PDA

View Full Version : Как да постигна по-голямо разнообразие в интимните отношения



glamouros
10-19-2010, 18:50
:) Здравейте! Пускам тема за да получа някои съвети от хора с повече въображение от мен. ;) В момента си имам приятел и преди няколко седмици се сближихме... повече. Целувки, прегръдки... френска... НО за сега не съм правила секс, поне не в истинския смисъл на думата - изключвам френската. Има ли някакви начини за разнообразие - играчки... и в общи линии само за това се сещам. Бихте ли ми дали някакви идеи? :)

TheAnnoyingAwesomnes
10-19-2010, 19:12
Кофти е да нямаш никакво въображение ;) Толкова е просто, но нали си леко глуповата нека ти обясня - можете да правите секс :-o Вие секс не правите, а играчки искате по дупките да си завирате :-o Колко странни и същевременно скучни могат да бъдат хората :lol: :lol: :lol:
Ох и един съвет - ако спреш да ядеш по 5 пъти в бъргър кинг и хванеш да се поддържаш малко, може да вкараш още разнообразие 8)

glamouros
10-19-2010, 19:23
Така, никъде не съм споменала, че играчките ще си ги завирам по дупките. И във форум леко глуповат ще казваш на друг, когато не е основано на лични негативи. Надявам се, че се разбрахме.
П.С. само факта, че според теб играчките могат само да се ЗАВИРАТ по дупките е достатъчно показателен кой по-точно няма въображение.

TheAnnoyingAwesomnes
10-19-2010, 19:46
Интересно ! Още секс не правите, а вече скучаете в леглото :lol: :lol: Иначе можеш да предложиш на приятеля ти да смени гаджето ;) Ето едно добро разнообразие :razz:

lifelesscorpse
10-19-2010, 19:49
Спри се малко.
Осъзнаваш ли изобщо какъв въпрос задаваш?Не смятам,че има нужда от отговор на въпроса ти.След като отговори така на предния коментар,то явно знаеш как да разнообразиш връзката Ви в сексуален аспект.Има страшно много варианти за разнообразие,но нужно ли е да се казват?Аз лично мога да ти предложа доста варианти,коит обаче ти би сметнала за прекалено извратени.Като цяло-не биха ти помогнали в случая,просто защото представите ни се разминават драстично.
Ти дори не спомена ,дали само той ти е правил френска,ти ли си му правила или и двамата?Поясни малко,за да получиш адекватен отговор.Това е.
Айде чакаме.

glamouros
10-19-2010, 19:51
Бих предложила на теб друго, но единствено ще ти благодаря за спама. Ако нямаш с какво повече да си избиеш комплексите спри да ме обиждаш тук или мини на лична, защото не си на женския пазар (но пък не очаквам да правиш разлика - нали там си израсъл) :) Лека вечер! :-)

lifelesscorpse
10-19-2010, 19:52
Все още чакам...

glamouros
10-19-2010, 19:58
Все още чакам...
Добре, Васи.

MochaOnMyLips
10-19-2010, 21:11
А сега по темата - правите френска: разнообразете френската. От свирка до свирка има голяма разлика и това е един начин за разнообразяване на креватните упражнения.

TheAnnoyingAwesomnes
10-20-2010, 16:41
Бих предложила на теб друго, но единствено ще ти благодаря за спама. Ако нямаш с какво повече да си избиеш комплексите спри да ме обиждаш тук или мини на лична, защото не си на женския пазар (но пък не очаквам да правиш разлика - нали там си израсъл) :) Лека вечер! :-)

По-добре не отсъждай, кой къде е израсъл, защото в такъв случай ти ще трябва да си отрасла в свинеферма... По-добре спри да говориш глупости във форума, знаем, че нито приятел имаш, нито човек става от тебе. Айде отивай да удариш още 10 бъргъра и стига писа от скука в тоя форум. В егати изрода се превърна Мери, чак жал ми става за теб !!

glamouros
10-20-2010, 17:27
Бих предложила на теб друго, но единствено ще ти благодаря за спама. Ако нямаш с какво повече да си избиеш комплексите спри да ме обиждаш тук или мини на лична, защото не си на женския пазар (но пък не очаквам да правиш разлика - нали там си израсъл) :) Лека вечер! :-)

По-добре не отсъждай, кой къде е израсъл, защото в такъв случай ти ще трябва да си отрасла в свинеферма... По-добре спри да говориш глупости във форума, знаем, че нито приятел имаш, нито човек става от тебе. Айде отивай да удариш още 10 бъргъра и стига писа от скука в тоя форум. В егати изрода се превърна Мери, чак жал ми става за теб !!
Не ти ли стана ясно като спрях да ти отговарям на обажданията и смс-ите, че не искам да имам нищо общо с теб?? Просто спри да спамиш темата, грозно е точно ти да говориш така! :)

DarkTemplar
10-20-2010, 17:39
^Ама вие май се познавате лично? Забавно. :D

По темата: опитайте някви сексуални игри, зарчета с пози, сметани и т.н. Идеи бол.

krissy7
10-23-2010, 22:54
Белезници , кашици , въжета , сметана , течен шоколад ... мисля , че ще свършат работа :oops:

kalpazanka
10-24-2010, 08:39
Заключвам темата от съображение да няма промяна в постовете.
TheAnnoyingAwesomnes- научи се да си мериш приказките. Не се учудвай, ако ти дадем почивка от форума.