PDA

View Full Version : Странен страх..



Zaqkkk
10-21-2010, 12:27
Ами, може би ще ви прозвучи смешно, но имам страх да се бия, просто не мога ей така някой като почне да ме бута и тн. и да започна да се бия, просто трябва да съм наистина много ядосан зада започна, един вид страх ме е да се бия, мога, но ме е страх, имало е случеи в, които е просто неизбежно и ми се е налагало, и знам, че мога, но понеделник, един започна да ме бласка и трябваше да го одаря, но страхът..........

fatrat
10-21-2010, 12:38
и това е по-добре! Такива които искат много да се бият рано или късно си го получават.По-добре стой на страна от бой! ако е неизбежен се абстрахираш и млатиш наред!

Zaqkkk
10-21-2010, 12:45
и това е по-добре! Такива които искат много да се бият рано или късно си го получават.По-добре стой на страна от бой! ако е неизбежен се абстрахираш и млатиш наред!Можи би е по-добре, но това дето ми се случи не беше точно не избежен, но не искам да стоя като мухльо да му блъска...

Cybershot
10-21-2010, 12:47
Удряш го у стомаха - ще се свие и ще е безпомощен няколко секунди (при повечето работи номера)
Ако те е изнервил повече у зъбите, да се научи да не се блъска.
Вариант 3 - у бъбреците да го удариш (повярвай ми ще те запомни)

fatrat
10-21-2010, 12:48
ами ако го раздава уест сайд? И събере 30 пишлемета с бухалки и синджири? Казва ти ко кик боксьор! За мен не са проблем 3-4 ма обаче 30 човека който и да е неможе да ги оправи! А щом толкова искаш да го натупаш вкарай му една серия ,след която да не е възможно да се изправи ,без да му пръсвш мутрата!

anonymous546178
10-21-2010, 12:48
просто се сдухваш и те страх да не те бият

fatrat
10-21-2010, 13:04
непоколебимостта и решението да победиш дават голям % да успееш в схватката,но по-добре е тя да бъде избегната!

GossipGirl89
10-21-2010, 16:41
Винаги са ми били странни тия дето за най-малкото скачат да се бият :?
Хора, вие усти нямате ли да се разберете като големи хора, че трябва всичко да решавате с юмруци? Детско е пък и ако недай си Боже вземеш та удариш някой по-сериозно и после му стане нещо... после пак ти ще си носиш последствията от всичко. Като те блъсне пак го дръпни настрани и го попитай какъв му е проблема и защо го прави и толкова. Не е нужно да се правите на безсмъртни

fatrat
10-21-2010, 16:56
а на теб ясно ли ти е,че има някой които не разбиратот дума? Ако го дръпнеш в страни най-много да те строши от сопа.Автора:както казах-по добре не се занимавай с бой.Все пак ако решиш никога не отсъпвай и знай ,че имаш предимството на първия удар!

deadlift666
10-21-2010, 17:53
Някой ме бута
Аз - Внимавай! (поглеждам го злобно)
- Що бе, педал/тъпак etc ..
Аз- Щот аз така ти казвам.
- Хахахаха.
Аз- пляс пляс пляс
- Тупване на земята.


Не се давай, ще те ебават винаги ако им позволиш веднъж!

MiChKoO
10-21-2010, 18:31
Страх от какво ? Страх е от нещо, което ти е непознато или незнаеш как да направиш ! ТИ сам каза , че си сигурен , че умееш да се биеш , няма от какво да се страхуваш ! Едно е да се страхуваш друго просто да не искаш да се биеш .. не е голяма гордост да набухаш някой , ама пук и неможе да се оставяш да те бият , посегнат ли и ти посягай , ударят ли и ти удряй .. иначе или че си бъзльо или вечно набит

dakata123
10-21-2010, 18:40
Око за две, зъб за чене!!!

fatrat
10-21-2010, 19:07
Око за две, зъб за чене!!!
и така целият свят остана сляб и щърб :-o

Greennight
10-21-2010, 19:26
Еми ако е някой по-едър от теб е нормално (инстинкт за оцеляване) ,но иначе не виждам за какво да те е страх....Аз гледам да избягвам всякакви саморазправии,а и не ми се налага често,но препочитам ако ще ме пребиват да съм се пробвал да направя нещо,отколкото да ме пребият без дори да съм се пробвал да се самосъхраня...

KumchoValcho
10-21-2010, 19:31
Страха е нещо нормално
всеки го е страх от бой, нормално е.

Jus7DreamBoy
10-21-2010, 20:01
като бях по малък а може би и сега още малко ме е страх като се сбия с някой да не го ударя много :razz: :razz: :razz:

В смисъл някой нещо ме нерви удрям го нещо и после добре ли си как си кво ти има 8-) 8-) 8-)

Cybershot
10-21-2010, 20:38
Ако те ступат първо тебе, после си е класика да събереш 3-4 авера по-яки с бухалки и да го опътят към Пирогов....

Remixa92
10-21-2010, 21:48
И аз съм донякъде така.Така е по-добре,от колкото да се биеш безразборно без причина.Само дето мен не ме е страх мен да не ме ударят,а да не го ударя така,че да го лежа после.

fuckme
10-22-2010, 11:51
нормално.

fenastz
10-23-2010, 09:21
Не мисли, удряй !