PDA

View Full Version : от любов към омраза...



Chicharito
10-21-2010, 15:41
По заглавието можете да се сетите за какво ще говоря.От много време харесвам едно момиче и тя го знае(и двамата сме на 17г).Да но около нея има едно момче с което късаха и се събираха 4-5 пъти вече...всеки път като скъсат се сближавам с нея още повече но точно когато си мисля че съм успял...тя тръгва с това момче...последния път вече бях сигурен че няма да се съберат и аз имам шанс...бум...но този път вече не чуствам това което чуствах преди...бих казал че я мразя...не мога да я понасям,всеки път щом я видя и :smt076 :smt076 :smt076 :smt076 :smt076 :smt076 :smt076 :smt076 наранила ме е толкова пъти че направо :-x :-x сега ще кажете ми спри да се виждате ама как да стане като ми е съученичка :-x ........................................ не й говоря защото със всяка дума ме дразни повече и повече и повече.... не знам но ако продължава да говори постоянно с него по телефона и само ми се усмихва и тръгва да ме прегръща все едно нищо не е станало...за капак това явно ме дистанцира и не мога да завържа и една нормална връзка....ще откача направо...

spopi
10-21-2010, 15:54
Просто се дръж на разстояние от нея и просто само уважение да има нищо повече не знам в кой клас си но сигурно имате още 1-2 години да бъдете заедно. :)

jghgh
10-21-2010, 15:58
Нормално е като си под напрежение и с несгоди в личния живот да не си способен да завържеш и една връзка. Самият ти не можеш, защото си напрегнат и изнервен. По-добре не се насилвай. Ти пък, сякаш на всяка цена трябва да си с друго момиче?! Не превръщай във фикс-идея мисълта да си намериш ново момиче. Това само е допълнителен стрес за психиката ти. Само се сдухваш още повече и го слагаш като пореден ангажимент на главата ти, което те прави напрегнат и непривлекателен.

По-добре щади себе си и не се бичувай, нито се юркай задължително да си намериш връзка. Как мислиш, че ще си намериш връзка, след като си изнервен, черноглед и нещо вътре в теб гори? Ти сигурно си като кълбо от нерви.. Това те прави неспокоен, un-relaxed и не можеш да се отпуснеш, да си умихнат и ведър - какъвто момичетата щяха да те харесват.

За момичето - всеки си има несгоди в живота. Тя е твоята несгода. Очевидно не може да се откъсне от приятеля си и да ти кажа, няма нужда да я виниш, че е такава. Такава е. Сигурно е малодушна, слабохарактерна. Влюбена също. Очевидно е влюбена.
Кофти е най-вече за теб, обаче не мисля, че ти е виновна. Кофти е, когато любовта е несподелена. Кофти е, когато си само приятел с някого, но това е животът. Ще го преживееш.

Но просто се дистанцирай някак и не й се давай, ако забележиш, че има тенденция да те манипулира, да се опитва да те прикотква само за да си има носна кърпичка или нещо такова.

И също ... стисни зъби. :) Няма да ти е лесно като сте от един клас, но просто го направи.

DarkAngeL94
10-21-2010, 17:41
Много е гадно така и аз съм тей но поне не сме в едно даскало.

Chicharito
10-21-2010, 17:49
Eми опитвам се сега...но просто постоянно ми са някакви любовни глупости :-x стоя си на спирката и чакам автобуса и виждам някое момиче и си мисля ако ся я заговоря зимам и телефона излизаме тръгваме....абе откачам :smt093 А тя че освен че е влюбена е и глупава защото тоя е пълен ... ... ... и тя пак му се връзва...



А просто вмомента виждам всички си имат приятел/ка от моите приятели и не знам става ми гадно...трудно е да излезна с някой приятел/ка на кафе или на нещо си без да ми говори за гаджето или то да звънне и айде...някакси се чуствам самотен и това допълнително ме стресира... :cry: :cry: :cry:

Да*ба последно време се размеквам нещо....

sasha_90
10-21-2010, 18:31
Недей да откачаш,а си научи урокът.Ето заради истории,като твоята,все повтарям-никакви връзки между съученици,колеги.Сега разбираш защо така мисля.
Не е нужно да й обръщаш толкова голямо внимание.Прави се,че не съществува.Общувайте рядко и то,за да си размените информация за някое домашно,например.

MiChKoO
10-21-2010, 18:38
ха , Тя знае , че ти я харесваш , но в кеайна смерка длъжна ли е и тя да те хареса и да бъде с теб , живота си нейн тя решава колко пъти ще скъса с другия и колко пъти ще се съберат , така е решила , а ти се дразниш Тя просто отдавна е направила избора си ( за който в по късен етап може и да съжалява ) , Тя не е длъжна да те обича !