PDA

View Full Version : помощ моля ви



bboytm
10-21-2010, 05:10
здравейте искам да ми помогнете и да ме посаветвате нещо има ендо момиче в класа което харесвам , но се запознахме преди 2 седмици аз постоянно я гледах тя разбра , че май я харесвам. Разменихме си скайп тел. номера и всяка вечер си пишехме пращахме си прегрътки и понякога целувки и един ден и признах че я харесвам и я също каза че ме харесва и то много от тогава по скайп ми казваше ''мило" един ден излезнахме след даскало и се разхождахме по главната говорхме си после седнахме в един парк и деня мина неусетно (най-приятния ден в живота ми ) , но сам я целунал за да не прибързвам Всичко беше точно доре се прегърнахме силно преди да се разделим ,а тя ми каза че ме обича , но вчера се случи това , че интриганти от класа са ни следили и на нея са и се подигравали страшно много дори е заплакала , а на мен ми казаха ,че не ме харесвала вообще само се подигравала с чуствата ми . Същата вечер и писах по скайп , а тя веднага излезе извън линия обадих и се ядосан и я попитах защо е излязла и какво е станало днес , незнам не се осетих , но май и говорех гадно все едно и се карам , а тя ми каза че нещата които са ми казали не са верни и са ме излъгали и че тя ме харева ,но САМО КАТО ПРИЯТЕЛ все още , защото не ме познавала достатъчно , но тя беше ядосано също и не ми каза нисхто като "целувки" "обичам те" " мило" или др.
В момента съм много объркан и наранен ,защото мисля че бях се влюбил в нея. Кажете ми според вас дали тя в гнева си е казала това и дали има поне малко чуства към мен . И какво да няправя да я отбягвам ли и да не и обращам внимание или да продължавам .
:-k :-k ](*,) :-k
Моля помогнете !!!
Благодаря предварително !

wasch0
10-21-2010, 08:36
Детински истории. За кво са ви следяли и кво толкова са видяли? Кви са тия интриги дето въртят и кво си мислят, че ще постигнат ? И вие им се хващате.. :?

П.П. Кажи и че тук не са важни те, а само вие двамата :)

sonsta
10-21-2010, 15:23
Първо-научи се да пишеш грамотно,защото хората ще ти се смеят след време.
Второ-относно "проблема" ти мога да те посъветвам да поговориш с нея и да се опиташ да изясниш отношенията помежду ви.Обясни и,че я обичаш,а после я попитай дали тя изпитва същото към теб и ако те обича кажи и,че за теб няма значение,че някакви интриганти ви следят и се стараят да ви разделят и също така и кажи,че няма нищо по-силно от любовта и,че именно тя ще спаси връзката ви... хайде успех,неграмотни момко :D !

BaffaLsc
10-21-2010, 16:15
А аз си мислех ,че моите истории са детински..

bboytm
10-22-2010, 04:22
ако може да не се пишат подигравателни кометари за писането ми или други неща които се отклоняват от темата . Искам просто съвет , ако може

NeZaPoznat
10-22-2010, 13:46
Добре де омбре - що ни го казваш това на нас а не на нея :? Ние какво 8)

sasha_90
10-22-2010, 18:13
Тя не знае какво иска.Това трябва да ти даде отговор на въпроса какво да правиш.

Reaper93
10-22-2010, 18:51
Детински истории. За кво са ви следяли и кво толкова са видяли? Кви са тия интриги дето въртят и кво си мислят, че ще постигнат ? И вие им се хващате.. :?

П.П. Кажи и че тук не са важни те, а само вие двамата :)

Ми детска му работа, веднага почват да се подиграват...

Иначе подкрепям този отговор:


П.П. Кажи и че тук не са важни те, а само вие двамата :)

tnp123
10-22-2010, 19:22
Интригантите ги обесваш за щорите в класната ви стая. Опитваш се да установиш повторен контакт с момичето. Успех.

drakon44
10-22-2010, 23:19
кажи на интригантчетата от твоя калс,че са комплексари и никога няма да имат шанса да излезнат с момиче като нея (или нешо подобно)[и тя да го чуе да е по-ефктно] и веднага всички дето мн им знаят остичките ще млъкнат :)
Само за това мога да се сетя сега,пожелавам ти успех :)

jimei
10-23-2010, 00:03
...

.......... *sigh*..

Face, please don't hate me for this palm I am about to bestow upon thee...

...