PDA

View Full Version : лост



blackfireXx
10-19-2010, 13:44
здравейте съфорумници...преди да отида към въпроса си да кажа на тез дещо ще пишат малоумни комендари да ходят да слушат лейди гага..
та на 13 съм наскоро ги навърших, другата година ще правя 14 а проблема ми е че съм слаб...и реших да ходя на лост и да хапвам повечко...но реших да вземам и добавки от сорта на креатин монохидрат или джак3д защото искам да кача мусколна маса...а и не съм от най търпеливите...та мислите ли че лостове и хранителни добавки са добра комбинация ?
попринцип правя 4-5 набирания, преди не съм тренирал..

П.П. 48-49 килограма съм...

LifeFitness0
10-19-2010, 13:58
:razz: :razz: джак3д на 13 :razz:
За тия пари по-добре си купи карта за фитнес,а другите за качествена храна.Няма нужда да си тровиш организма с тия работи-та ти не си се развил още!Тия дето ги пият тия неща имат години и опит!

blackfireXx
10-19-2010, 14:03
как ли не се учудвам от такива коментари...

fatrat
10-19-2010, 14:20
:razz: :razz: джак3д на 13 :razz:
За тия пари по-добре си купи карта за фитнес,а другите за качествена храна.Няма нужда да си тровиш организма с тия работи-та ти не си се развил още!Тия дето ги пият тия неща имат години и опит!
Тва беше отговора!Темата е приключена! То на 13 е рано за протеин ,камо ли за кретин и още по малко креатинови матрици и буустери ...

FlipY
10-19-2010, 14:25
За мускулен растеж ходи на фитнес,резултите биха били по - бързи.
Не си хабипарите за джак3д , защото за тея пари / мисля че беше 70-80/ ще ходиш 3-4 месеца на фитнес .
Може и да си направиш карта , а с другите пари примерно да си вземеш
6-7 кг месо/ пилешко/, 3-4 кг ориз,малко картофи и да командироваш майка си да ти готви пилешко , варен ориз,варени картофи.
Отиди на фитнес , даже без добавки първият месец ще избухнеш и ще качиш 3-4 кг и някой друг сантиметър.
П.С Времето вече се разваля , надали ще искаш да стоиш навън при температури в отрицателния сектор.

blackfireXx
10-19-2010, 14:28
ами не живея в голям град и няма фитнес..

TheManTheLegend
10-19-2010, 17:47
:razz:
За натрупване на мускулна маса мисли след пубертета, сега може само да станеш малко по-силен и това е. А за добавки ти е МНОООГО РАНО !!!

blackfireXx
10-19-2010, 17:51
оф локвайте...писна ми от малоумните ви коментари...

fatrat
10-19-2010, 17:56
здравейте съфорумници...преди да отида към въпроса си да кажа на тез дещо ще пишат малоумни комендари да ходят да слушат лейди гага..
та на 13 съм наскоро ги навърших, другата година ще правя 14 а проблема ми е че съм слаб...и реших да ходя на лост и да хапвам повечко...но реших да вземам и добавки от сорта на креатин монохидрат или джак3д защото искам да кача мусколна маса...а и не съм от най търпеливите...та мислите ли че лостове и хранителни добавки са добра комбинация ?
попринцип правя 4-5 набирания, преди не съм тренирал..

П.П. 48-49 килограма съм...
май малоумния си ти а?

awerw
10-19-2010, 17:59
здравейте съфорумници...преди да отида към въпроса си да кажа на тез дещо ще пишат малоумни комендари да ходят да слушат лейди гага..
та на 13 съм наскоро ги навърших, другата година ще правя 14 а проблема ми е че съм слаб...и реших да ходя на лост и да хапвам повечко...но реших да вземам и добавки от сорта на креатин монохидрат или джак3д защото искам да кача мусколна маса...а и не съм от най търпеливите...та мислите ли че лостове и хранителни добавки са добра комбинация ?
попринцип правя 4-5 набирания, преди не съм тренирал..

П.П. 48-49 килограма съм...
май малоумния си ти а?
това е 48 килограмовия бияч за 3ти път

blackfireXx
10-19-2010, 18:08
бияч ? сори ама не съм бияч :razz: къв бияч те гони :razz:

fatrat къв ти е проблема...просто искам да направя малко мускули...сигорен съм че ти си някое дебело педалче дето седи пред компа и нагъва чипс...трай си..

LifeFitness0
10-19-2010, 18:16
Тихо ретард!Ходи с в темата в Др.Тийн дето пишеш че си самотен без приятели.

TheManTheLegend
10-19-2010, 18:21
49 кила да прави 5 набирания, мдааа ние сме дебели атрофирали педераси :grin:
Когато пишката ти стане 15-16 санта тогава почвай с фитнеса, преди това още не си излязал от пубертета и нивата на тестостерон са ти ниски=>не можеш да изграждаш мускули :razz:

fatrat
10-19-2010, 18:23
бияч ? сори ама не съм бияч :razz: къв бияч те гони :razz:

fatrat къв ти е проблема...просто искам да направя малко мускули...сигорен съм че ти си някое дебело педалче дето седи пред компа и нагъва чипс...трай си..
пише се мускул тапанар! Казвай си адреса и щи покажа кой е дебелак!

blackfireXx
10-19-2010, 18:27
деба тапаците...кво съм ви направил мамави даеба...К'ВОкво съм ви направил бе... :smt075 то ако продължавате така...то хората ще ги е страх да попитат за нещо малко щото всички му се нахвърлят и се подиграват....жалки сте..

Greennight
10-19-2010, 19:11
Не псувай,ти си 49 килограмовия,не фатрат.Иначе си малък за такива неща.Аз съм на 14 и половина и все още не използвам креатин и други добавки.

blackfireXx
10-19-2010, 19:13
ако всички коментари бяха като този..евала..но просто на някой хора им липсва мозък...и що съдите за човека по килограмите..

Greennight
10-19-2010, 19:17
ако всички коментари бяха като този..евала..но просто на някой хора им липсва мозък...и що съдите за човека по килограмите.. Не съдим по килограмите,личи си,че не си много силен,щом правиш 4-5 набирания и си 49 кила.Аз съм 67 и правя 10 за бицепс.И пич споко,свиквай с нападките,в български форум си все пак :D,но момчетата ти казват истината.Малък си за такива неща.По-добре яж здраво и тренирай и ще качиш маса 8)

blackfireXx
10-19-2010, 19:27
един човек който да се държи нормално...няма кво друго да кажа освен мерси..

amk933
10-19-2010, 19:34
Като не ти харесва мнението на 90% от останалите, не питай. На 13 ще ми пие протеини. Що не си купиш Анаполон направо?

Не са ти виновни другите. Виновен си си ти, че не се вслушваш в съвет на хората, който е много на място. Вместо да си харчиш парите за глупости, изчакай още поне 3 години.

Ключ.