PDA

View Full Version : Далиии



niq17
10-21-2010, 16:30
Момиче на 13 съм, наскоро забелязах, че едно момче с две години по-малко от мен ме гледа.А щом погледите ни се срещнат ми се усмихва..чудя се дали ме харесва и как да го разбера, и той е синпатично момче, длаи ако ме харесва и стане нещо между нас ще ни пречи разликата в годините? По какво д арзбера дали ме харесва?

wasch0
10-21-2010, 16:47
Може би те харесва.
Ако не се интересуваш от думите на хората разликата в годините няма да ти пречи :)

niq17
10-21-2010, 16:49
Аз не съм от хората който ще ги интересува хорското мнение, но явно аз трябва да направя първата крачка..но каква да е тя?

wasch0
10-21-2010, 16:59
Вземи му скайпа :-D

xKiFlA
10-21-2010, 17:39
как ще ходиш с 11 годишен бее :razz: :razz: :razz: :razz:

sasha_90
10-21-2010, 18:50
Чакай малко.Ти си на 13,следователно той е на 11 години.За каква любов говорим?Той сигурно с колички си играе още?И защо,когато ви се усмихнах,веднага си мислите:"дали той ме харесва"?

deadlift666
10-21-2010, 18:59
Може да се грозна и пак да те гледа ... просто се чуди как баща ти те не е изхфърлил на чикия. :razz:

music0is0my0life
10-21-2010, 20:10
Може да се грозна и пак да те гледа ... просто се чуди как баща ти те не е изхфърлил на чикия. :razz:

+1 :razz: :razz: :razz:

Paramour
10-22-2010, 19:09
Ъ, говори с него?
Това, че ти се усмихва нищо не значи :lol:
И аз се усмихвам на повечето си познати, независимо дали са по-големи или по малки от мен.. просто по коридорите в даскало е по-лесно, вместо да се казва "здрасти" .. това не значи, че всичките ги харесвам.
Отплеснах се малко.. та, по темата. Много бързаш с въпросите.
Първо разбери дали те харесва.
После разбери дали ти го харесваш.
Ако евентуално се получи нещо между вас, е, тогава е момента да се зачудиш дали ще ви пречи разликата в годините.

п.п. За да не пускаш нова тема, ако това се случи, направо сега ще ти кажа: Ако ти пука какво мислят хората за теб, да, определено ще ти пречи. Защото може да ти кажат нещо, затова че ходиш с по-малък, примерно. Ако не ти пука- няма да ви пречи. Е, то си зависи и от човека, де. Ако въпросното симпатично момче е някво лапе, ее добре де, лапе си е, .. но ако се държи като 5 годишен.. мм .. аз лично не бих се задържала с такова момче.
Надявам се да съм ти помогнала. :]

soul1199
10-22-2010, 20:22
може и да те харесва,за тва най-добре го заговори

spopi
10-23-2010, 09:11
Забрави!! Изчакай да стане поне на 13!! :)

deadshadow13
10-23-2010, 09:19
Може да се грозна и пак да те гледа ... просто се чуди как баща ти те не е изхфърлил на чикия. :razz:

+1 :razz: :razz: :razz:

вие двамата сте просто ОТЧАЯНО И РЕДКО СРЕЩАНИ В ПРОЦЕС НА СЕРИОЗНИ ОБСТОЯТЕЛСТВА ТЪПАЦИ.

А колкото до теб госпожичке,ти си малка ама той е още по малък и наистина сигурен съм че още си играе с колички а ти с куклички и какво може да излезне между вас?Най много да пише и той теми от рода :
Какво да правя на първата среща?
Какво да и говоря?
Каде да я заведа?
И тем подобни.Такаче учи ще имаш време за любов но сега трябва да учиш.

britzy
10-23-2010, 10:12
научи се да пишеш грамотно ве-изпити те чакат
а пък оня пикльо е на 11-надали те харесва-просто се усмихва и аз като видя непознат човек и ми е симпатичен се усмихвам :oops: 8-)

betunka
10-23-2010, 13:31
ей хора айде спрете аз съм на 12 пък кво пак знам кво е любов тва че вие като сте били на толква още не сте знаяби кво е гадже тва си е лично ваш проблем .. по темата: заговори го вземи му скайпа и така рано или късно ще си проличи дали те харесва :)

BaffaLsc
10-23-2010, 15:45
аз съм на 12 пък кво пак знам кво е любов
Просто не го осъзнаваш още.Знаеш ти.. :?

Paramour
10-23-2010, 15:48
аз съм на 12 пък кво пак знам кво е любов
Просто не го осъзнаваш още.Знаеш ти.. :?
:? Знаеш, знаеш .. :? :?

SwEtyy
10-23-2010, 17:00
Какво като ти се умсихва, може и да не те харесва. Пък ако те харесва
.... Все пак той е на 11, а ти на 13. Той сигурно са интересува само от колички и са хвали на другите с "мощения " си комп и ква игра си е изтеглил :-D Вярвай ми! Онзи ден чух един 12 годишен да казва "Живко, изтеглих си... " :D

PoRcHeTaTa1
10-23-2010, 17:04
Струва ми се че на тези години Ви в още рано :( :( :(

britzy
10-24-2010, 15:08
знаела тяя :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
NIGGA PHHHHHLEEEEEAAAASEEEE

niq17
10-24-2010, 15:17
Всички изразихте негативно мнение, но аз започвам да се привързвам и да обиквам това момче, когато във петък отивах до кафето в голямото междучасие, излизайки от вратата той беше там с приятелите си и ме(погледна с онзи поглед) Мисля да поговоря с него след като ме приеме във фасебоок и да си разменим скайпа пак да видим какво ще стане.

omorfi919
10-24-2010, 20:52
Абе хора стегнете се! Защо се присмивате на детските чувства. Все едно никога не сте минавали по този път, и не сте били в същото положение.

Мило момиче, да не те интересува на колко години е :) и двамата сте малки, но това е красотата на т.н. Детска любов и всеки трябва да я изживее. Затова заговори го, пиши му :) Тези моменти в живота ти никой няма да ти ги върне, изживей си ги и не обръщай внимание на "ПОРАСТНАЛИТЕ" тук , които са забравили какво е да си на твоите години. Ако имаш нужда да си поговориш с някой, можеш да ми пишеш на електронната поща: omorfi_@abv.bg

britzy
10-25-2010, 12:21
Pedo Bear 8) :razz: :razz:

Paramour
10-25-2010, 13:12
Всички изразихте негативно мнение, но аз започвам да се привързвам и да обиквам това момче, когато във петък отивах до кафето в голямото междучасие, излизайки от вратата той беше там с приятелите си и ме(погледна с онзи поглед) Мисля да поговоря с него след като ме приеме във фасебоок и да си разменим скайпа пак да видим какво ще стане.

аааахахах да го обикваш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

хахахах това ме разби.
Оставяй го тоя скайп. Отиди да говориш с него!!