PDA

View Full Version : Руски



kindergarden
10-20-2010, 18:13
ох малко нахално ще е това,за което ще ви помоля
ама ще може ли някой да ми помогне с малък текст на руски език на тема
спортът е физкултура доведена до абсурд

и не,че не искам да седна да си го напиша ама сериозно грам руски не знам :(

SmilezZz
10-20-2010, 18:17
- Аз съм учила руски седем години и
що-годе го знам..
Напиши си го на Български език и го пусни
тука - Аз или някой друг потребител ще ти го
преведем на Руски език

kindergarden
10-20-2010, 19:26
Физкултурата е много полезна и приятна.Тя ни помага да запазим тялото си здраво и във форма.Спортът също е полезен,когато се практикува с желание и мяра,но понякога може да бъде опасен.Например културистите, които чрез многото часове във фитнес залите деформират телата си.Често спортистите натоварват телата си в името на един миг слава.Те приемат хранителни добавки и стимулатори,които увреждат вътрешните им органи и довеждат до множество болести.Спортистите прекарват много време в интензивни физически натоварвания и така изтезават телата си.Така си причиняват травми и рискуват никога повече да не се занимават със спорт.Те заплащат висока цена за своите успехи,рискувайки живота и здравето си.Това е абсурдът в спорта.

предварително много ви благодаря :)

programings
10-21-2010, 04:46
Физическое воспитание является очень полезным и приятна. Tya помогает сохранить тело здоровым и в форма. Спорта также полезно, когда практикуется со страстью и меры, но иногда может быть опасно. Как бодибилдеров, которые, на протяжении многих часов в спортзале основы спортсменов органов си. Часто загружены их тела во имя момент слава. Te принимать пищевые добавки и промоутеров, что повреждения внутренних органов и привести к нескольким болести. Спортсмены проводят много времени в интенсивных физических нагрузок и так пытали органов си. Така своего дела травм и риска никогда не иметь дело с спорта.Te платить высокую цену за свой успех, рискуя жизнью и здоровьем си. Това абсурдно в этом виде спорта.

Не съм 100 процента сигурен! :)

SmilezZz
10-21-2010, 06:33
Физическое воспитание является очень полезным и приятным. Она помогает сохранить тело здоровым и в формым. Спорта как полезно, когда практикуется со страстью и меры, так может быть опасно. Как бодибилдеров, которые, на протяжении многих часов в спортзале основы спортсменов органов си. Часто загружены их тела во имя момент слава. Te принимать пищевые добавки и промоутеров, что повреждения внутренних органов и привести к нескольким болести. Спортсмены проводят много времени в интенсивных физических нагрузок и так пытали органов си. Така своего дела травм и риска никогда не иметь дело с спортам.Они платить высокую цену за свой успех, рискую жизнью и здоровьем си. Это невозможно в этом виде спорта.
Не съм 100 процента сигурен! :)
- За някои неща и аз не съм сигурна,затова не съм ги пипала..
Иначе за кога ти трябва,довечера мога да проверя някои думи в речника си

kindergarden
10-21-2010, 07:39
еми за сега днес ми трябва....много ви благодаря :-) златни сте :grin:

anonymous546178
10-21-2010, 09:29
грешни неща има... има ли време да ги оправя