PDA

View Full Version : Дилема..Помощ



aleksandra11
10-21-2010, 05:31
Какво да ви кажа , въщност незнам как можете да ми помогнете..като не ме познавате, но както всички от този форум искам съвет...Никога не съм била толкова раздвоена.До вчера твърдях, че съм влюбена в момче по-малко от мен с година...в продължение на година тичах по него и получавах само упреци,вършеше какви ли ен простотии...но тои беше в моето сърце, въпреки, че не изпитваше същото.И така до снощи вечерта, прибирайки се от училище...срешнах моята първа любов, обичах го повече от две години..той ме отхвърли, но беше мил поучаваше ме, опитваше се а ме направи добра (дори без да говори с мен, само с действията си) Той е 3-години по-голям от мен, тогава бях 6-ти клас, нямах смелост да говоря с него, дори и по скайп, правех само фалшиви скайпове, представяики се за други момичета..окато не ме хвана, той ми каза да си призная, че съм аз иначе ще ме блокира, но аз глупаата хлапачка не исках (не,че съм много порастнала)Та така вчера прибирайки се в смрача го зърнах ( не го бях виждала от толкова време..) Доста се е променил, загледах се в очите му..и се сетих какво преживях..вървейки един срещу друг , гледайки се очи в оччи, учудих се как така ме гледаше..толкова продължително време и си мисля, че преди много сгреших, и си мисля да го намеря в скайп, този път с истинкия ми скайп и да му призная коя ъсм, да му се извиня и да видя какво ще каже.От вчера не съм спряла да мисля за него :-) , а твърдях, че съм влюбена в другото момче..незнам .Какво ще кажете за това да му пиша в скайп, и да му се извиня? :-D :lol: :)

DarkTemplar
10-21-2010, 06:54
Уговорете се да се видите на живо, стига с тоя Скайп.

TheAceOfLove
10-21-2010, 08:20
Уговорете се да се видите на живо, стига с тоя Скайп.

подкрепям.

wasch0
10-21-2010, 08:28
Той всъщност разбрал ли е, че си била ти?

Няма смисъл да чакаш момчето,което те отхвърля, не те заслужава. Осъществи контакт с момчето,което е 3 години по-голям от теб,пишете си, излизайте - може да се получи. А този другия мъжкар акто те види,че си щастлива с друг ще се заинтересува от теб,но ще бъде късно.

УСПЕХ :)

euphorie
10-21-2010, 12:12
сега на колко си ?

mArMaLaDkA
10-21-2010, 12:23
^ на 13, 7 клас. 8-)

Личи си колко си порастнала, щом ще се опитваш да установяваш контакти с него отново по скайп. Просто... нямам думи. Излагаш се, спри се.

XiPiXoPiGiRL
10-21-2010, 14:12
Той всъщност разбрал ли е, че си била ти?

Няма смисъл да чакаш момчето,което те отхвърля, не те заслужава. Осъществи контакт с момчето,което е 3 години по-голям от теб,пишете си, излизайте - може да се получи. А този другия мъжкар акто те види,че си щастлива с друг ще се заинтересува от теб,но ще бъде късно.

УСПЕХ :)