PDA

View Full Version : Какво мислите за Avon-продуктите!



bbb2010
10-19-2010, 18:39
Какво мислите за Avon-продуктите!?

VikitoRia
10-19-2010, 18:54
боклуци с малки изключения

ameli
10-19-2010, 18:59
Наистина има боклуци и то с надути цени. От Ейвън имам само 2-3 душ гела, 2 парфюма.. и един лак за нокти. По едно време реших да бъда представител. Уви, никой не искаше Ейвън, повечето предпочитаха Орифлейм.. Един дол дренки са и двете.

LipSy
10-19-2010, 19:04
Някои са хубави, други не, а за трети да не говорим. Има както и ефикасни така и пълни боклуци!!! Цените понякога са просто прекалено увеличени и не си заслужава за толкова малко да се дават толкова много пари! Като цяло...средна работа!

Cucko0
10-19-2010, 19:05
имат и качествени продукти и боклуци ... дадох 5 лева за лак ,който изсъхна след седмица много се бях ядосала :D ,но пък имам професионален молив за очи от AVON и не го сменям за нищо на света идеален ми е :) :)

bbb2010
10-19-2010, 19:17
а мнение за outspoken by fergie

mecheeeee
10-19-2010, 19:27
а мнение за outspoken by fergie

Пробвах го на тестер и мирише много хубаво ... но да питам издръжлив ли е ???

PinkMojo
10-19-2010, 19:38
Аз въобще не им харесвам сенките, лаковете(лющят се, много бързо изсъхват и са супер бледи), някои от спиралите, нещата им за лице като тоник за почистване, маски, разни кремове срещу пъпки и кремове за лице(имах едни дето започваше да смърди на изветряло половин час след като си го сложиш и се разхождаш така после), имах и разни шампоани дето ми правеха косата отвратителна, дори четки и гребени е
зимала майка ми и сега всичките са захвърлени нанякъде :D може би аз не съм попаднала на добри, иначе ме кефят душ геловете, бутерите, лосионите

Cucko0
10-19-2010, 19:39
мога да ви кажа ,че съм мирисала и съм се пръскала с всеки един от тея парфюми ..дори с мъжките ..издражливи са ,но след половин час всички миришат еднакво ..на мен ми миришат на чубрица след половин час :D :D

neeDaBosS
10-19-2010, 19:43
не точно доволна..
срейовете за тяло отначало много ми харесваха,но после разбрах че като се пръсна 15 пъти след 5 минути не мириша на нищо :-o
лосионът за тяло е хубав,само не ми харесва това,че не ми мирише точно на ягода..а на накво спарено :-D
мм..гланцовете биват
СТРАШНО доволна от парфюмът perceive :-) :-) :-) :-)
уникално мирише,пръскам се 1-2 пъти и цял ден мириша 8)
кремове за ръце - нищо особенно
спирали - д/г добри..
от лаковете съм ползвала няколко..ноо нищо особенно не си струват парите
от шампоаните с праскова съм много доволна
също от парфюма - Little Black Dress <3 8-)
фдт,коректори - доволна
терапията за пъпки специално на мен не ми действа..все едно не съм я правила.
едно оранжево на Advance Techniques супер доволна
от капките за бързо изшушаване на лака .. доволна определено!
интимен гел .. хм доволна
...охх олях сее 8-)

TaniTa1993
10-19-2010, 20:10
аз лично много сам доволна от някои продукти на ейвън даже станах дистрибутор скоро за да мога да си ги зимам по евтино. :D Много съм доволна от парфюмите и душгелчетата :D
Иначе на последък почнаха много играчки да пускат като разни джаджи за грижни бийута позлатени и посребрени сеедно не мога да си ги купя от магазин златни и сребарни....те позлатени трагнали да ми предлагат...ама като цяло съм доволна от продуктите...повече от колкото тези на орифлейм и тяхните не са ло6и но мн са малко тези които имат ка4ество.....
Уффф.... стига толкова 4е и аз се улях... на тая тема мога да споря много.... :D :razz: :-P ако се намери някой кйто му се говори много по темата нека пише на ЛС... :-D :P :P :shock:

gret4ety
10-19-2010, 21:03
Ох имам една пудра ... дадох 35 лева за нея.. боклуук :lol:

shell
10-19-2010, 21:16
Имат както боклуци,така и много хубави продукти :) както всяка една фирма

Korrnyy
10-19-2010, 21:31
Харесват ми само някои кремчета и душ-геловете.

Rebirthing
10-19-2010, 21:37
Преобладават боклуците :(.

rosencetooo
10-20-2010, 04:47
Пфф.. боклуци отсякъде. Единствено съм доволна от спирала Super Shock и спрейчето с кокос.

SmilezZz
10-20-2010, 07:50
Аз като цяло съм доволна..
Няколко пъти попаднах и на боклуци,
но най-чеесто използвам Ейвън..

gabi7u
10-20-2010, 08:06
Взимала съм доста работи. Една приятелка е дистрибутор и и помагам.
Значи доволна съм от кремовете .. Тези за хидратация на лице. Много даже.
Спрея за тяло много ме радва, но не е издръжлив.
Не ми харесват душ-геловете. Някък много са водни :D
За шампоаните да не говорим. Един лак за коса не могат да измият.
Имам 2 парфюма - Малка черна рокля(страхотен е) и Frueglow пише на другия. И той ми харесва.
И най-доволна съм от гел за почистване на лице със чаено дърво и краставица. Супер свеж и приятен мирис, страхотно почиства лицето ..
2 лака имам също. не съм забелязала да са по различни от всички други лакове 8-) .
+ и Skin so soft имам за намаляване разтежа на космите. мм ефект няма особено ..

