PDA

View Full Version : Грозна съм



anonimka95
10-19-2010, 13:52
на 15 съм грозна съм и съм нямала гадже до сега.Харесвам едно момче от моето училище познаваме се обаче тои харесва моя съоченичка.Много съм отчаяна.Не е харесвам защото нося очила и не съм хубава ;(

blackfireXx
10-19-2010, 13:57
дай някоя снимка, а и тя таз твойта съученичка може да е хубава ама...може пък да излезе адската курва..дай ми някоя твоя снимка да те видя че съм любопитен

3132136
10-19-2010, 13:59
Ех, ех ..
Знаете ли колко ми е мъчно , кат започна да чета фрази от сорта: " Грозна съм " , " Дебела съм " , " Никой не ме харесва " и т.н. и т.н. ..
Сега , мога да ти помогна със следните съвети -
1. Никога не казвай отрицателните неща , които си мислиш за себе си .. не ги изричай просто ! Много е вредно , думите си имат духовна сила се пак :x
2. Вместо да се вайкаш , направи нещо по външния си вид , което ще накара теб самата да се почувстваш по-добре и уверена в себе си , а също така би се харесало и на околните - като например смени прическата си с някоя модерна , която да ти отива ; полагай ежедневни грижи за тялото , кожата и ноктите си .. Абе кат се замислиш има мноу неща , които можеш да предприемеш , за да се "разхубавиш" , нали ?
И, не забравяй, - "Горе главата !"
Не си грозна, всеки човек е по свое му уникален и .. интересен ! ;]]

vapcarov
10-19-2010, 15:22
Освен че си грозна си и тъпа! Толкова зле написана тема, толкова грешки...
Не мисли за това дали си грозна, а вземи малко да се образоваш.

Jus7DreamBoy
10-19-2010, 15:24
Къф е проблема намери си някой грозен :(

radeberger
10-19-2010, 16:13
Грозен е относително понятие. ;) Щом я харесва нея нямам какво да се опитваш. Намирай си друг.

xSANYAx
10-19-2010, 16:33
То всичко си зависи от теб-ако цял живот си повтаряш и внушаваш,че си грозна,ще накараш и другите да мислят така..

LipSy
10-19-2010, 19:35
Ами стегни се направи си някоя готина прическа, издокарай се от страна на дрехи, грим... Ще видиш, че ще заизглеждаш съвсем по-различно както стана с мен! Заслужава си наистина опитай! Не е за изпускане! :)

malkataa
10-20-2010, 19:26
Като кажете: грозна съм, много съм смотана, за нищо не ставам.. да не би само външният вид да е от значение. Помисли най-напред какъв човек си и се огледай наоколо и ще разбереш, че "хубавите" с нищо не те превъзхождат, просто имат по-висока оценка за себе си и полагат усилия, за да изглеждат добре.. пробвай и ти, все пак нищо не губиш от това :)

FuckedUp
10-23-2010, 23:44
Земи качи и 1 снимка поне. ROFL

horacio
10-24-2010, 10:01
То всичко си зависи от теб-ако цял живот си повтаряш и внушаваш,че си грозна,ще накараш и другите да мислят така..
Така е 8)

burpp
10-24-2010, 20:22
Пластична операция :lol:

loriee
10-25-2010, 08:44
дай снимка да те видиме :)

Paramour
10-25-2010, 12:23
На 15 с тоя правопис?! Втф? о.О
Иначе: качи снимка.

burpp
10-25-2010, 13:33
На 15 с тоя правопис?! Втф? о.О


+324235231242365344р

OldSchoolRebel
10-25-2010, 17:48
Има една хубава поговорка на английски, казваща "Хората в безсъзнание не могат да кажат не."

Предлагаме ти много хубава лопата.

burpp
10-25-2010, 21:16
Давай, давай, самосъжалявай се. После защо си била дебела свиня :?

britzy
10-27-2010, 11:28
тва темата е ебавка-мн ясно де
кой ще напише съОченик? :razz: :razz: :razz: :razz:

PoRcHeTaTa1
10-27-2010, 11:50
миличка по добреедин да те обича такава каквато си, отколкото да си се изредят 20, защото си имала сладка муцунка, колкото до това-не мисля че има грозна жена, подходяща прическа, като пораснеш малко и грим, ще те променят много, и запомни че за да харесват другите трябва първо ти да се харесваш :) :) :) :)

WhiteBird
10-27-2010, 11:51
Пфф...Виж си първо хигиената,ако някое момиче,мине покрай мен и...
-Смърди
-Има кал в ушите
-Мръсни нокти
-Суполи :razz:
-И мазна коса
Даже да е първа красавица,ще си кажа "Мърла".
После,махни тея очила и сложи лещи...като са ти проблем очилата :? :-o
Оправи прическа,дрехи,държание...и НАЙ-НАЙ-НАЙ-важното,ако си останеш тъпа,няма да те огрее скоро 8-)
П.П: Отиди на козметик,да ти оскубе веждите хубаво : ) И край на самосъжалението!!!

