PDA

View Full Version : За едно момиче.



sensationwhite
10-19-2010, 23:22
Здравейте :) Аз вече наближавам края на "тийн годините", но въпреки това съм останал с хубаво впечатление от форума на teenproblem и много бих искал да ви помоля за съвет. Тази вечер написах долупосоченото послание към моята приятелка. Знам че е на английски, (за което се извинявам) но просто намирам езика за по-романтичен и по-подходящ за случея. Моля да отнемете минутка от времето си и да ми кажете дали ви харесва това което съм съчинил :) (разбира се, приемам и критики и съвети за подобрение) :) а ето го и него:

to Maya..

I know you're my girl because...

Each time you ask me whether you look good, I always know the answer- I wouldn't change a thing about the way you look.
Every time I look deep into your eyes, I get carried away to a place I feel I belong to.
You're the only one that knows how to start that fire inside me.
Your smile is the thing i love most in this world, next to your company.
You only ask of me to be myself, and you like me for who i am.
Even though we might not share the same passions, we share the same soul.
I can sit there and look into your eyes for hours without feeling the need to say a single word.
You're as much of a mystery to me, as Atlantis is to mankind.
When im with you i feel more free then when i'm by myself.
I can never get enough of you :) (I feel the need to stop time when you're around)
You remind me of a wild animal - i never have the feeling i own you.
You're just as sexy as you are dangerous and unpredictable.
The only place where I truly want to be is somewhere with you.
You make me feel good about myself.
I feel you're more than i deserve.
I've finally found someone as crazy and open minded as I am, (if not more).
I would only give you up for Angelina Jolie.
What you are to me is so much more than what i am to you.(And im OK with that)
I have the feeling i can never meet anyone else like you to like me.


You're everything i ever wanted.

w0sh
10-20-2010, 05:31
Чудно. Ама защо е на инглизки?

ScorpionGirl
10-20-2010, 07:16
Много е хубаво! Защо пък да не е на английски? Ако момичето знае езика, не виждам проблем. :)

bebchoOoOoOo
10-20-2010, 07:43
Много е хубаво :P .. Само частта с Анджелина Джоли нещо не я разбрах 8-)

Hook
10-20-2010, 08:43
Ако пък беше и вярно написано . . . :?

RoSKo0o0
10-20-2010, 08:48
"I would only give you up for Angelina Jolie." - малоумник.... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

FuckedUp
10-20-2010, 10:31
Not funny..

Lexynnka
10-20-2010, 10:42
харесва ми, само тва за Джоли го махни

sensationwhite
10-20-2010, 12:32
Тва със Джоли е лаф, който явно повечето не схващате.


Ако пък беше и вярно написано . . . Confused
Hook, кое точно не ти харесва как е написано :)

righteous
10-20-2010, 13:17
Ако пък беше и вярно написано . . . :?


А пък ти , момко , ако беше малко по-умен и не се беше изказал неподготвен.. :)

А за Джоли , ясно е , че е казано с доза сарказъм.. ама остави ги авторе , по-забавно е като хейтват. :)

xKiFlA
10-20-2010, 13:22
неразбирам англииски :D

sensationwhite
10-20-2010, 13:34
righteous
Вече вместо да им се ядосвам ги съжелявам такива хора, така че не ме бърка особено. Но пък се радвам че има и хора като теб, които ги разбират нещата ;)

lolxlovex2lolxsoxmuchx
10-20-2010, 15:08
яко е ... =D>

justwondering
10-20-2010, 16:06
Ооо много е яко! Мен лично много би ме трогнало :)))))

PullMeCloser
10-20-2010, 17:28
неразбирам англииски :D

Ти и български не рзбираш.

stoteen4o
10-20-2010, 18:54
to Maya..

I know you're my girl because...

Each time you ask me if you look good, I always know the answer- I wouldn't change a thing about the way you look.
Every time I look deep into your eyes, I get carried away to a place I feel I belong to.
You're the only one that knows how to start that fire inside me.
Your smile is the thing i love most in this world, next to your company.
You only ask of me to be myself, and you like me for who i am.
Even though we might not share the same passions, we share the same soul.
I can sit there and look into your eyes for hours without feeling the need to say a single word.
You're as much of a mystery to me, as Atlantis is to mankind.
When im with you i feel more free then when i'm by myself.
I can never get enough of you Smile (I feel the need to stop time when you're around)
You remind me of a wild animal - i never have the feeling i own you.
You're just as sexy as you are dangerous and unpredictable.
The only place where I truly want to be is somewhere with you.
You make me feel good about myself.
I feel you're more than i deserve.
I've finally found someone as crazy and open - minded as I am, (if not more).
I would only give you up for Angelina Jolie.
What you are to mee is so much more that what i am to you.(And im OK with that)
I have the feeling i can never meet anyone else like you to like me.


