PDA

View Full Version : някой ако може да помогне..



fen7asy
10-19-2010, 15:37
начии аз май просто искам да си излея душата.. историята ми с това момче е МНООООООГО дълга! накратко: в 5 и 6 клас той ме харесваше.. мина много време откакто не се бяхме виждали.. а аз така и не бях откликнала на любовта му.. та.. събуждам се: той ми е в главата.. лягам: той ми е в главата.. уча: той .. простоо .. и ми писа, че след мен никога не е обичал.. минал бил през толкова момичета, но в нито едно не се бил влюбил.. ии сега в нашия клас има една дето е МЕГА курвата и той ходи с нея.. а аз сякаш съм влюбена в него.. според вас да се откажа ли от него.. и ако отговорът ви е "да" то как тогава? мерсии !! ^^ :-)

Rebirthing
10-19-2010, 15:42
А сега кой клас си :-o ?
Поговори с него, изяснете се и ако двамата искате да сте заедно просто се съберете.

fen7asy
10-19-2010, 16:08
амии всъщност..
1во мен ме е срам мъничко..
2ро той ше се напрай на отворен и ше каже, че няма нищо към мен, въпреки че има..
3то ще каже на някой ии цялото дскл ше знае ии накрая кой ше е засрамения? асс.. ;д

7 клас съм.. защо? и до ся не съм имала гаджее ;х :oops: :oops: :oops: ии то не защото не са ми предлагали ии някви такиа.. просто искам да е ПЕРФЕКТНИЯ.. ама така и не идва тоя перфектен :D :D 8-)

SemperFidelis
10-19-2010, 16:51
Залягай да учиш и не се филмирай толкова.

MiChKoO
10-19-2010, 17:23
ученето и любовта нищо общо нямат а и седми клас е възраст в която е нормално да има такива увлечения .. съдя по себе си !
Ами ако той се направи на отворен значи , явно за него си една от всички , когато казва че те обича и се прави на недостъпен , той просто не те обича ...Ако си токова специална за него той ще откликне на чувствата ти естестено ако преди това ти не си наранила гордостта му

fen7asy
10-19-2010, 17:41
ами всъщност доста съм наранявала чувствата му .. ии може би и съм го излагала.. ноо SemperFidelis е прав.. сега трябва да уча мамка му :( :( :(

Paramour
10-19-2010, 17:47
Като мислиш, че ще се направи на отворен, не се занимавай с него.
Седни и сериозно почни да учиш... :?

TheAceOfLove
10-19-2010, 21:37
Еей, ама перфектен няма! Недей изисква невъзможното от никого. А ако се пробваш с него, може да излезе нещо хубаво :)

ScorpionGirl
10-20-2010, 07:45
Момиче, не чакай перфектния, няма такъв. Всеки си е с различен характер, различни желания. По-добре бъди с някой НЕперфектен, защото така или иначе като си влюбена в него, той ще стане перфектен в твоите очи. :)

RoSKo0o0
10-20-2010, 09:18
...

rado0amerikanskoto
10-24-2010, 14:38
SemperFidelis
МнениеПуснато на: Вто Окт 19, 2010 7:51 pm Заглавие:
Залягай да учиш и не се филмирай толкова.

И аз тъй викам =) Хубаво си прецени дали наистина си влюбена или просто си втълтяваш и ти е кофти,че си го отрязала =) А пък тия лелини деветинини,че минал не знам си колко след теб и не можел да те забрави-изтъркани момчешки фрази :? Успех в училище и умната.

П.С
Да не ти пука,че още не си имала гадже-малка си,щом искаш да е човек,който си заслужава.На тази възраст няма да го намериш :) Търпение и вяра :smt011

MissChocolate
10-24-2010, 14:54
Момиче, ти просто не си влюбена. Ти си въобразяваш. И ми се струва,че "мега курвата" ти влияе зле. Просто искаш да си докажеш,че не тя не е нищо повече от теб. Това е. Забрави го, момчето си има приятелка, изпуснала си момента.
Сега наистина залягай над уроците.

mArMaLaDkA
10-24-2010, 15:11
Връзките в седми клас(че и не само тогава) пък са тооолкова преходно нещо... Днес са заедно, утре не са...

Момиченце, ти си 7 клас. И акълът ти е като на седмокласничка. Харесваш момченцето, само защото друга ти го е взела под носа. Ти даже не го харесваш толкова, просто ти е наранено егото. Не е хубаво да раздаваш наляво и надясно епитети на хората, за да не те сполети и теб същата участ. Не бива да се държиш като проста селянка, най-малкото - от елементарно възпитание.