме пръскат без да съм им казал или направил нещо...а момичетата..те се са с тях..уникално просто им е поведението им, дразнят се бият се и момичета са с тях..барат ги за циците, задниците и те не се дърпат..и няма просто къде да изляза да се сприятеля с други хора..едно че не живея в голям град и второ че не съм по тези неща...всеки ден едно и също..отивам на даскало тормозят ме, прибирам се играя на компа до вечерта и си лягам...и пак едно и също всеки божи ден...а ако се самоубия...ще има траур 1 ден и всичко на ново ще си продължи..аз живея при баба ми и дядо ми на които сигорно няма ваобще да им пука че ме няма а майка ми работи от сутрин до вечер за някакви мизерни пари..веднъш бях излязал да карам колело и ги видях тез тапаци и почнаха да ме молят да ми висят на главата един час че да им дам 1 кръгче с колелото..дадох има че само да се махнат и го хвърлиха в морето...губя смисал от жовота..всеки ден едно и също...кажете кво да правя :smt089 знам че ще има коментари от сорта на "земи една бухалка и ги пребий" но не съм от този тип хора...

благодаря че го прочетохте и се извинявам за хилядите правописни грешки но гледах да го напиша на бързо...

fcukz
10-19-2010, 13:20
Пич не бива да се оставяш да те мачкат и вместо да седиш пред компютъра през цялото си свободно време отиди да тренираш нещо например. Започни да ходиш на фитнес там ще се запознаваш с по-различни хора или пробвай с някой спорт като гледам си на 13-17 години стегни се и се промени :)

blackfireXx
10-19-2010, 13:23
Пич не бива да се оставяш да те мачкат и вместо да седиш пред компютъра през цялото си свободно време отиди да тренираш нещо например. Започни да ходиш на фитнес там ще се запознаваш с по-различни хора или пробвай с някой спорт като гледам си на 13-17 години стегни се и се промени :)
в тъй наречения "град" няма фитнес за жалост..а като отида на стадиона да ритам с тях все започват да се дразнят..

fcukz
10-19-2010, 13:32
Отивай да бягаш, спортувай, отибвай си времето някъде, недей да се депресираш млад си за тези неща..

blackfireXx
10-19-2010, 13:35
кво да спортувам ? ок ще бягам ще спортувам но остава проблема с училището...всяко междочасие едно и също..всеки божи ден....и проблема с момичетата...има 1-2 свестни момичета не се въртят около тях но пък са надути..а от другите класове пък..ужас..единственият ми въпрос е ДО КОГА ще бъде това мъчение..

fcukz
10-19-2010, 13:40
кво да спортувам ? ок ще бягам ще спортувам но остава проблема с училището...всяко междочасие едно и също..всеки божи ден....
Както ти казах противопоставяй им се, веднъж бях позволил в 7ми клас на един боклук да ми се подиграва като на няколко пъти му казах, че ще го смачкам, но той ми се смееше, защото беше една глава по-висок от мен. В края на деня ми кипна и му цепнах устната и от тогава като ме види се дърпаше, за това пич не трябва да се оставяш да те мачкат, защото по този начин няма да станеш никой в този живот. В момента ако не си сигурен, дали ще можеш да набиеш тези мишки започни да спортуваш и накрая им раздаваш шамарите, това бих направил ако съм на твое място

blackfireXx
10-19-2010, 13:45
прав си наистина..но не мисля че ще мога да ги бия дори и след 1 година фитнес...мисля да почна да земам добавки като креатин, jack3d, или нещо от сорта..да се напомпам яко...и ще ходя на лостове...дали ще стане ?..аз на канадска ги бия сичките но на бой..пълна 0 съм..но не мися че ще имам голяма полза от лостовете без добавки а лошото е че бях навил майка ми ама после питала някав фитнес инструктор и казал до 16 години да не вземам добавки...

fcukz
10-19-2010, 13:50
прав си наистина..но не мисля че ще мога да ги бия дори и след 1 година фитнес...мисля да почна да земам добавки като креатин, jack3d, или нещо от сорта..да се напомпам яко...и ще ходя на лостове...дали ще стане ?..аз на канадска ги бия сичките но на бой..пълна 0 съм..
На канадска щом ги биеш всичките какво те кара да мислиш, че няма да можеш да ги набиеш? Щом ги биеш на канадска това означава, че имаш достатъчно сила в ръката, а представи си ако удариш някого в лицето? Щом не си сигурен, дали ще можеш да ги набиеш, не се пробвай. Започни да си ходиш на лостове и бягай. От бягането ще станеш по-издръжлив, а от лостовете ставаш по-силен.

blackfireXx
10-19-2010, 13:55
ем попринцип на пръв поглед ръката ми е слаба...не си личат мусколите много много, хърбав съм тъй да се каже :D щото имам бърз метаболизам и дори да ям мн ще кача трудно кила...но съм решен да си зимам добавки но незнам как да накарам майка ми да ми земе...парите не са проблем...но незнам как да я накарам...а немога просто да и кажа че искам да се напомпам и да им хварля боя...щото в нейните очи аз съм перфектният син който е заобиколен от момичета и се бие и не го унижава никой...просто съм нисък и като ми скочи някой отгоре..хубу ще го ударя ще отиде в безсъзнание ама после след няколко дена ? кво да правя като ми скочи...и тва за момичетата, по скайп си пиша с някой и са ОК нещата...но в даскало..все едно не ме познавам а по скайп си лафим кефим са...а в даскало...

