PDA

View Full Version : Скачащ пластелин!



sToyAncHo
10-21-2010, 12:04
Тази тема май е за борсата, но там май има само за купуване и продаване...Стига толкова съм се обеснявал. Снощи ходих на гости на едно момиче (I клас) и имаше едно мнгог интересно чудо дето можеш да си го мачкаш като пластелин, обаче става и за скачащо топче (като го направиш на топче и ако го удариш в земята отскача) като силиконовите. Някаква информация за тях, а у. И дали ги има в Стара Загора (ако да на каква цена) ? Мерси предварително !

BeezyJey
10-23-2010, 17:18
да, знам го това, много е яко, но му забравих името .. :( дават рекламата по дисни ченъл 8-) едно такова топче "пластелин" е към 10 кинта О.о

п.п. имах такова 8-)

assd
10-23-2010, 19:21
ебати тъпото, аз имам подскачащи топки ама вървят в комплект с вълшебна пръчица 8-)

sToyAncHo
10-26-2010, 14:12
ебати тъпото, аз имам подскачащи топки ама вървят в комплект с вълшебна пръчица 8-)

Егати перверзното прозвуча :shock:

Dian4ety
10-26-2010, 16:45
ебати тъпото, аз имам подскачащи топки ама вървят в комплект с вълшебна пръчица 8-)

Егати перверзното прозвуча :shock:
Странно защо.. :-o :lol:

sToyAncHo
10-28-2010, 10:36
ебати тъпото, аз имам подскачащи топки ама вървят в комплект с вълшебна пръчица 8-)

Егати перверзното прозвуча :shock:
Странно защо.. :-o :lol:

Замисли се :д

Archiee
10-28-2010, 12:14
Аз имах,ама кучето ми го изяде :lol: Наистина е много добро 8) Kazva se BIONIC PUTTY :)

hotxxmess
10-30-2010, 17:43
да не става въпрос за Каучук? ... << мисля че го има в книжарниците, правиш си го на формички и като го удариш подскача...

TaMo
04-15-2011, 16:47
Тази тема май е за борсата, но там май има само за купуване и продаване...Стига толкова съм се обеснявал. Снощи ходих на гости на едно момиче (I клас) и имаше едно мнгог интересно чудо дето можеш да си го мачкаш като пластелин, обаче става и за скачащо топче (като го направиш на топче и ако го удариш в земята отскача) като силиконовите. Някаква информация за тях, а у. И дали ги има в Стара Загора (ако да на каква цена) ? Мерси предварително !

От скоро тези пластилини ги продават и в България, но май за сега само в Интернет...някаква фирма от Варна. Викат им Интелигентни пластилини.
Освен че скачат, някой от тях даже светят и си променят цвета под въздействие на топлината. Аз си взех такъв (Хамелеон).
Вярно малко са скъпички (към 30 лв ми излезе с досавката до София), но пък иначе съм много доволен. Доста е като количество и не е някакъв китайски боклук. Ако искаш виж повече на сайта им в нета.

ArrowsOfDeath
04-15-2011, 17:27
С горното мнение темата официално е за заключване (плюс това, че е и стара) 8-)