PDA

View Full Version : Към дамите



SuN15
10-20-2010, 21:30
Значи здравеите ще питъм направо ..

Едно момиче имаше чувства към мен но стана недорозумение смисъл казали са и че съм женкар и такива ( приятелките и нямат добро впечатление за мен а и момичето ми каза че първото впечатление не е било добро ) след като са и наговорили глупостите тя ми каза че не иска да сме нищо друго освен приятели .. каза ми че вече няма чувства към мен а преди 2 дни се бяхме целували и бяхме се отдали на страста ..

искам да питам момичетата тук .. ако имате чувства към момче ( за което не сте имали добро мнение в началото ) а приятелки ви наговорят глупости за него бихте ли изгубили чувствата си ? .. :)

mArMaLaDkA
10-20-2010, 21:35
Ако нямам добро мнение за някого, няма да изпитвам никакви топли чувства към него, замисляйте се малко като пишете, да му се невиди.

Приятел(к)ите никога не са били и няма да ми бъдат критерий. Важното е АЗ кого харесвам, защо го харесвам и колко го харесвам.

Девойката, която си си харесал, или е някаква наивна и лесна за манипулиране и приятелките й затова я работят, както си искат, или просто не е имала кой знае какви чувства към теб още от самото начало и сега се чуди какво оправдание да си намери.

indigo0lady
10-21-2010, 08:40
Ах, колко познато... Чувствата не си отиват просто така - повярвай ми. След като приятелките й са си свършили добре работата, ти й докажи, че не са прави - не се отказвай толкова лесно от нея. Подосаждай й малко - все пак забележи, че и тя отначалото е имала лошо мнение, но все пак ти е казала след това, че има чувства. Значи после е видяла нещо в теб, нещо повече от очевидното. Докажи й, че е била права, като покажеш, че няма да си намериш веднага друга и да я отпишеш.

wasch0
10-21-2010, 08:40
Имах една "приятелка", която критикуваше всичко мое. ВСЯКО едно момче,което аз съм харесвала го е товарила по всякакъв различен начин "бляяк" "ужас, как го харесваш тос противния" и подобни, но това ме кареше все повече и повче да го харесвам..

П.П. Хорското мнение няма значение, важните сте вие и това тя какво мнение ще си изгради за теб :)

Korrnyy
10-21-2010, 09:33
Ако наистина те харесва няма да се влияе от мнението на околните.

И аз на какво съм се наслушала за моя приятел.. Бил женкар, всяка седмица с различа, изневерява и подобни.. Ама какво? Познавам го достатъчно добре за да преценя, че тези му действия са останали зад нас! Първа любов съм му! Аз съм тая дето ще я запомни! И макар, че сме от различни градове той само като вземе някой лев идва при мене! Зарязва работа, всичко и седи при мен със седмици!

Та мисълта ми беше, че щом тя толкова се влияе от приятелките си, значи няма шанс да стане нещо докато не им се харесаш на тях :booooomb: Тъпо ноо... Тя пък какво? Собствено мнение няма ли си? Или си го изгражда по чуждите приказки? Хах...

kremen4eto
10-21-2010, 11:44
Имах една "приятелка", която критикуваше всичко мое. ВСЯКО едно момче,което аз съм харесвала го е товарила по всякакъв различен начин "бляяк" "ужас, как го харесваш тос противния" и подобни, но това ме кареше все повече и повче да го харесвам..

Повечето ми приятелки говорят така. Не ми пречат, уважавам откровеността. Всъщност точно подобни реакции от тяхна страна, ме доведоха до сегашната ми връзка (което също не е правилно).

Каквито и приятели да има един човек, каквито и родители да има, роднини и т.н., в момента, в който той започне да има личен живот, трябва да решава сам за себе си.

А тази от историята ти ще се усети някой ден. Съдя по себе си, понеже преди и аз бях прекалено зависима от няколко приятеля (и беше грешка). :)

FuckedUp
10-21-2010, 11:53
Докажи й обратното :)

П.П. Голяма злоба..

XiPiXoPiGiRL
10-21-2010, 14:06
Зависи от момичето... Пробвай се да й докажеш, че не си такъв, какъвто и казват, че си пък ако не го оцени значи, че не си струва...

Elenichkaa
10-21-2010, 14:11
Ми или наистина си женкар и те са й направили услуга...
или просто са й завидели.
И в двата случая според мен нямаш шанс! :smt102

niq17
10-21-2010, 16:33
Ами, според мен не може да се повлиае, разбира се ако найстина е имала чувства.Поне аз не бих. Бори се за нея

roshkors
10-21-2010, 17:21
Представи си колко е умна приятелката ти за да слуша приятелките си :)
не ги обичам такива хора, резачкаааааааааааааааа...

lyfche
10-21-2010, 20:19
Ами .. може би ще се замисля върху това,което са казали приятелките ми.Но ти трябва да й докажеш,че не си такъв,ако наистина не си !

rosencetooo
10-22-2010, 05:18
Ами като за начало , ако наистина мислиш , че не си и бил безинтересен до момента в който приятелките и са и наговорили неща , който не са верни за теб. Дай и възможност и се опитай да и покажеш , че те не са прави и тя сама да те опознае и да си изгради мнение за теб. Защо дори да не е хубаво първото и впечетление за теб , понякога то лъже..

valdesbg
10-22-2010, 06:53
Хиихи кака ви Рони пак ви слага всичките в малкия джоб на якето си (:

FuckedUp - че с какво пиклата е заслужила такова внимание?

3oPuTy
10-22-2010, 07:20
От личен опит ще ти кажа как постъпих аз наскоро :)
Ще пазя определена дистанция,но и ще му покажа,че изпитвам интерес към него за да може той сам да ми покаже що за стока е.
Що се отнася до "доброжелателите",които сеят клюки и компетентни мнения навсякъде - ще запомня нещата,които са ми казали и ще опитам сама да разбера дали са истина или не.
На теб ти препоръчвам да излезеш с момичето и да поговорите.Обясни й как стоят нещата.Дори и да си се държал като "женкар" преди,това не означава,че не можеш или не искаш да имаш сериозна връзка с момиче! :?

soul1199
10-22-2010, 20:38
няма да изгубя чвствата си,просто ще си помисля,че е по-добре да нямам нищо общо с теб

Taam
10-22-2010, 21:15
Нем.По няколко съществени причини:
1. С клюки не се задоволявам. Ако не съм го проверила сама и не съм се убедила в лошите му черти(или добрите такива), няма начин да ми окажат влияние глупостите на хората.
2. Малкото ми приятелки биха повярвали повече на моята преценка и биха се съгласили с мен независимо от общественото мнение.

Както винаги съм казвала- не можеш да очакваш от неумни хора да взимат различни от неумните решения.

DebbieLoveBieber
10-24-2010, 17:54
Според мен.. тва зависи от момичето. Аз, като съм влюбена въобще не слушам хората какво ми говорят :)

sLowm0tioN
10-24-2010, 17:58
Чувствата не изчезват за 5 мин . Според мен момичето просто иска да се предпази да не я нараниш,щом мисли,че си женкар! :)