PDA

View Full Version : Майко ..



lovesuckx
10-21-2010, 12:17
Здравейте .. навярноо някойй от вас знаятт,че наскороо писахх тема за един седмокласник ?? Е,познавам бифшото муи гадже и тя ми каза,че тойй искалл да се целуватт и сто на сто и от мен щял да го иска ако се съберем .. може ли да ми дадете някакви съвети какво да правя ако това се случи ?? Проблема е цхе незнам как се целува всички другоо не ее чакк .. :oops:

mArMaLaDkA
10-21-2010, 12:21
Никакви целувки и интимност под всякаква форма. Въздържание, докато изучиш букварчето, започнеш да пишеш грамотно и станеш на ПОНЕ 14.

Cassidy
10-21-2010, 12:48
Никакви целувки и интимност под всякаква форма. Въздържание, докато изучиш букварчето, започнеш да пишеш грамотно и станеш на ПОНЕ 14.
Дам. :razz: :lol:

lovesuckx
10-21-2010, 12:52
Моля без обиди :) Хилете си се на воля НО НЕ ТУК !! :)

MissNothing
10-21-2010, 13:14
Като не искаш да се целувате ще се държите само за ръчичка.
Това знаеш ли как се прави?

lovesuckx
10-21-2010, 13:15
Като не искаш да се целувате ще се държите само за ръчичка.
Това знаеш ли как се прави?
Ама човекк мен ме е страх даа нее напраяя някояя хиперр проста издънка катоо например да го ухапя без да искам :razz: 8-) :oops:

wali00
10-21-2010, 13:18
И как така ще го охапеш "без да искаш" :-o

lovesuckx
10-21-2010, 13:24
Емии да се стреснаа .. напримерр аз си мисляя че няма да ме целунее с езикк аа тойй ми пускаа ии инстинктивноо .. :razz: :lol: 8-) :-D :D

mArMaLaDkA
10-21-2010, 13:29
целувай се тогава с труп, ебати.
"ама защо ме целува, ама да не си пъха езика в устата ми..."

lovesuckx
10-21-2010, 13:48
божке .. незнам каакво беше товаа .. какъвв беше този стресс обачее сега вечее по-скоро се вълнувам :Д

jghgh
10-21-2010, 15:46
Сприи даа пишееш такаа бее, многоо ее тъпоо... Акоо и наживоо говорииш такаа, представяям сии какваа лигняя сиии и как маниерничииш, докатоо говорииш...

Аакоо не сиии готоваа за целувкии с езиик, изобщоо не сее занимаваай с момчетаа. Не трябваа тази мисъъл (заа целувкитее) да те гнусии или плашии.

Нее е страшноо да сее целувааш с езиик, пробваай - можее пъък да тии харесаа.
Ноо ако сее чувствааш некомфортноо и ощее сее чувствааш детее, по-добрее си живей животаа, и не се насилвай да правиш нещаа, които ти сее струваат неестествении.

noname17
10-21-2010, 15:58
Никакви целувки и интимност под всякаква форма. Въздържание, докато изучиш букварчето, започнеш да пишеш грамотно и станеш на ПОНЕ 14.
Е добре де стига сте ги критикували относно писането...успя да разбереш какво имаше предвид нали?Еми тогава...нека да си пишат грешно,хили си се пред клавитурата и мълчете.Не е форум за тъпи критики относно писането...тцтцтц

BaffaLsc
10-21-2010, 16:07
тя ми каза,че тойй искалл да се целуватт и сто на сто и от мен щял да го иска ако се съберем .. :
:razz: Това ме разби ! А като се съберете какво очакваш ? Да се държите за ръчичка и да се целувате по челото ? :razz:

XTREMEFREERIDE
10-21-2010, 16:51
Мъници. :) Проблеми си търсите само. :)

wasch0
10-21-2010, 16:58
:razz: Това ме разби ! А като се съберете какво очакваш ? Да се държите за ръчичка и да се целувате по челото ? :razz: [/quote]

Lyubeto
10-21-2010, 16:59
Татко...
Като не се чустваш готова , не го прави. Тези неща казват ставали спонтанно...

juj4elinka
10-25-2010, 07:45
Абе мила.. Какво мислиш, че правят гаджетата? Седят и се гледат и миличко, слънчице? Когато обичаш някого прегръщаш го, целуваш го.. Целувката не е нищо не естествено в една връзка. Като не си се целувала и се притесняваш, ами то и другия път така и по-следващия и по-по-следващия .. За всичко си има 1-ви път не се стягай толкова :D :?

DarkTemplar
10-25-2010, 08:20
:razz: Това ме разби ! А като се съберете какво очакваш ? Да се държите за ръчичка и да се целувате по челото ? :razz:
Аз бих се събрал с тази от аватара ти, за другите не знам. ;)

Малките деца да гледат Наруто, Покемоните и тем подобни и да не се занимават с неща за големи. ;)

Paramour
10-25-2010, 12:41
Здравейте .. навярноо някойй от вас знаятт,че наскороо писахх тема за един седмокласник ?? Е,познавам бифшото муи гадже и тя ми каза,че тойй искалл да се целуватт и сто на сто и от мен щял да го иска ако се съберем .. може ли да ми дадете някакви съвети какво да правя ако това се случи ?? Проблема е цхе незнам как се целува всички другоо не ее чакк .. :oops:

Е, нормално да иска да се целувате. и кво очакваш.
Няма да го ухапеш спокойно. Не вярвам и той да те ухапе (силно) :lol:
Прибери го някъде тва притеснение и смело напред. Винаги има първи път. :)

littlebitch1
10-25-2010, 13:02
ти на колко си години бе? :lol: