PDA

View Full Version : Леко объркана



Korni_ReSeRvE
10-20-2010, 10:58
Здравеите! Търся малко помощ. Вече повече от година и половина ходя с момче което много обичам , но напоследък почнаха да ми минават много странни и различни мисли през главата. Когато сме заедно всичко е наред и няма никакви проблеми , но остана ли сама и започвам да мисля за раздяла. Но всеки път когато мисля за раздяла пък си представям всякакви начини как ще се съберем.Връзката ни е прекрасна,никакви проблеми нито с родители,нито с ревност или нещо друго.Странното е че когато се караме никога не мисля за раздяла , а напротив,чуствам се още по-сигурна във връзката ни. Но тези мисли за раздяла силно ме притесняват-просто примерно си седя в нас и съм на компютъра и си казвам " дали сега ходим или не всеедно,пак ще си стоя тук и ще си правя съсщото" и от там почват накви мисли за раздяла да ми влизат в главата. Не знам дали това е нещо нормално или не.Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна.

RoSKo0o0
10-20-2010, 13:28
...

lolxlovex2lolxsoxmuchx
10-20-2010, 15:17
ами точно заради това пропадат много хубави връзки .. винаги единия от двамата незнае какво иска :(
просто когато пак започнат да ти идват такива мисли ... помисли си за хубавите мигове с него ии какво значи той за теб. аз така правя ; :)

MiMcHeToOo
10-20-2010, 16:19
Мисли си такива неща и после като скъсате само стой и гледай как няма да си седиш и да си правиш същите неща 8-)

Korni_ReSeRvE
10-20-2010, 17:22
Ха предполагах , че повечето ще ме посъветвате да се разделим но..радвам се че не е така.Благодаря много за разбирането.Имах нужда някой да ми каже ,че всичко това е нормално и няма за какво толкова да се притеснявам. Казаха ми че при дългите връзки попринцип става така и това е просто период,който трябва да се преодолее.

valdesbg
10-20-2010, 17:33
Правете повече секс. Незадоволена си.

bassmania3
10-20-2010, 17:48
аз мисля че обичаш този човек много и точно от това те е страх.. да не се разделите.. по добрия варянт е да не му споделяш тези твой мисли защото ще почнете да се карате по сериозни и недаи си боже стигнете до РАЗДЯЛА.. успех :)

Nevyzmutim
10-20-2010, 18:37
Виждам, че си намерила отговора, който търсиш, но все пак мисля, че има и още нещо, което може да ти помогне ... според мен просто имате нужда малко да освежите връзката си.

Направи му някаква изненада - трябва да бъде колкото неочаквана, толкова и нетипична за теб. И естествено не нещо прекалено "агресивно" - идеята не е да го стреснеш, а да измислиш нещо на което и двамата да можете да се насладите(както и един на друг). В реакцията му сама ще видиш отговора си. :)
И ако всичко се получи както трябва, вероятно дори скоро ще ти върне жеста, но недей сама да си го просиш. ;)