burpp
10-27-2010, 12:27
Пфф...Виж си първо хигиената,ако някое момиче,мине покрай мен и...
-Смърди
-Има кал в ушите
-Мръсни нокти
-Суполи :razz:
-И мазна коса
Даже да е първа красавица,ще си кажа "Мърла".
После,махни тея очила и сложи лещи...като са ти проблем очилата :? :-o
Оправи прическа,дрехи,държание...и НАЙ-НАЙ-НАЙ-важното,ако си останеш тъпа,няма да те огрее скоро 8-)
П.П: Отиди на козметик,да ти оскубе веждите хубаво : ) И край на самосъжалението!!!

напълно съгласен с теб, хигиената е много важна.

А малка прическа и грим, чудеса ще станат от теб ... като тея от "Пълна промяна" спомняш ли си ги 8-)

ImSoInLove
10-27-2010, 13:10
айде де чакаме снимка :D

burpp
10-27-2010, 14:26
айде де чакаме снимка :D

Ако не дочакаме, най-вероятно фотоапарата се е деформирал докато снима. Това е в кръга на шегата :D :-D

DREAM95
10-27-2010, 15:13
:-) ДА ВЕРНО ОБЪРНИ ВНИМАНИЕ НА НАЧИНАТ НА ОБЛИЧАНЕ , ПРИЧЕСКИ , ГРИМ И Т.Н

DREAM95
10-27-2010, 15:16
:-D НИКОЯ СЛИВА НЕ СЕ Е РОДИЛА ХУБАВКА , ПРОСТО СЕ ПОДЪРЖАТ КРАСИВИ С ЦЕНАТА НА МНОГО ФИНАНСОВИ СРЕДСТВА :-)

ntL
10-27-2010, 15:21
миличка по добреедин да те обича такава каквато си, отколкото да си се изредят 20, защото си имала сладка муцунка, колкото до това-не мисля че има грозна жена, подходяща прическа, като пораснеш малко и грим, ще те променят много, и запомни че за да харесват другите трябва първо ти да се харесваш :) :) :) :)


САМО РЕСПЕКТ ЗА ТЕБ, МАЦКА!!! (bow)

SchoolSucks
10-27-2010, 16:51
Стани хубава тогава.

karriikk
10-29-2010, 14:51
Трябва да имаш по-голямо съмочуствие : ) За външния вид мога да кажа,че трябва да вземеш някакви мерки . . Не знам как изглеждаш и не мога да ти препоръчам нищо . . за очите мога да те посъветвам -махай очилата ,слагай лещи ,въпреки ,че сега някои момичета предпочитат да носят очила с тънка рамка с определени цветове .И аз искам да нося очила (колкото и налудничево да звучи) ,но нямам никакви проблеми с очите : ) . .А ако имаш пъпки отиди на козметик или ако нямаш възможност си вземи салицилов спирт - на мен вършеше работа Много добре прочиства лицето : )

SkyEatsAirplane
10-29-2010, 15:18
Всеки един е бил някога комплексар! :) АААйде! Махай очилата, слагай лещи, грим, фон дьо тен и чалга дрешки.... Скиви кви дебелани с високо самочувствие се разкарват по пътищата! Ще повърнеш от тях, а на тях това им харесва :D wake up!!

burpp
10-29-2010, 20:43
Всеки един е бил някога комплексар! :) АААйде! Махай очилата, слагай лещи, грим, фон дьо тен и чалга дрешки.... Скиви кви дебелани с високо самочувствие се разкарват по пътищата! Ще повърнеш от тях, а на тях това им харесва :D wake up!!

Въпросните дебелани, който спомена ... аз лично не мога да ги гледам. По добре да бъдат комплексирани, отколкото да се правят на "гордата сабя" и да веят кила.

SkyEatsAirplane
10-30-2010, 13:46
Всеки един е бил някога комплексар! :) АААйде! Махай очилата, слагай лещи, грим, фон дьо тен и чалга дрешки.... Скиви кви дебелани с високо самочувствие се разкарват по пътищата! Ще повърнеш от тях, а на тях това им харесва :D wake up!!

Въпросните дебелани, който спомена ... аз лично не мога да ги гледам. По добре да бъдат комплексирани, отколкото да се правят на "гордата сабя" и да веят кила.
И аз така... исках да кажа, че къде къде по-грозни квазимодота има по улиците със самочувствие до небесата, а пък има хубави хора с ненужни комплекси :)

akrobatkata
10-31-2010, 10:14
Втф ... мн зле