PDA

View Full Version : Какво не достига?



ltoy
10-20-2010, 19:00
От 1 година започнах промяна в себе си започнах да се държа по-добре с хората опитвах се да съм по-общителен и всякакви други промени в социалното ми общуване.Но най-много се опитвам да променя моето държание с момичетата не,че съм се държал грубо,просто се опитвах да ги впечатля за да мога и аз да намеря половинката си.След последното ми гадже се наложи да направя тази промяна защото раздялата ни беше доста гадна и аз останах много разгневен и постепенно отблъснах всичките си познати.Но не се получава нито имам нови приятели пък и момичетата ми се струва,че въобще не се интересуват от мен.Просто незнам какво да правя не изглеждам зле не съм срамежлив,но нито приятели си намирам нито гадже.

jghgh
10-20-2010, 19:25
People are strange when you're a stranger
Faces look ugly when you're alone
Women seem wicked when you're unwanted
Streets are uneven when you're down

When you're strange
Faces come out of the rain
When you're strange
No one remembers your name
When you're strange

http://www.vbox7.com/play:dd25028a



Като за начало, хубаво е, че осъзнаваш проблема си.
Като си се държал като гад си видял, че нищо не си постигнал.

Аз вярвам, че човек ако работи съзнателно върху себе си, може да се промени към много по-добро. Щом пишеш тази тема, значи вече си на прав път и работиш над себе си.

Ако спреш да си негативен, много скоро хората ще започнат да се интересуват от теб. Повярвай ми, хората излъчваме някаква енергия - ако се настройваш негативно и очакваш да не се интересуват от теб, това и ще се случи.

Звучи фантасмагорично, но е факт.

Освен това.. и ти се интересувай от хората ;)
И стопи гнева.

ltoy
10-20-2010, 19:31
Благодаря за хубавият отговор!Песента също е много хубава и точна.Надавям се както каза,да съм на правилният път и след време да има прогрес :)

mArMaLaDkA
10-20-2010, 21:24
jghgh каза почти всичко. Единственото, което мога да добавя е, търсенето и намирането на приятели и гадже да не ти се превръща във фикс идея, защото обикновено отчаянието си личи отдалеч.

wasch0
10-21-2010, 08:48
Имай малко повече самочуствие и не се страхувай от това да не бъдеш отблъснат :)

ltoy
10-21-2010, 14:25
Еми не се страхувам много щото се водя на принципа:No pain,no game. :)