PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ !!!



PhoneiX666
10-21-2010, 12:41
Имам Mustek Power Must UPS 600 USB. ---> http://www.jmt.bg/ups-ustroistva-cID=674/mustek-power-must-ups-600-usb-va,-line-interactive+phone-jack-pID=2915/

През ноща нз какво стана и взе да пищи(тоест че не му достига ток или токов удар) затова го изкл. Сега кат се прибрах от даскало го вкл и незнайно защо не иска да се вкл(звука който издава при натискането на копчето на UPS-a го няма) Не вярвам да е изгорял тъй като като го вкл само него в тока зелената лампичка си свети но мн слабо.Та въпроса ми е към по разбиращите от хардуер има ли шанс да се е изтощила батерията и затова да не иска да се включи ???
:)

GregoryHouse
10-21-2010, 13:37
Най-вероятно батерията ти е за смяна 95% вероятност за това. Занеси го на сервиз, да ти я подменят. Или ако можеш си я подмени сам. Стига да се убедиш преди това, че не е нещо друго...пък и за къф чеп е работил през ноща?

PhoneiX666
10-21-2010, 13:46
Ми той си работи и през ноща от 4 години насам.И преди ми е пищяло когато са спирали тока или при токов удар и съм го изключвал, и не ми е правил проблеми като сега.

GregoryHouse
10-21-2010, 16:33
Eee ти щом 4г си откарал без смяна на батерия, си си късметлия :) Ако не си убеден какво е - занеси го в сервиз. Те затова са хората там, това им е работата :)