PDA

View Full Version : Полиция!



evilgirl888
10-19-2010, 21:14
Добър вечер!
Искам да попитам някой човек, който си има понятие от това а не предполага или твърди: Колко години трябва да си навършил за да влезеш в полицията? Има ли някаква възрастова граница?
Благодаря предварително! :)

rns92
10-20-2010, 10:36
Не толкова лесно, колкото си мислиш.
Трябва да завършиш средното си образование с успех над "4" (или по-висок, не съм сигурен), кандидатстваш в академията в Симеоново и ако те приемат започва обучението ти. С предимство се ползват спортистите, особено тези, които са завършили Спортно училище с някакъв вид боен спорт.

LipSy
10-23-2010, 22:15
Не толкова лесно, колкото си мислиш.
Трябва да завършиш средното си образование с успех над "4" (или по-висок, не съм сигурен), кандидатстваш в академията в Симеоново и ако те приемат започва обучението ти. С предимство се ползват спортистите, особено тези, които са завършили Спортно училище с някакъв вид боен спорт.

И аз съм на подобно мнение!

Desire93
10-24-2010, 11:17
Трябва да имаш 18 и да си физически здрав..След това кандидатстваш за мястото и после ако те приемат отиваш на физически и психически тестове ако ги преминеш влизаш в академията във Симеоново или Пазарджик .. в тази академия те обучават как да стреляш и т.н във академията трябва да стойш 6-7 месеца :)