PDA

View Full Version : Банна ми изтече



ivakavlad1
10-20-2010, 01:04
Добре банна ми изтече в понеделник писах на модераторката която ми го сложи още в неделя срещу понеделник в 00:02 (всъщност то си е вече понеделник) но още не ми е махнат дори не съм получил отговор какво трябва да направи човек за да разбере какво става и в крайна сметка ще ми махнете ли банна или няма не искам много само информация толкова ли е трудно да се напише едно изречение и да се каже примерно банна ще ти бъде махнат едикога си или пък банна ти е удължен поради тази и тази причина всеки път ли ще трябва да пускам тема за да получа някаква информация

LadyDi
10-20-2010, 05:07
Банът се слага като някакъв вид наказание. Ти случайно да спря да влизаш във форума, да си изтърпиш наказанието? Нещо? Освен че орева тука цялата махала като малко дете, на което са му взели близалката.

И да ми пишеш в 00:02 да ми кажеш, че ти е изтекъл бана? Леко отчаяно и отчайващо едновременно.

След тези изцепки, банът ще бъде свален... когато се вземе решение.

amk933
10-20-2010, 13:30
Модераторите и администраторите не спим тук, ако не е станало ясно. Тоя тон малко ми мяза на все едно сме ти длъжни.

ivakavlad1
10-20-2010, 19:32
Модераторите и администраторите не спим тук, ако не е станало ясно. Тоя тон малко ми мяза на все едно сме ти длъжни.
не съм казал че сте ми длъжни а че би трябвало потребителите да бъдат информирани и тази дезинформация на потребители дори и на наказани си мисля че не е редна защото всеки има правото най-малко да знае кога ще му бъде махнат банна дали въобще ще му бъде махнат и причината поради която е сложен.
Относно влизането ми във форума казах че тоя профил ще го използвам само за контакт с екипа което и правя проверете ако искате дали съм писал на друг освен на екипа.Относо това че съм оревал форума не съм го оревал а зададох прости въпроси като причината за банна и времетраенето защото няма как да се свържа от другия профил с който и да било от екипа причината е ясна.Също та отбелязах факта че темата ми не е била безсмислена и че хора правещи системни нарушения не биват наказани както аз в случая но вие си го преценявате това няма да го оспорвам.Само ми е интересно защо когато имаше пусната тема в раздел любов тема със заглавие "обичам" а съдържанието вътре беше "обичам шопската салата" единственото което се направи беше да се заключи и в последствие установих че е изтрита но потребителя не беше изгонен на следвашият ден същият потребител наруши още 3 правила в един пост мерките бяха същите за всичките тия нарушения бах докладвал лично на модератора който беше на линия но пак казвам не оспорвам само констатирам не сте длъжни да ми отговаряте или да ми махате банна

П.П. И аз съм имал форум който по причини който няма да обеснявам сега го закрих знам колко ви е трудно да следите всичко и всички но би трябвало потребителите да се информират най-малкото и да се прилагат правилата по един и същ начин към всички потребители (не казвам че не го правите просто отбелязвам)

LadyDi
10-20-2010, 19:43
Когато трябва да наглеждаш 20 раздела и няколко десетки потребителя ежедневно, които изискват лично внимание за всяко нещо... тогава ще си говорим отново дали е трудно.

Моля те, оправи си пунктуацията, истинско мъчение е да ти чета постовете.

Много добре знам кога ти изтича бана, нямаше нужда да следиш стрелките на часовника, за да ме подсещаш.

За нарушенията на останалите - пак повтарям -> когато забележиш такова - сигнализирай на модератор, който е онлайн.

И следващият път, когато решиш да си правиш ташаци с останалите потребители, поне не се хвали на администратор за това.

A да.. банът ти е махнат.

ivakavlad
10-20-2010, 19:58
Когато трябва да наглеждаш 20 раздела и няколко десетки потребителя ежедневно, които изискват лично внимание за всяко нещо... тогава ще си говорим отново дали е трудно.

Моля те, оправи си пунктуацията, истинско мъчение е да ти чета постовете.

Много добре знам кога ти изтича бана, нямаше нужда да следиш стрелките на часовника, за да ме подсещаш.

За нарушенията на останалите - пак повтарям -> когато забележиш такова - сигнализирай на модератор, който е онлайн.

И следващият път, когато решиш да си правиш ташаци с останалите потребители, поне не се хвали на администратор за това.

A да.. банът ти е махнат.

Знам какво е като имаш напредвид че трябваше същевременно да администрирам форуми, да пренаписвам кодове, да следя за промоций и още доста неща, но това е друга тема на разговор.Благодаря за махането на банна, но наистина предлагам да има малко повече информация, просто съвет. А иначе аз попринцип не си правех ташаци с темата, но ми беше забавно факта че от 3 страници мнения можеби да се сабере преко сили 1 страница със свестни мнения за останалите 2 няма да изказвам мнение защото ще обидя някой.И това просто го изразих неволно в личното си съобщение, каквото си мисля това си и пиша (съответно и казвам)