PDA

View Full Version : Невидимото духче аз



silberweisse
10-21-2010, 14:20
Хей на всички!

Когато си вървях из коридорите в училище
тази година, забелязах момче, което много ми хареса. Бях решила 100/100 да се запозная с него. Разбрах в коя посока и така се запознахме. Взех му скайпа и му писах няколко пъти, но така и нито веднъж не ми отговори, затова си направих фалшив скайп и му писах оттам. Идеята беше тъпа, но успях да разбера, това което искам: Отговаряше ми винаги, когато му пишех. Затова и ми стана ми кофти... Продължих да му пиша, защото така успявах да науча повече неща за него. А из коридорите в началото се поздравявахме, но изглеждаше, че се прави на надут и затова спрях за го поздравявам. Обаче днес като се видяхме той ми кимна първи, което ме учуди. Както и да е, той адски много ме кефи!! Но не знам какво мога да правя оттук нататък ...

Благодаря, че обърнахте внимание на темата ми!

sp33der
10-21-2010, 15:43
Решение ли търсиш или просто искаш да споделиш?

silberweisse
10-21-2010, 15:54
Решение ли търсиш или просто искаш да споделиш?

решение.

BaffaLsc
10-21-2010, 16:12
Не си чак пък ' невидима ' ,кимнал ти е и това е добро начало. Според мен е най - добре да не му пишеш от фалшив скайп ,защото рано или късно ще разбере ,че си ти и най - вероятно ще ти се разсърди.
Изчакай още малко.. кимането е добър знак ,добро начало. :)

BlackCross
10-21-2010, 16:15
А помисли ли си че може да не го превличаш? :)

wasch0
10-21-2010, 16:55
Ако е някой от тия "ВИП-ове" сигурно не те поздравява, за да се прави на готин.

silberweisse
10-21-2010, 17:42
А помисли ли си че може да не го превличаш? :)

На този етап не искам нищо повече от приятелство с него.

BaffaLsc
10-21-2010, 18:05
^ Абе.. не го слушай, само глупости разправя. 8-) Шегувам се.
Според мен го привличаш..

TheGirlNextDoor
10-21-2010, 18:07
и как реши,че щом и е кимнал я харесва не ми стана ясно :-o 8-)
Към авторката-щом сте се запознали говори с него на живо..остави го тоя скайп :)

sasha_90
10-21-2010, 18:39
Виж какво ще стане занапред и тогава си вади изводите.Едно кимване нищо не означава,но виж ако се повтори,потрети или пък му стане навик да те поздравява-се надявай да стане нещо.

BaffaLsc
10-22-2010, 04:15
и как реши,че щом и е кимнал я харесва не ми стана ясно :-o 8-)
Към авторката-щом сте се запознали говори с него на живо..остави го тоя скайп :)
Не казвам ,че я харесва.. казвам ,че поне има шанс колкото и да е малък.

nymphadora
10-22-2010, 18:23
Не виждам какъв шанс има,като даже не й отговаря в скайп.. :?

soul1199
10-22-2010, 20:36
и как реши,че щом и е кимнал я харесва не ми стана ясно :-o 8-)
Към авторката-щом сте се запознали говори с него на живо..остави го тоя скайп :)

DebbieLoveBieber
10-24-2010, 17:52
мм пиши му в скайп.. ама не здр или някфи такива тъпотий.. ами защо не ми пишеш.. или направо го питаи дали иска да излезета на по кафенце ;д 8-) пък ако пак не ти пише... ще трябва да го заговориш в даскало.. знам какво е :D не е много лесна задача! УСПЕХ!

Wwwooow
10-24-2010, 19:18
ами незнам.. измисли нещо, което да му пишеш в скайп да го заинтригва/разсмее и да ти пише,явно му пишеш ,, здравей '' ,,ккак си " ,,какво правиш" и тези баанални реплики(така ли е? ), които втръсват..и не му се занимава да отговаря,а пък за другия скайп сигурно му е интересно да разбере кой е или незнам... :o