П.П. 7 клас съм

fcukz
10-19-2010, 14:01
ем попринцип на пръв поглед ръката ми е слаба...не си личат мусколите много много, хърбав съм тъй да се каже :D щото имам бърз метаболизам и дори да ям мн ще кача трудно кила...но съм решен да си зимам добавки но незнам как да накарам майка ми да ми земе...парите не са проблем...но незнам как да я накарам...а немога просто да и кажа че искам да се напомпам и да им хварля боя...щото в нейните очи аз съм перфектният син който е заобиколен от момичета и се бие и не го унижава никой...
Е кой е казал, че ще й казваш, че искаш да пиеш таквиа неща, за да набиеш някой? Не можеш ли да й кажеш, мамо така и така виж колко съм слаб искам малко да наедрея т'ва онова :P Бързия метаболизъм може да се победи ;д Аз ям по 5-6 пъти на ден и си седя на едни и също килограми (68-72), но когато се контузих във волейбола и спрях да ритам и да играя волейбол, за една седмица качих 4 кг и в момента съм 76, но при мен проблема е, че трябва да кача още, защото съм 187 и не върви да съм 76 килограма. Много се отклоних от темата..
П.П: И аз изглеждам слаб, но на половината от моя клас съм им раздавал шамарите, въпреки че са по-едри от мен, така че килограмите не са нищо стига да имаш бързина и сила :)

amnessia
10-19-2010, 14:03
Не търси вина в другите.Може би вината е в теб. Ти си се затворил в себе си и си мислиш , че ако продължиш няма да има никакъв смисъл за нищо.Те са си такива остави ги .Сега помисли за себе си какво искаш.Гледай филми,излизай , разхождай се,бъди уверен в себе си !Кажи си : "Аз мога и няма да се оставя на тези тъпаци"!Пребори самотата.Имай вяра , не губи надежда.Всеки ден може да ти е хубав, стига да си го направиш сам.Ако те е срам да се запознаеш с нови хора , потърси от твоя град от сайтовете за запознанства :) . Намери нови хора , говорете си , споделяйте. Може би така ще се почувстваш много по - добре.Не мисли за другите.Такива тъпаци ги има и в моето даскало..те не са хора просто.

blackfireXx
10-19-2010, 14:07
ем попринцип на пръв поглед ръката ми е слаба...не си личат мусколите много много, хърбав съм тъй да се каже :D щото имам бърз метаболизам и дори да ям мн ще кача трудно кила...но съм решен да си зимам добавки но незнам как да накарам майка ми да ми земе...парите не са проблем...но незнам как да я накарам...а немога просто да и кажа че искам да се напомпам и да им хварля боя...щото в нейните очи аз съм перфектният син който е заобиколен от момичета и се бие и не го унижава никой...
Е кой е казал, че ще й казваш, че искаш да пиеш таквиа неща, за да набиеш някой? Не можеш ли да й кажеш, мамо така и така виж колко съм слаб искам малко да наедрея т'ва онова :P Бързия метаболизъм може да се победи ;д Аз ям по 5-6 пъти на ден и си седя на едни и също килограми (68-72), но когато се контузих във волейбола и спрях да ритам и да играя волейбол, за една седмица качих 4 кг и в момента съм 76, но при мен проблема е, че трябва да кача още, защото съм 187 и не върви да съм 76 килограма. Много се отклоних от темата..
П.П: И аз изглеждам слаб, но на половината от моя клас съм им раздавал шамарите, въпреки че са по-едри от мен, така че килограмите не са нищо стига да имаш бързина и сила :)
мерси брат...вдигна ми настроението...и то много...довечера ще питам майка по скайпа като се върне :) и едно да имам късмет и да те попитам, дай нещо от сорта на креатин и джак3д само не анаболи...

fcukz
10-19-2010, 14:09
мерси брат...вдигна ми настроението...и то много...довечера ще питам майка по скайпа като се върне :) и едно да имам късмет и да те попитам, дай нещо от сорта на креатин и джак3д само не анаболи...
Извинявай, но с такива неща не се занимавам, предпочитам да си ям като свиня и да бягам или играя волейбол :) Няма проблеми ако има нещо друго насреща съм.

blackfireXx
10-19-2010, 14:16
amnessia брат..няма къде да изляза или по точно с кой...да не мислиш че хората в града където живея са много ?