Sintya
10-20-2010, 09:13
Имам новия парфюм на Фърги и е много хубав, на мен ми харесва.
Имам много неща от Ейвън и от всичките съм доволна... може би само от спрейчетата не съм, не са мн дълготрайни...

mecheeeee
10-20-2010, 09:48
Имам новия парфюм на Фърги и е много хубав, на мен ми харесва.

Колко време се усеща ?? :)

shanell1
10-20-2010, 09:49
Имам доста от продуктите на Avon.. като цяло не съм доволна, сред по скъпите неща има качествени, но и те не са нищо особено ! ЦЕНИТЕ НЕ ОПРАВДАВАТ НИСКОТО ИМ КАЧЕСТВО !!! :( Бих предпочела да дам малко повече пари за нещо, но да знам, че си заслужава и, че е на някоя по добра марка :)

scanadal
10-20-2010, 11:04
Не ми харесват и не си поръчвам.

girl91
10-20-2010, 11:06
Аз харесвам продуктите им. Най-много си взимам гланцове и басалмчета за устни(последните 4-5, които си взех, са сладки). Имам много спрейчета за тяло и лосиони Naturals(не хидратират много, но на мен ми харесват миризмите). Имам много тоалетни води. Много съм доволна от парфюма Percive(както каза някой в по-горно мнение - мирише цял ден като пръснеш два пъти). Имам спирали няколко, перли за лице, лакове, крем за ръце, спрейчета и лосиони (не на Naturals), душ гелове - доволна съм.

SWT
10-20-2010, 12:09
Харесват ми :)

Hilary_
10-20-2010, 14:38
бях писала и в една друга тема, че съм ползвала повечето им неща и не съм останала особено очарована .. :o
като цяло не си заслужават .. :? :?

Minerva
10-20-2010, 15:01
Преди 2 седмици си взех фдт с пулвелизатор и мога да кажа, че съм изключително доволна! Един от най-добрите, които съм ползвала, да не кажа и най-добрият (а не е да не съм ги сменяла) . От Геловете за душ Senses съм доволна, но само някои от ароматите ми харесват.Серията Planet spa е добра.
Naturals не ми харесват с тия натрапчиви, изкуствени миризми на плодове, а и лосионите са много гадни като консистенция и не овлажняват. От време на време има някой парфюм, който мирише добре.

babyy123
10-20-2010, 17:14
Някои са хубави, други не, а за трети да не говорим. Има както и ефикасни така и пълни боклуци!!!

Sintya
10-20-2010, 18:26
Имам новия парфюм на Фърги и е много хубав, на мен ми харесва.

Колко време се усеща ?? :)

Ами аз като се напръскам към 11 - 12 ч, до вечерта се усеща още.

slynchoo
10-20-2010, 20:10
Аз пък съм много доволна от продуктите на Ейвън.
Лаковете им са супер,лосионите,душ-геловете,гланцовете,спрейч етата са готини,имам един крем за ръце който е уникален!
И много други неща но сега не се сещам.Този месец очаквам едно червило и ексфолиант..да видим дали и то тях ще съм доволна! :)

WhiteSensation
10-20-2010, 20:20
Ами на мен повечето гримове са ми от там. На месец плащам към 25-30 лева, но като цяло съм доволна. В каталога за ноември има страхотни парфюми. Единственият боклук, на който съм попадала беше гланц за устни, от който получих алергична реакция и ми се поду устната.

Molzinka
10-21-2010, 11:29
Като цяло мога да кажа, че съм доволна. Харесват ми гланцовете, душ-геловете, лосионите за тяло, спирали, фдт.. Само на червилата и гланцовете доста им се различават цветовете от тези в каталога. За парфюмите мога да кажа, че от тези по-евтините от 20 лв съм доволна само от Пур Бланка, иначе другите където са от по 50-60 лв са прекрасни и държат много дълго - напръскала съм си якето миналата година и досега държи. :)

bbb2010
10-21-2010, 13:30
Дистрибутор съм и в кампаня 15 всичко е с 15% намаление!!!

пишете ми в skype:viki_avon_bg

shutUp
10-21-2010, 13:31
лосионите за тяло и душ-геловете ми харесват..

thinkgreen
10-21-2010, 14:20
Повечето неща са боклуци !

BaffaLsc
10-21-2010, 14:59
Харесват ми само някои кремчета и душ-геловете.
на мен и гланцовете за устни.. :smt007

MegiBoOm
10-21-2010, 15:08
Въпреки че съм била представителка мога да кажа, че имат големи боклуци, но и неща за които си заслужава! Зависи на какво точно попаднеш! :P

MorningLight
10-21-2010, 17:03
Аз от много отдавна използвам продуктите на Avon и съм много доволна. Взимам си душ геловете от всеки брой както и спрейовете за тяло и съм много доволна.