PDA

View Full Version : има ли смисъл ...



s3nsual
10-19-2010, 21:14
Здравейте :)
През 2008 се запознах с едно момче.Още оттогава ми стана симпатичен , но и двамата бяхме обвързани тогава и не съм се занимавала с него .През март тази година пак се срещнахме и тръгнахме . Излизахме няколко пъти , но спряхме ... Не знам каква е причината . Може би защото аз се държах като пълна дивачка и не му показах ,че наистина имам чувства към него . Откакто спряхме да излизаме го виждах няколко пъти в една дискотека . Единият път , като ме видя че танцувам с едно друго момче , той си излезе от там :shock: Още няколко пъти се засичахме на същото място и всеки път той се държа като пълен дебил :o :o Ако аз не го поздравявах , той нямаше и това да направи .
Бяхме приключили всякакви контакти до миналата неделя аз му намерих фб и му исках приятелство . Проведохме следния чат : той: " xei sladuranata kak q karame" аз : dobre sme :] ti kak taka si re6il da si napravi6 facebook ;d той : e trqbva s ne6to da se zanimavam аз: to tova si dosta golqma zanimavka ;d
btw kak ti be6e skype nz dali go imam той: Abe divotiq ama stava da obia6 vreme
И с това се приключи разговора . Тоя олигофрен не ми каза как му е скайпа .
Много го харесвам и не знам какво да правя . Той явно не знае , какви са чувствата ми към него. Да му пиша ли пак нещо на лс или да му пиша някои коментар ? Дали ме харесва все още и дали има смисъл да се занимавам с него ?
П.П: Извинявам се за неграмотния правопис , но много ми се спи

Gnom
10-19-2010, 21:22
Не вярвам да е чак такъв дебилчо,че да не се е забелязал това.

Я за*би тези ФБ и Skype - намираш и го и така... :D

Jumbie483
10-19-2010, 21:25
Дали ме харесва все още и дали има смисъл да се занимавам с него ?

Такива въпроси хич не обичам 8-)

Попитай го отново как му е скайпа. Там му пиши, покани го излезете някой път, ако си сигурна в чувствата си, кажи му и нататък вече съдбата ще реши.

chemist9009
10-19-2010, 21:25
Към заглавието на темата бих добавил:Има ли значение,когато няма смисъл 8) 8)

s3nsual
10-19-2010, 21:27
Не вярвам да е чак такъв дебилчо,че да не се е забелязал това.

Я за*би тези ФБ и Skype - намираш и го и така... :D
Нямам къде да го намеря . Единственият шанс да го видя е , ако засечем в някоя дискотека . Но тогава няма как да си поговорим като хората

ScorpionGirl
10-20-2010, 07:35
Пиши му съобщение във фейсбук, че искаш да излезнете някъде. Вижте се, поговорете, кажи каквото имаш да му казваш и така.

SmilezZz
10-20-2010, 08:09
Към заглавието на темата бих добавил:Има ли значение,когато няма смисъл 8) 8)Аз това го знаех като - "Има ли смисъл,след като няма значение" :D

- По темата:
- Ние откъде можем да знаем дали той те харесва..
Пиши му ЛС и му поискай скайпа..
Ние в случая с нищо не можем да ти помогнем (: