PDA

View Full Version : Искам да се отърва от тази мсилъл



sashto22
10-19-2010, 16:27
Не мога да живея така , обичам го много..но стигнах до там да искам да ГО НяЯМА ...иСскам да се изпари...ПРОСТО ДА ГО ЗАБРАВЯ...Колко ми пречи той..сасипва живота ми...не мога да изкарам както трябва последната си година в сегашното ми училище...да се забавлявам, да запечатвам нови спомени с приятелите си...а тичма ПО НЕГО , ДОри смао , за да зърна лицето му...Толкова ми е скъп а искам да го забравя..по някой път се виня за това...все пак тои бе моята любов в продължение на 6години...Той е човекът с когото опознах това чувство любов...най-добрият ми приятел...с него разбрах какво е да си готов да умреш за някого...РАЗБРАХ КАКВО Е И ДА СИ БЕЗ ДОСТОЙНСТВО, В мига когато споделих чувствата си , магията на нашето приятелство изчезна...той се отдтпна..и със всеки свой опит аз махах частица от себе си и достойнството си..От непоклатима станах... безсилна и мразеща всички с изклюение на него....Кка да го забравя хоро..дайте някакъв съвет...

kremen4eto
10-19-2010, 16:36
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=369211 <-- подходящо


И съобщителните изречения завършват с точки.

soul1199
10-19-2010, 20:04
опитай да го замениш с друг

waller12345
10-19-2010, 20:10
Вие си мислите, че е така когато си иска, да го смени с друг, не е толкова лесно повярвайте ми... В момента за нея друг няма, той е единствения и просто и да иска не може да си хареса друг... Така ли е?

mrazqkindergarten
10-19-2010, 20:15
Вие си мислите, че е така когато си иска, да го смени с друг, не е толкова лесно повярвайте ми... В момента за нея друг няма, той е единствения и просто и да иска не може да си хареса друг... Така ли е?

Така е, мацка. Смисъл и всеки втори да ми хваща окото, той е единственият в сърцето ми. :)

mArMaLaDkA
10-19-2010, 20:17
Ти не беше ли на 12-13? :-o

xKiFlA
10-19-2010, 20:19
поредната пропаднала заради момче :?
омръзна ми от ваще теми да се излагате

tuzaro
10-19-2010, 20:23
мацките масите, само за това живееш ти
връзките късите те са специалитета ти
яката раута майна

FuckedUp
10-19-2010, 20:32
Ти не беше ли на 12-13? :-o

roshkors
10-19-2010, 21:15
Знам ги аз тея приятелства между момче и момиче :) в подобно положение съм и ми е мнооого гадно :)

waller12345
10-20-2010, 08:02
Така е, мацка. Смисъл и всеки втори да ми хваща окото, той е единственият в сърцето ми. :)

:lol: :lol: Само, че малко пообърка, момче съм и просто говорех от ваше име, защото и при мен е така само, че за момичета :D :D 8-) :lol:

mrazqkindergarten
10-20-2010, 08:57
Така е, мацка. Смисъл и всеки втори да ми хваща окото, той е единственият в сърцето ми. :)

:lol: :lol: Само, че малко пообърка, момче съм и просто говорех от ваше име, защото и при мен е така само, че за момичета :D :D 8-) :lol:

Ми щото говориш през цялото време за момче... :-o Момче си и обичаш момче?

RoSKo0o0
10-20-2010, 09:04
Аххх, вие тези ваши хормони не можете да ги държите. Все едно с него не можеш да живеет, така изкарвате всичко, а само говорите зад гърба му, искаш съвети от някакъв форум затова какво да правиш ти. Плъзгай се по хорското мнение, плъзгай се...то сърцето и да го заблудиш, един ден ще ти напомни хубаво всичко ;)

waller12345
10-20-2010, 16:38
ЛОЛ, Ще ме искарате г.. Говорих от името на автора, защото тя е момиче и й го казвам така :lol: :lol: :lol:

valdesbg
10-20-2010, 17:32
Продължавай да бъдеш изтривалка. Явно нямаш нищо против. Иначе ще боли....много.

Paramour
10-20-2010, 18:10
Чааакай сега. Значи ти си на 13...
В едната ти тема пише, че харесваш момче от една година, в друга твоя тема пише, че си падаш по някакво момче от 2 години ии май имаше и още една за някъв, на когото подаряваш някви работи. И сега съобщаваш, че си осъзнала какво е любов и вече 6та година обичаш някъв пич?
Осъзнай се малко.
Жалко е да се държиш така и да падаш в краката на всяко момче!!!
И, за бога, стига си пускала теми за всяко момче по което си падаш.
:shock: