PDA

View Full Version : Аз ли не съм наред или??



BloomF
10-21-2010, 10:49
С приятеля ми сме от различни населени места и затова можем да се виждаме само събота и неделя. За последно се видяхме на 3ти октомври и оттогава просто не се получава да се видим/главно заради нашите, ама това е друг въпрос/. Оказва се, че и тая седмица най вероятно няма да стане да се видим, при което той започна 'Ще стане вече месец...' и тем подобни. И на мене не ми е никак приятно, но нямам избор и просто чакам.. През седмицата се чуваме достатъчно често и нещата уж са наред. Но когато му казах, че най вроятно и тази седмица няма да се получи да се видим той каза 'Какво ще кажеш тогава да спрем да се чуваме по телефона, а ти да звъннеш, когато дойдеш, защото и без това само говорим говорим и най накрая все не можем да се видим', при което аз - :shock: Приех го едва ли не като зарязване, но той веднага отрече. Каза, че не иска всичко да свършва и че нещата ще си останат по същия начин, но просто щяло да бъде по добре като не се чуваме... За него може и да е по добре/макар че не виждам кое му е добрето щом уж ме обича/, но дадох ясен намек, че за мен това не е добре и ми стана супер кофти. Той като се усети започна 'Добре, щом така искаш ще се чуваме, ако трябва и на всеки час, ще ти звъня' и тем подобни.. ясно ми е, че стига да поискам ще се чуваме, независимо дали ще се видим или не, но след това, което ми каза вчера се почувствах супер гадно. Та искам да ви помоля за съвет, защото се чудя: Аз ли преувеличавам или това не е нещо нормално?? Кой от двамата е прав?? Наистина съм супер объркана в момента, щом чак теми пиша, ноо се надявам на хубави съвети.

mArMaLaDkA
10-21-2010, 11:09
Връзките от разстояние са трудно нещо и не всеки умее да ги поддържа. Явно приятелят ти е от тези, които не могат. Омръзнало му е общуването ви да се състои главно в телефонни разговори и затова ти е казал, че е по-добре да не се чувате, докато не стане време наистина да се видите, писнало му е от празни обещания. Поне аз така си го обяснявам.

BloomF
10-21-2010, 11:11
Той прекрасно знае, че не аз съм виновна за тези редки виждания. А и уж и двамата сме свикнали на разстоянието.. Все пак това между нас е от година. Но този път наистина доста време стана без да се видим. :?

EarthShaker
10-21-2010, 19:23
няа пари да си плаща сметката 8-)

Greennight
10-21-2010, 19:44
няа пари да си плаща сметката 8-) ха +1 :lol:

valdesbg
10-21-2010, 20:10
Прав и крив в случая няма. Има разлика в нагласите.

А ти че преувеличаваш - така е.

По принцип не бих поддържал връзка от разстояние, защото е безсмислено, но ако все пак ми се случи още на втората седмица ще кажа това, което ти е казал приятеля ти. Супер трудно е да се поддържа връзка от разстояние и трябва да имаш бая голям стимул за това, както и стоманени нерви. Една гола любов не върши работа в случая. И на човека явно му е писнало всяка седмица да се наглася да се видите и все да не става. Затова е решил да действа на принципа "Няма очаквания - няма разочарования." Което между другото одобрявам за случая.

И на теб ако всяка седмицати убиват надеждите и очакванията всяка седмица.. и на теб ще ти писне. И в един момент ще си кажеш "Абе майната му.. когато дойде - тогава, мойте нерви не са за един ден."

Простичко казано - намери начин да се виждате по често и редовно... щото както го виждам аз това си е началото на края.

ronky
10-22-2010, 12:11
Простичко казано - намери начин да се виждате по често и редовно... щото както го виждам аз това си е началото на края.[/quote]

Така е.Това е началото на края.Никой няма да чака вечно.дори незнам как сте издържали цял месец да не се виждате,още повече,че когато сте далеч ще започнат да се пораждат съмнения,какво ли прави сега,с коя ли е..а относно това,че не иска да говорите,мисля че това е стъпка към зарязването..Успех..

DarkTemplar
10-22-2010, 12:20
Ядосал ти се е, затова го е казал. И аз понякога се дразня на постоянните женски несигурности, отлаганки на уговорки и т.н. Не знам на колко си, но явно си доста зависима от вашите и това + разстоянието пречи на връзката ви.

sasha_90
10-22-2010, 18:18
Ето ти един хубав съвет:забрави за него.Връзки от разстояние,рядко продължават дълго.Не си хаби нервите,за нещо,което едва ли ще просъществува,за да му се порадваш.Занапред в живота си ще срещащ по-големи трудности,а за тази връзка ще разбереш,че просто не си е струвало загубеното време.

dPa3HuTeJl
10-22-2010, 18:56
Ето ти един хубав съвет:забрави за него.Връзки от разстояние,рядко продължават дълго.Не си хаби нервите,за нещо,което едва ли ще просъществува,за да му се порадваш.Занапред в живота си ще срещащ по-големи трудности,а за тази връзка ще разбереш,че просто не си е струвало загубеното време. За ей такива съветчета като твоето отговора е само : _|_ :)

scanadal
10-23-2010, 08:27
Аз ще ти кажа пък да не се отказваш :)
Аз имам такава връзка в момента.Той живее в едно градче на 50km от моят град,всяка седмица намираме време да се срещаме.Но сега има малко затруднения и няма да успеем да се видим за малко.Разбирам го твоят приятел,трудно е да искаш да бъдеш с любимия човек и да видиш усмивката му,а да ви разделят километри.Говорете си весели неща,забавлявайте се,ще се чувствате все така близки един на друг.
Успех,дано да се съберете скоро заедно :)

PoRcHeTaTa1
10-23-2010, 19:59
Според мен това го е изнервило.... и за това ти е казал така.Явно много иска да се видите.... а ти нямаш вазможност което го дразни.Поне според мен ... иначе ти си го познаваш по-добре :)

sunshinepp
10-24-2010, 08:30
Може би на момчетото ти, това постоянно отлагане на срещата ви, му е писнало .. и ако искашш да го задържиш опредлено трябва да направиш нещо. Направи всичко за да се видите възможно най скоро! А когато се видите го изненадай с нещо приятно :) не се предавай щом го обичаш, другото няма значение :)) !! :-)

gerilovedani
11-01-2010, 14:28
И ние с моя сме така,от различни градове сме.
В началото се виждахме в събота ,или той идваше или аз ходех...
Но вече не е така,вече си има и др работа..и се разбрахме ,че азще ходя при него до края на годината..
Около месец не се бяхме виждали и постоянно си мислех за него,дали е с друга :(
А и в началото се чувахме ,а сега само пишем по скаип,като го попитам защо не си говорим и той ми отг,че бил изморен и такижа неща.!
Но за мен това са само оправдания...ясно е че не иска да го каже директно,че се раделяме(но аз го чуствам,че е така)

BloomF
11-01-2010, 14:41
Елеее, от къде ми изровихте темата.. :D


Според мен това го е изнервило.... и за това ти е казал така.Явно много иска да се видите.... а ти нямаш вазможност което го дразни.Поне според мен ... иначе ти си го познаваш по-добре :)

Точно такава е била причината. Бил е изнервен и даже след това каза, че дори и да се бях съгласила на това той пак щеше да звъни/видяхме се де/..

Заключете темата.

11-01-2010, 15:17
Елеее, от къде ми изровихте темата.. :D
Точно такава е била причината. Бил е изнервен и даже след това каза, че дори и да се бях съгласила на това той пак щеше да звъни/видяхме се де/..



Не преувеличавай така в бъдеще - единственият ми съвет. Ако имате връзка от разстояние ви трябват титаниеви нерви и уеднаквена нагласа за бъдещето, иначе ще се получават разминавания и ще се ... поскарвате .. от време на време.

Та... по - спокойно