You're everything i ever wanted.

Там дет е червено според мен е неточно или има грешка ... Успех :)

mel4ety
10-20-2010, 19:57
неразбирам англииски :D

Ти и български не рзбираш.
хахах фейл ;д
по темата:браво! =]]

Hook
10-20-2010, 20:08
Тва със Джоли е лаф, който явно повечето не схващате.


Ако пък беше и вярно написано . . . Confused
Hook, кое точно не ти харесва как е написано :)

Не, че не ми харесва.. напротив, яко е, обаче според мен би било доста по-добре ако го беше написал на български .. тъй като на английски има доста граматични грешки и неточностти и ефекта малко или много се губи :) .. Като ще правим нещо да е като хората, нали? :wink:
П.П. не съм момко :-)

umri
10-20-2010, 20:29
Тия неща, които си написал... Ти си повече от мен, не мога без теб, ти си повече от това, което заслужавам... абе като цяло меко-киткеста история... Това, ако и го дадеш. Първо няма да бъдеш оценен, ще вземе доминацията във връзката (ако все още не я е взела) и ще те влачи, като куче, докато не реши да те зареже. Признаци на слабост, които няма да помогнат.

Сигурен съм, че тя не би направила нещо подобно за теб.

По-добре прочети няколко стихотворения на английски от английски или американски автори и си съчини собствено. Ще има стихотворен стил, няма да е толкова дълго и ще е по-загадъчно..., ако го измислиш като хората. В крайна сметка ти си решаваш. Това е моето мнение...

PullMeCloser
10-20-2010, 20:31
По-добре прочети няколко стихотворения на английски от английски или американски автори и си съчини собствено. Ще има стихотворен стил, няма да е толкова дълго и ще е по-загадъчно..., ако го измислиш като хората. В крайна сметка ти си решаваш. Това е моето мнение...

Да,да,да,чуй го!!!Според мен стихотворение много ще я впечатли,особено ако е като мен,аз обожавам такива неща. 8-) Пробвай с това,което ти казаха и може да дадеш да видим разултата.

sensationwhite
10-20-2010, 21:16
stoteen4o
мерси, наистина бях допуснал няколко граматични грешки от невнимание :)(и защото много поправях докато го писах)

umri
по принцип бих се съгласил и те разбирам напълно какво искаш да ми кажеш, но аз намирам момичето за съвсем различно от всичко с което съм се сблъсквал досега, с две думи, никога не би го направила:)Пък и аз съм твърде горд за да позволя на момиче да ръководи нещата, (по скоро бих приключил връзката). Истината е че тя наистина ми помогна в трудни моменти, и написаното е това което чувстам. Това е по скоро като благодарност, че я има :)

мерси за отзивите на всички

poisonn
10-21-2010, 11:45
Супер е!!! :grin: Ако можеше някой да напише нещо такова за мен...!!!
...

umri
10-21-2010, 22:24
Ако си прекалено горд, няма да пишеш такива безтестостеронни изляния... В случай, че тя е по-свита, комплексирана, неуверена и наистина си сигурен, че те обича истински... тогава може и да и го дадеш, НО ако е някоя отворка, а ти си мишок(което няма как да знаеш), тогава НЕ е добра идея.

rebeccaa
10-22-2010, 11:40
ОХ, ако за мен напишат такова нещо ще се разрева сигурно .. страхотно е : )

FlipY
10-22-2010, 12:31
Излезте на някое по - закътано ресторантче,поръчайте си нещо , хапнете , гушнете се , разходете се из парка и кажи колко я обичаш .
Ще съжаляваш по-късно за тея писмени излияния, но ти си знаеш

NeZaPoznat
10-22-2010, 13:42
но просто намирам езика за по-романтичен и по-подходящ за случея.

Моля да отнемете минутка от времето си и да ми кажете дали ви харесва това което съм съчинил :) (разбира се, приемам и критики и съвети за подобрение) :) а ето го и него:



случая 8)

Виж какво омбре - заеби тия декламации и давай по същество :-P

jghgh
10-22-2010, 15:12
Ако си прекалено горд, няма да пишеш такива безтестостеронни изляния... В случай, че тя е по-свита, комплексирана, неуверена и наистина си сигурен, че те обича истински... тогава може и да и го дадеш, НО ако е някоя отворка, а ти си мишок(което няма как да знаеш), тогава НЕ е добра идея.

