PDA

View Full Version : Немога да му кажа



StreetWitch
10-21-2010, 11:08
Аз съм момиче скоро ще ставам на 17 и просто съм влюбена в едно момче той тази година завършва.От 4 години немога да му кажа,защото той тръгваше със различни момиченца на по 14,15,16.Аз започнах да не му говоря,защото бях му просто много ядосана заради това,че ходеше със други.Той постояно ми намекваше да ходи с мен,но тогава бях малка и не бях много сигурна.А сега постояно мисля за него казвам си ще отида да му кажа,но немога просто така не му говоря,не му говоря и изведнъж да отида и да му го кажа.Ще си помисли тази луда ли е, тъпа ли е.Колкото повече мисля за него толкова по лошо ми става.Искам да знам дали има чувства към мен след толкова години,защото да знам какво да правя да се откажа или не.Моля ви дайте ми съвет.

elenkaaavt
10-21-2010, 11:13
Ami spored men mu kaji vmesto da se machish i da se 4udi6 i to 6te stava vse po-lo6o. Kaji mu i se izpokoi :) i togava toi 6te ti kaja kakvi sa 4uvstvata mu kam teb! :):):):) i togava 6te znae6 kakvo da pravish! :):):) :D :-) :grin: :-D

mArMaLaDkA
10-21-2010, 11:17
Навярно "момиченцата на по 14, 15, 16" са знаели, че "не мога" се пише разделно и са две думи. :-o

Нямаш право да искаш сметка на момчето, че си е живяло живота и е имало връзки. Всъщност, изобщо нямаш право да проявяваш собственически чувства към когото и да е. Ти си мълчала, ти си спряла да му говориш, ти сама си се изолирала от него => сама си виновна, че той не е направил нещо повече. Ще ти отнеме много повече време, отколкото си мислиш, за да започнеш да общуваш с него отново и да се сближите, и ЧАК ТОГАВА вече ще можеш да му признаеш, каквото имаш да му признаваш(ако разбира се, след като го опознаеш, не се разочароваш).

Общо-взето, на теб ти е дошъл акъла в главата(силно казано) и решителността най-сетне да направиш нещо, само защото се чувстваш притисната от обстоятелствата - той ще завърши, ще замине вероятно в друг град и ти повече няма да го видиш. Глупаво е да правиш нещо заради самата идея, а не защото наистина го искаш.

StreetWitch
10-21-2010, 11:40
Първо не съм му искала никаква сметка да съм отишла да му кажа не тръваи с тази,тази и тази.Да че съм си мълчала и,че не съм му говорила съм си виновна.Попринцип аз съм го опознала и няма никак да ми е трудно да общувам с него.Той не би заминал в друг град поне в няколкото години до колкото аз го познавам.Аз не го правя заради самата идея, аз наистина много много го харесвам.

euphorie
10-21-2010, 11:58
аз мисля, че сега наистина е дошъл твоя ред да действаш, няма що да чакаш ако наистина чувстваш нещо към него отиваш и му разправяш тъй тъй пък ако много ти е неудобно ,първо се сприятели с него и после си изясни отношенията с него, не знам какво друго да кажа пфф.. Успех

miskaprizZ
10-21-2010, 12:11
Кажи му сега ,защото после ще съжаляваш. Аз не събрах смелост да призная на момчето ,което обичах. И всеки ден се питам какво щеше да бъде ако му бях казала. Повярвай ми не е никак приятно, но няма връщане назад. Сега е момента после може и да е прекалено късно. Айде успех :) :) :)

StreetWitch
10-21-2010, 12:14
Благодаря!Има и още един проблем поради което не искам,защото се съмнявам,че има и други момичета които го харесват.Просто незнам аз ли съм голяма страхливка и аз незнам.Преди малко го видях в училище,но нищо не му казах.Точно пък в училище не ми се вижда правилно.

mArMaLaDkA
10-21-2010, 12:18
Нормално е, когато човек има приятен външен вид и сравнително приятен характер, да е заобграден от много хора и да има няколко души, които да си падат по него. Конкуренцията е навсякъде - в училище, в университета, в работата, в любовта. Колкото по-рано го приемеш - толкова по-добре. Момчето само ще направи избора си и от 5 момичета примерно, ще избере само едно. Или пък няма да избере никоя. И въпреки това, ти си ДЛЪЖНА да му покажеш най-добрите си качества, щом го харесваш, да се опиташ да бъдеш максимално близко до него и да го спечелиш. Дори и да те отреже, поне ще знаеш, че си опитала, а не си се спотайвала за пореден път като мишка в някой ъгъл.

miskaprizZ
10-21-2010, 12:24
Ами и според мен недей в у-ще. Ако се прибира сам от дск и сте в една посока (пък и да не сте) :D Може да то настигнеш и да му кажеш Искаш ли да се поразходим или нещо от сорта .Тогава ще сте само двамата.
:) П.П Не знам дали е най-добрата идея но все пак е нещо :D :D . Успех :) :)