PDA

View Full Version : и аз да ви попитам



Eos
10-19-2010, 14:06
от утре ни искат с една част от униформата и аз реших да си избера само ризата. Казаха, че ще проверяват на входа с какво сме облечени, та бих искала да ви попитам.: Мога ли да си облека каквото аз искам и отгоре ризата и след като ме проверят да се съблека или пък не. Смисъл, няма ли да е малко странно да се обличам и събличам постоянно :Д и нали няма ли да бъде малко смешно? :smt081

sHaDy_sOuL
10-19-2010, 14:25
Толкова ли ти е зле ризата?! Предполагам е бяла обикновена риза :) Защо не й сложиш един черен колан под бюста и да я "разчупиш" малко ?! :)

Eos
10-19-2010, 14:29
не ми е зле ризата : )
небесно синя и с емблема на училището на ръкава, но едва ли на някой ще му е приятно всеки ден с една и съща риза :/

sHaDy_sOuL
10-19-2010, 14:30
Нямате ли поне две ризи, за да си ги сменяте ?!

mlakniwe2
10-19-2010, 14:32
в нащо даскало сме още по-зле по отношение на униформите :booooomb:

Eos
10-19-2010, 14:35
Нямате ли поне две ризи, за да си ги сменяте ?!
мне
и това е още по-лошо

Wwwooow
10-19-2010, 14:38
от утре ни искат с една част от униформата и аз реших да си избера само ризата. Казаха, че ще проверяват на входа с какво сме облечени, та бих искала да ви попитам.: Мога ли да си облека каквото аз искам и отгоре ризата и след като ме проверят да се съблека или пък не. Смисъл, няма ли да е малко странно да се обличам и събличам постоянно :Д и нали няма ли да бъде малко смешно? :smt081
еми аз така правя всеки ден... и хич не ме вълнува дали е смешно или не,важното е да ми е добре :)

fuckme
10-19-2010, 17:09
защо постоянно? влизаш с ризата, после я сваляш и я прибираш в чантата и на излизане си я обличаш..

MissNothing
10-19-2010, 17:12
Аз имам по няколко чифта, щото супер бързо се цапат. Или я обличам, или пак я обличам, ама с някоя моя блуза отдолу.

SmilezZz
10-19-2010, 17:21
не ми е зле ризата : )
небесно синя и с емблема на училището на ръкава, но едва ли на някой ще му е приятно всеки ден с една и съща риза :/И нашата е такава и много си я харесвам..
Както и да е....

- Нали това е униформа - Трябва да се носи всеки ден,няма нищо лошо и срамно в това...
Иначе на нас ни разрешават,би трябвало и при вас да е така..

vIKToriYa
10-19-2010, 17:53
и при нас са задължителни и връщат :( аз като отивам на уч. си обличам каквото искам отгоре ризата (бяла е ) когато влизам ме проверяват имам ли униформа.. ии като се кача горе я събличам ако някой учител в час те пита.. казваш че имаш елемент от униформата ( ризата да кажем ) но ти е станало топло ии така.. :D :D :D

whitebunny
10-19-2010, 18:01
от утре ни искат с една част от униформата и аз реших да си избера само ризата. Казаха, че ще проверяват на входа с какво сме облечени, та бих искала да ви попитам.: Мога ли да си облека каквото аз искам и отгоре ризата и след като ме проверят да се съблека или пък не. Смисъл, няма ли да е малко странно да се обличам и събличам постоянно :Д и нали няма ли да бъде малко смешно? :smt081 и нас ни искат с униформа но това не значи че ще си я обличаме от вкъщи все пак не могат да дойдат и да ми кажат обличай униформата иначее :o и ризата и вратовръзката си ги носим в чантите по някой път се случва да ни спрът на входа и тогава ги вадим и обличаме А др път когато няма дежурен учител в коридора си влизаме ей така но като влезнем в час и като ни кажат че ще ни гонят ако не си облечем униформите се почва едно ЛУДО вадене от чантите и обличане.
А да ти кажа никак не ми е странно вече това обличане и събличане защото при нас за 6 часда се случва поне 12 пъти. в началото на часа се обличаме а като свърши часа си ги събличаме макар че не виждам някаква логика като след 10 мин пак ще си ги облечем

DesireToFire
10-19-2010, 18:24
Добре, каква е логиката в междучасията да си събличате униформата?? Една риза е.. Не разбирам какъв е проблема. Още повече че ВСИЧКИ са с такива, за аккво трябва да се правиш намного важен и да демострираш как не я харесваш...

LipSy
10-19-2010, 19:10
Ако ризата ти седи добре не намирам причина защо да я махаш?! Цялото училище носи тези униформи! Какво толкова има? Щом имаш една ще си япереш през ден, два вечерта и до сутринта ще е суха! Ако искаш си я събличай след като те проверя, но не намирам много голям смисъл!!!

Eos
10-19-2010, 19:43
Благодаря за съветите, направих си извода. да. ;-)

bloodyF
10-19-2010, 20:26
ОЛЕЛЕ! и ще сте с една риза цяла седмица?!??!?!?
едно момче от класа ми ходи с една риза по цяла седмица..във вторник вече миризмата е един път :Х
ужас...

Eos
10-19-2010, 20:50
ужас 8-)

marin4itu
10-21-2010, 10:48
Нас не само ни проверяват на входа, а и учителите следят в часовете дали сме с унифорни. Пишат закъснения, а ако учителят си затвори очите му режат от заплатата. И на всичкото отгоре съм 12ти клас и пак целия випуск си носи униформите. Няма нищо срамно, стига сте се лигавили!

Minerva
10-21-2010, 10:57
Какво лошо има да си носиш униформата??? Нали е за всички? Ако проблема ти е до ризата и прането можеш да я переш всяка вечер ако искаш - тя бързо съхне.
И какво значение има с какво си - нали отиваш на училище, не на дискотека?

ParisHilton
10-25-2010, 13:37
защо постоянно? влизаш с ризата, после я сваляш и я прибираш в чантата и на излизане си я обличаш..


\:D/

Missyyy
10-25-2010, 13:43
хмм ние пък си имаме по няколко ризи в различни цветове ,, задължителни са само ризите и емблемата с по-тъмни дънки или панталони ,, иначе минават на проверка понякога xD на входа охраната + още няколко учителя сутрин ;дд ноо се радвам ,че униформата ни е яка :) иначе ,ако не искаш ризата от униформата си взимаш твоя слагаш емблемата и нищо не ти казват :)