Че тя ако е супер свита, комплексирана и неуверена точно такова четиво ще й трябва за да почне да си избива комплексите на него и да го върти както си знае 8-)


Истината е, че хората, които обикновено съжаляваме (мухльовци, неуверени хора, комплексирани, незабелязвани) са най-склонни да ни предадат, да ни забият нож в гърба, да си играят с нас както искат, защото си "връщат" за начина по който са се чувствали, комплексирани са и имат нужда да "смачкват", когато видят признаци на слабост. (Или по-скоро "признаци на откровение", защото в един нормално устроен свят и в една нормално устроена връзка не би трябвало след подобно откровение някой да реши да те прави на гъз или да помисли, че си слаб. Изобщо да си признаваш чувствата не е слабост, когато нещата са нормални). Комплексираните хора обикновено са най-злобни, но прикрито, те са малодушни и не са склонни да дават от себе си, предпочитат да получават. Именно защото са затворени и са били наранявани. И видят ли благоприятна почва (като това писмо) и ЦИРКЪТ ПОЧВА!
Ако момичето е точно, е по-малък шансът да реши да се изгъзарява и да влачи като кученце автора - по-скоро ще го разбере, защото ще е достатъчно самоуверена да ПРИЕМЕ и ОЦЕНИ такъв жест, а не да почувства нужда да използва случая за да си помпа егото по неприятен за автора начин.

Просто изразявам несъгласие с поста на umri да дадеш писмото, само в случай че е свита, комплексирана и пр.



Между другото, много сладко писмо наистина. Очарователно е, но
1. И аз не бих рискувала да показвам на някого че толкова държа на него, независимо колко е точен и надежден.
2. Бих махнала частта с "Аз заслужавам по-малко", "Обичам те повече, отколкото ти мен и съм Окей с това" и всякаквите подобни неща, с които показваш малоуважение към себе си и своята личност
3. Бих го съкратила доста, но така че да остане сладостта де - не трябва да се страхуваш да си признаваш чувствата! :) Но просто махни путкенските изрази, и не прекалявай с изразяването на любовта, че както те посъветва umri...
4. Аз като момиче, обожавам комплиментите, нежностите и етц, и бих се РАЗТОПИЛА от такова признание, но това с Анджелина Джоли го махни - мен би ми развалило цялото впечатление :lol:

И ти казах вече защо да го сбиеш. Тя може и да е точна, но за всеки случай не се простирай в прекалено големи емоционални излияния.

zlonamerena
10-22-2010, 15:16
оправи си английския... ;)

Wednesday666
10-22-2010, 15:46
Адски мило е, браво :-)

П.П. Английския няма значение верен ли е, не е ли, важното е желанието на автора да зарадва приятелката си, така че ако обичате shut up, вие големите англичани .. 8)

fungus
10-22-2010, 18:05
добре е, но моя съвет е да не го даваш. знам, че няма да ме послушаш, но след време ще осъзнаеш, че момичетата не оценяват тези неща.
аз също съм писал стихотворения и такива неща и ефекта беше краткотраен, след това ставаш за смях. колкото и романтично да е било и да му се е зарадвала, накрая ще бъдеш "оня с лигавите глупости"
помни ми думата, от опит казвам

Hanniba1
10-22-2010, 18:12
Единственото нещо, което съм против са скобите. Нямат място в поезията, майна. Опитай да ги обособиш като отделни изречения или ги замени с многоточие.

sensationwhite
10-24-2010, 14:37
дам, за скобите много се чудех и прибързах. на всички останали мога да кажа, че съжелявам че са попадали на такива момичета и имат съответните разочарования :) моето момиче е доста над всичките неща за които вие писахте. нито има нужда да избива комплекси, нито има лоши намерения от какъвто и да е вид, повярваите знам го, защото го усещам. нея просто и беше много кеф и много се зарадва, целият смисъл на това беше да я накарам да се усмихне/разчувства, и да се почувства желана и стойностна за мен :)
ако във вашата връзка, вие сте попадали на гадни, надменни и неблагодарни кучки, съжелявам.
другото което е, по-важно е как един мъж действа, а не как говори.
umri,
някои ден ще разбереш защо не съм съгласен с теб.
(приеми че не всички жени са еднакви)

а за английския - имам точно 2 правописни и 2 граматичнi грешки, другото ви е в главите.

сори за правописа, мързи ме

desadesa
10-24-2010, 15:52
Ооо много е яко! Мен лично много би ме трогнало :)))))

+1 :)

soul1199
10-24-2010, 20:00
хареса ми